Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Beniii06


Beniii06
őstag

"Kevesebb mint napot kell már csak várni és végre PC-n is elérhető lesz Kojima legutóbbi játéka."

"Got any other secret weapons?"

(#2) oriic válasza Beniii06 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eltűnt az 1. :D

Live-Die-Respawn

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szuper trailer és elég sokat is mutatott.
Kötelező game, minden single játékosoknak.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Hosszú hónapok jönnek a winter saleig

/s

(#5) Beniii06 válasza oriic (#2) üzenetére


Beniii06
őstag

Angolról fordítottad programmal? :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#6) oriic válasza Beniii06 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mint az Xbox-os dashboardot. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) Beniii06 válasza oriic (#6) üzenetére


Beniii06
őstag

És még ezért fizetnek is? Hanyatló nyugat. :C

Nem kell komolyan venni.

"Got any other secret weapons?"

(#8) ted_tris válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


ted_tris
tag

Remelem ezt szarkazmusnak szantad.
Minden, igazi jatekokat szereto embernek kotelezo elkerulni.
:U

"learatjuk a pálmát.."

(#9) duvi válasza ted_tris (#8) üzenetére


duvi
nagyúr

Konzolos saját tapasztalat?

(#10) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Akkor ez most a 60 ojrós sétaszimulátor 8 hónap késéssel, amit még maga Kojima sem gondolt komolyan?
Vagy lemaradtam valamiről?
Az erősen megosztó teszteket olvasva/nézve tavaly a David Lynch-filmek jutottak eszembe, amelyeket valószínűleg még ő maga sem értett vagy gondolt komolyan, de amikor sláger volt a Twin Peaks meg a Lost Highway, akkor ezt nem volt divat bevallani... ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) Darth_Revan válasza Fitzgerald (#10) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ugy latom the is ugy tesztelsz játékot hogy 5 percet nem játszol és helyette inkább xy youtube influencer bofogeseinek hiszel.

(#12) Deck


Deck
titán

Szerintem jobban állt volna ennek a játéknak, ha nem OW lett volna.. Bár ha kivesszük a sok sétát.. Csak filmet kapunk.. :)) :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#13) bulikavagyok válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ugyan miért lenne kötelező?! :F "Kicsit" túltolod szerintem!
Én halálra untam magam pár óra "játék" után, ezért nem ajánlanám senkinek. Ettől függetlenül megértem ha valaki rajong érte, de ez a "mindenkinek kötelező" duma nagyon erős egy ilyen címnél.

[ Szerkesztve ]

(#14) janeszgol válasza ted_tris (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem dolgoztál postásként, ezért nem értékeled. :)

"A Magyar Posta ajánlásával!"

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) 용 Bob válasza janeszgol (#14) üzenetére


용 Bob
senior tag

Postásba oltott szellemirtók :D :D

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#16) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ncoreról jó lesz ez fél órára.

(#17) Scholes9 válasza BoneDragon (#16) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na ezért nem kellett volna PC-re megjelennie. Bár gondolom trollkodsz, mondjuk én meg pont nem :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) Sefneni


Sefneni
őstag

Láttok rá esélyt, hogy a Pókember is megjelenik valaha PC-re? :) (Csak azért kérdezem, mert eddig ezek a nagyobb címek úgy jelentek meg hogy szigorúan PS-exkluzív, azonban mégis jönnek előbb-utóbb PC-re is. :D Lásd.: Death Stranding, Horizon Zéró Dawn, Detroit, stb.)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#19) Darth_Revan válasza Sefneni (#18) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Igen van esély, 50% :)

(#20) Sefneni válasza Darth_Revan (#19) üzenetére


Sefneni
őstag

Végülis igen, vagy megjelenik, vagy nem. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#21) BoneDragon válasza Scholes9 (#17) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen trollkodok, számomra annyit sem ér ez a sétaszimulátor, hogy letöltsem. A 25 éves "pályafutásom" alatt egy ilyen játék nem tudja megbökni SE az ingerküszöbömet.
Többieknek meg jó szórakozást hozzá.

(#22) ldave


ldave
félisten

PC Gamer tesztje: [link]

A Slime draws near! Command?

(#23) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

nem fortnite rajongóknak való az biztos...szóval megértem a többséget ;] :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#24) duvi


duvi
nagyúr

Én nagyon kíváncsi vagyok rá. Rendhagyó játék egy kis relaxal átitatva :)

(#25) kwzatz válasza ldave (#22) üzenetére


kwzatz
őstag

Dunkey-é jobb :D :
The first strand type game

[ Szerkesztve ]

(#26) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Látom ezt a játékot divat gyűlölni.

Megyen!

(#27) Fitzgerald válasza Darth_Revan (#11) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én egy teljesen jogos kérdést fogalmaztam meg. A tesztek tényleg megosztóak, kíváncsian várom hogy amit állítanak, az hogyan nincs úgy. De 60 ojróért zsákbamacska az sok.
Tehát tényleg érdekelne spoilermentesen, de mégis részletekbe menően és szubjektíven (és még azelőtt, hogy 20 rongyot adnék érte), hogy mi ez a játék.
Ebből következik az is, hogy Kojima fanboyok véleményére nem igazán vagyok kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#28) ldave válasza Fitzgerald (#27) üzenetére


ldave
félisten

Ilyesmit lehet benne csinálni :)

A Slime draws near! Command?

(#29) Fitzgerald válasza ldave (#28) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azt a rohadt, ezt nem gondoltam volna. Hallod, ha kenyéren és vízen kell élnem egy hónapig, akkor is előrántom a 60 ojrót mostmár. :D

(#30) ldave válasza Fitzgerald (#29) üzenetére


ldave
félisten

Úgy érzem picit túl van misztifikálva ez a játék. Persze a történet az, semmihez nem hasonlítható. De a játékmenet egyáltalán nem bonyolult. El kell menni A-ből B-be. Ehhez meg kell nézni előre a terepet, az időjárást, felmérni hogy mire lesz szükség, azt bekészíteni majd elindulni. Ezt a részét kell mikro menedzselni a játékidő legnagyobb részében, többször nagyobb ellenfél maga a terep, mint az esetleges ellenséges katonák és egyéb lények.

A Slime draws near! Command?

(#31) RudY válasza ldave (#28) üzenetére


RudY
addikt

aztaqrta...200 órát toltam bele, de az ilyesmi kimaradt...vagy nem tudtam utána felkelni. :DDD :DD

Fitzgerald
Nem sokat unatkoztam, naponta fosztogattam a fosztogatókat, nem volt hiányom nyersanyagban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#32) hombre[EU] válasza Fitzgerald (#27) üzenetére


hombre[EU]
veterán

össze kell kötni a bázisokat/npc-ket egy közös hálózatba,amelyen belül kiépíted (többiekkel együtt thru interweb) a saját kis infrastruktúrád a küldetések (áruszállítás) optimális kivitelezéséhez. közben megy a story, vannak stealth-horror féle szekciók ill. kempek,ahol botok állomásoznak, gyönyörū táj könnyebb-nehezebb kihívásokkal,jó sok equipment, tervezés/menedzselés stb... ez nem az az openworld ahol sárga pöttytōl sárga pöttyig headshotokat kell lōni...

Life, Uh, Finds A Way

(#33) NomAd_82 válasza Fitzgerald (#29) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Én pl. ps4-re úgy vettem meg, hogy teljesen elkerült a Kojima fickónak ez a játéka.
De az előzetesek felkeltették az érdeklődésemet. Nem a youtuberek és nem a streamerek általi végigjátszások, sőt, számomra ezeknek van a legkisebb hitele.
Szerintem mindenkinek magának kell tudnia mire van szüksége, hiszen minden ember más, más érdeklődési körrel és igényekkel.
Nekem is volt több olyan játék amit megvettem és 1-2 óra után unalomba merült.
( Wolfenstein 2, az új cod )
Lényeg, ez a játék lekötött végig, van sztori, én egyszer sem éreztem a kézbesítéseket kötelezőnek mert mindig történt valami. A sztori erős és nehezen emészthető de ami fontos az a kikapcsolódás és szerintem egy videójátéknak ezt kell nyújtania. Engem kikapcsolt, nagyon tetszett és maradandó élményt kaptam tőle, amit eddig csak kevés játék nyújtott, mondom úgy, hogy a Phantom Pain-t többször abbahagytam, mert a közepére kifújt. :D

(#34) bagyulajuve válasza Fitzgerald (#27) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Nekem ez volt az egyetlen Kojima játék, amivel igazából hosszabban is játszottam, szóval nem vagyok Kojima rajongó. És bár megvan sokszor a bosszúság benne, összességében az egyik legmeghatározóbb játékélményem és nálam egyértelműen a PS4 legjobb játéka. Végső soron a történet miatt mondom ezt és ahogy összeáll a végére az egész és lesz egy érdekes üzenete, no meg biológusként külön érdekes számomra ez a világ és ami vele történik.

Resistencia eterna

(#35) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na, csak elhangzott itt néhány értékes vélemény is, köszönöm mindenkinek.
Az eddig összegyűjtött információk alapján én úgy érzem, hogy számomra egy őszi/ünnepi akcióban érné meg ez a játék.

(#36) kwzatz


kwzatz
őstag

Benchmarkok alapján nagyon jól fut szerényebb gépeken is. 4 magos proci, RX 570 elég az 1080p/60fps high-hoz. Biztató a Horizon szempontjából is.

(#37) GAbre


GAbre
veterán

2080-on vajon hogyan fut dob valaki 1 tesztet?
Van kuponkódom hozzá,de nem tudom eladjam,vagy használjam.
Nem 1 akciódús játéknak tűnik...

Avatar

(#38) janeszgol válasza ldave (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Bakker, ezen felröhögtem. :D
Biztosan jó játék, a csaj pl nagyon helyes, de egy Pókembernek sokkal jobban örülnék. Ez a PS4-es pókica az első értelmes játék ebben a témában.

Szerk.: viszont egy könyvért, egy jó töténetbe foglalva bármikor vevő vagyok.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) duvi


duvi
nagyúr

Még nagyon az elején tartok (1 órám van benne), de eddig tetszik. Teljesen egyedi a hangulata és a megvalósítása. Semmihez sem hasonlítható. A látvány szó szerint fotorealisztikus. Nem is tudom, hogy hozták ezt össze, ilyen alacsony hardverkövetelménnyel? Nálam 1440/144-en minden maxon, még az RT effektek is minőségre van állítva és 130-140 FPS-t hoz játék közben. Moziknál visszavált 60 FPS-re, de ennek nincs jelentősége. A hangok, zenék gyönyörűen szólnak és nagyon passzolnak a világhoz, dinamikusan változnak. Configom az adatlapomon.

(#40) duvi válasza duvi (#39) üzenetére


duvi
nagyúr

2 óra játék után:
- Még mindig érdekes és egyedi a történet, de már látszik, hogy lassú folyású lesz
- Még mindig szép, bár az épületekben már nem annyira állejtő a grafika, mint a külvilágban
- Menürendszer itt is konzolos, de még így is jobb mint pl. az RDR2-é
Eddig nem bántam meg, hogy beruháztam rá :)

(#41) Nagynozi válasza duvi (#39) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Milyen RT effect? A Death Stranding nem támogatja a ray tracinget. Szerintem te a DLSS 2.0-ról beszélsz, de az nem ray tracing az egy image reconstruction eljárás mesterséges intelligencia használatával és nem a Ray Tracing core-okat hanem a Tensor core-okat használja. A DLSS egy kiváló dolog, de az nem lehúzza a frame rate-et hanem emeli a fps-t. Mérd meg, ha kikapcsolod a DLSS-t az fps kevesebb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#42) duvi válasza Nagynozi (#41) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, a DLSS-re gondoltam :B . Köszi a kiigazítást! Több év AMD után kb. 2 hete van 2070S-em és még ismerkedem a képességeivel.

(#43) GAbre válasza duvi (#39) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi,még várok 1-2 véleményt,és lehet beaktiválom magamnak.
Neked is kupon kóddal van játék kártyához?

Avatar

(#44) @rglaaf válasza CptAdamica (#26) üzenetére


@rglaaf
veterán

Jah nemhogy örülnenek hogy a sony az utóbbi időben dob pár koncot single player képeben mert pc-re mindenki elfelejett késziteni :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#45) Wesder válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Semmi sem kötelező.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) duvi válasza GAbre (#43) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem kupon. Preorderben pár hete akciós volt a 2game oldalán.

(#47) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#48) CptAdamica válasza BoneDragon (#47) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez már sokkal jobban néz ki, mint a kezdeti homályos megoldások.

Megyen!

(#49) kwzatz válasza @rglaaf (#44) üzenetére


kwzatz
őstag

Jah, az az évi 8-9000 game, ami megjelenik PC-re és amiből legalább 50-100 db-bal jó is játszani, elég szűkös.

(#50) FLATRONW válasza BoneDragon (#47) üzenetére


FLATRONW
őstag

A Digital Foundry-nak van egy elég részletes tesztje a játékról.
[link]

(#51) duvi válasza Nagynozi (#41) üzenetére


duvi
nagyúr

Leteszteltem a Death Stranding DLSS opcióját. Bekapcsolva durván +30% -ot hoz (100FPS -->130FPS volt a tesztben) és látványjavulást, ami nagyon szép teljesítmény :K

(#52) Crytek


Crytek
veterán

Szépen fogy már 500k felett az eladások steamen..

Next PC Upgrade: 2022

(#53) BoneDragon válasza Crytek (#52) üzenetére


BoneDragon
veterán

Helyes, fogyjon jól és akkor jöhet a többi PS játék is, igy eladhatom végre a konzolt. :DDD

(#54) Crytek válasza BoneDragon (#53) üzenetére


Crytek
veterán

Ez nem sony játék szóval ha 1 milliárd fogy belőle sem jön több ps cucc pc-re.
Eddigi is kemény 1 db cím jön a Horizon nemsokára. A többi cége játéka nem belsős cím.. Olyan nem hiszem ,hogy olyan hűde sok lesz majd..

Bár mivel az engine azonos a Killzone Shadowfall-t még igazán kitolhatná a sony ,mert abból is elmenne ennyi az biztos pc-n főleg szeretik az fps játékokat.
Itt a listám mik érdekelnek ps-en amiket szívesen látnék pc-re :DDD

1.The Order: 1886
2. Days Gone
3. Driveclub (Bárcsak a lemezes ps4 cuccokat is lehetne használni ps5-ön mert ezt leszedték a storeból)
4. God of War III Remastered
5. God of War
5. Gran Turismo Sport
6. Killzone Shadow Fall
7. Hidden Agenda
8. Infamous First Light
9. Infamous Second Son
10. Judgment
11. Uncharted 1 (megvan már ingyen osztásból de ps-em sosem volt még,de accountom az van :DDD )
12. Uncharted 2 (megvan már ingyen osztásból de ps-em sosem volt még :DDD)
13. Uncharted 3 (megvan már ingyen osztásból de ps-em sosem volt még :DDD)
14. Uncharted 4
15. Uncharted Lost Legacy
16. Until Dawn
17. Knack
18. Knack 2
19. The Last Guardian
20. The Last of Us Remastered
21. Shadow of the Colossus
22. Spider Man
23. Bloodborne (bár ez dark souls jellegű ezért sanszos hogy 10 méterig jutnék mint azokban)
24. Concrete Genie
25. Yakuza 3
26. Yakuza 4
27. Yakuza 6: The Song of Life
29. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
30. Resistance 1
31. Resistance 2
32. Resistance 3
33. MotorStorm: Apocalypse
34. MotorStorm: Pacific Rift

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#55) Wesder válasza Crytek (#54) üzenetére


Wesder
félisten

Menni fognak a PS4 lemezek PS5-ön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56) RudY válasza Crytek (#54) üzenetére


RudY
addikt

Ha PS4-re nem vetted meg ezeket nyomott árakon, akkor megvennéd PC-re teljes áron? :U

(#57) Wesder válasza RudY (#56) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#58) Crytek válasza RudY (#56) üzenetére


Crytek
veterán

Nem veszek pár db játékért gépet. Soha nem is fogok. Nekem ez a 35 db nagyon de nagyon kevés hogy kiadjak egy gépért 130-160 ezret

Horizon jön pc-re oda majd beszerzem ....6-7 év múlva olcsó lesz úgyis Ha más nem jön nem lesz tolva , nem fogok a hiányukba belehalni..

Next PC Upgrade: 2022

(#59) kwzatz válasza Crytek (#54) üzenetére


kwzatz
őstag

Yakuza 3-6-nak (7 már tuti) elég jó esélyei vannak szerintem, egyre népszerűbb a sorozat PC-n és nyugaton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.