Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Hmm Én azért teszek vele a egy próbát, mert szeretem a stílust. Felkészülök a legrosszabbra, hátha kellemesen csalódok.

Egyébként nem ugrik be, melyik horror szerű akció játékban volt egy pálya ilyen, Diliház vagy börtön volt benne, de csak egy-két pálya erejéig.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Atomgeszi válasza b. (#1) üzenetére


Atomgeszi
veterán

F.E.A.R?

(#3) b. válasza Atomgeszi (#2) üzenetére


b.
félisten

lehetséges, nem tudom :( Emlékszem a pályára, meg a romokba dőlt öreg börtönre, világítást kellett benne kapcsolni, meg egy ilyen üveges őrszobába bejutni. Mintha ilyen emlékképek is lettek volna benne, hogy nézett ki ép állapotban vagy talán át is lehetett lépni az időben és az ép börtönben is meg a romos kihalt börtönben is kellett csinálni feladatokat, hogy tovább juss.Nem tudom, de most szeretnék azzal játszani, bármi is volt az :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Atomgeszi válasza b. (#3) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Áh hagyd, úgyis csak az idő szépíti meg az emlékeket. :DDD

(#5) b. válasza Atomgeszi (#4) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Juhaszatti válasza b. (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem a The Suffering ugrott be, de a második kommented alapján valószínűleg nem az lesz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.