Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CocooN-z


CocooN-z
őstag

:DD

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Lassan kipróbálom, csak az a fránya időhiány... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Ghoula válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


Ghoula
senior tag

[link] Ezt megnézed, és spóroltam neked egy csomó időt :)

(#4) Chapel


Chapel
addikt

Tegnap felraktam, de még nem indítottam el, majd leírom mit dob a gépemmel, ha már úgy is téma olt hogy kissé erősnek tűnik a megadott gépigény. :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#5) goodboy007


goodboy007
senior tag

A grafika sokkal szebb, mint a korábbi előzetesekben, konkrétan elég b.szónak néz ki -akárcsak a gépigénye gondolom :C-.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#6) batman91


batman91
őstag

Elég nagy gondok vannak a játékkal. Alig szebb mint a Fusion, cserébe ritka szarul fut. Optimalizálás az gyakorlatilag nincsen benne. Tele vannak a fórumok ezzel, szóval nem csak az én problémám ez. Még az erőmű gépeket is megfogja elég rendesen. Előbb monitoroztam én is és a rendelkezésre álló hardver nagy része nincs is kihasználva kb. csak az 50%-a. Viszont elvileg úton van valami javítás ami orvosolja ezeket a problémákat. Mással nincsen gondom, a hangulata az teljesen rendben van. Hozza a megszokottat.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7) Tense válasza batman91 (#6) üzenetére


Tense
őstag

Csináltam egy videót, sajnos valóban nincs jól optimalizálva a játék.. Remélem jön valami javítás majd..vagyis most jött egy 770Mb-os csomag, de gondolom az nem az lesz :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8) batman91 válasza Tense (#7) üzenetére


batman91
őstag

Remélem én is, hogy kiküszöbölik ezt a hibát. De még korai lenne leírni, csak pár napos a játék.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#9) Tense válasza batman91 (#8) üzenetére


Tense
őstag

Persze, már belefektettem 4.5 órát :) élvezetes, igaz nem egy doom, de mindenképp megérte azt a 14ezret. :R

(#10) batman91 válasza Tense (#7) üzenetére


batman91
őstag

Nekem ez az update nagyon sokat javított a teljesítményen, de még így sem az igazi. Ezzel viszont én már meg vagyok elégedve.

Amúgy baromi jó volt a játék és elég hosszú is.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#11) Tense válasza batman91 (#10) üzenetére


Tense
őstag

Végig is toltad? Szerintem nekem is kb 1.5 óra van még hátra. Steam azt írja, 10.3 órát játszottam eddig, szval akkor 12-13 óra játékmenet körül van. A teljesítmény nálam is okés lett.

(#12) batman91 válasza Tense (#11) üzenetére


batman91
őstag

Igen, kb. 14 óra volt az egész játék.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#13) Yutani


Yutani
nagyúr

Elkövettem azt a hibát, hogy első indításnál átállítottam a renderert DX12-re. Ne tegyétek, akadozik, kifagy, nagyon rossz. DX11-re visszaállva, ami csak az ini fájlban átírva sikerült (Windows: <Steam-folder>\userdata\<user-id>\257420\local\SeriousSam4.ini), szépen fut, nincs akadozás, sem fagyás.

#tarcsad

(#14) Chapel válasza Yutani (#13) üzenetére


Chapel
addikt

Nálam is helyből eldobta a Dx12-vel...anyáztam is a kiadó felé egyet :(((

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#15) Yutani válasza Chapel (#14) üzenetére


Yutani
nagyúr

Két dolgot nem értek:

1. Már 5 éve megjelent a DX12, miért bugos még mindig az implementációjuk?
2. Ha tudják, hogy bugos, akkor miért teszik bele?

A Vulkan renderert ki sem merem próbálni, bár az talán jobban sikerülhetett, mint a DX12.

#tarcsad

(#16) batman91 válasza Yutani (#15) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem ki se próbáld. Csak a DX11 működik rendesen.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#17) Chapel válasza batman91 (#16) üzenetére


Chapel
addikt

Megerősítem :(

Yutani: Egyértelműen a kiadó a felelős, valamiért erőltették ezt a határidőt és tessék ez a vége. Nekem ugyan nem annyira bug-os mint az égetős videókon a neten, de vannak bajok, ez nem kérdés. Vagy csak trehányak voltak a fene tudja, de tény, hagytak egy keserű szájízt, így a következő résznél illene villantani valamit.

Meg persze ezt meg patcholni de izibe...

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#18) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kissé puritánok a grafikai beállítások, de érdekes, hogy Vulkan alatt 1080p-n a low beállításokkal is szép, játék kinézete van. Textúrák olykor elmosódottan töltődnek be, 1-2 mozdulat után javul. A gépemen (AMD A10-6800K 4,4GHZ, Radeon RX570 4GB, 8GB RAM) teljesen jó a sebesség, GOG verzió van, így nem mértem sebességet, mert csak külső programmal lehetne szerintem, de érzésre gyors, nincsenek akadások. A nyitó csatajelenet viszont fogta erőteljesen, de a játék első 1-2 órájában néhány tucatnál több ellenfél nincs a képernyőn.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) Tense válasza Yutani (#15) üzenetére


Tense
őstag

Próbáltam a DX-12 és a Vulkánt is, nálam a Vulkán az működik rendesen.

(#20) Tense válasza Dilikutya (#18) üzenetére


Tense
őstag

Én Ultra beállításokkal játszom, és DX11, néha határ eset az FPS, de míg nem szaggat addig marad [link]

(#21) shotika válasza Dilikutya (#18) üzenetére


shotika
őstag

Gog verziónál másnál is a C (vagy rendszer) meghajtóra telepít, miközben más útvonalat választok neki? MErt ott nincs elég helyem és így nem tudom felrakni sehova se.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#22) Dilikutya válasza shotika (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én másikra telepítettem, oda is rakta, de a C-n is kell neki ugyanannyi hely, mert kicsomagolja először a userprofile/appdata/local/temp-be. Legalábbis ha letöltöd a telepítőjét, akkor igen, Galaxy nem tudom, hogy telepít, de lehet áttérek arra. Szóval kell neki 40+40 GB, vagy ha a C-re rakod, akkor egyben 80. Megy is majd tartalékosnak a 240GB-os SSD-m, kell a nagyobb, mert így jelenleg minden 30-40 GB-os játék HDD-re van telepítve.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) shotika válasza Dilikutya (#22) üzenetére


shotika
őstag

Koszi a gyors valaszt

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#24) Yutani


Yutani
nagyúr

Egy kis érdekesség: 7 éve személyesen, most virtuálisan is megnéztem a Colosseumot. Ugyanazon része az épületnek:

#tarcsad

(#25) Chapel válasza Yutani (#24) üzenetére


Chapel
addikt

Kár hogy nem volt Nálad Rambo kés, úgy lenne autentikus :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#26) Yutani válasza Chapel (#25) üzenetére


Yutani
nagyúr

Sajnos 7 éve nem láttam előre... :DDD

#tarcsad

(#27) Dilikutya válasza Yutani (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem értem azokat az embereket, akik Rambo kés nélkül járnak-kelnek széles e világban. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#28) batman91 válasza Dilikutya (#27) üzenetére


batman91
őstag

Pedig teljesen alap dolog manapság, mint a mobil. :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#29) Dilikutya válasza batman91 (#28) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sőt, még alapabb. Rambo ma is baszhatná a mobilját a dzsungelben, Cegléd Kecskemét között is van egy rész ahol nincs térerő, pedig mi jól állunk lefedettséggel, mit várjunk akkor a vietnámi dzsungeltől. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) Yutani válasza Dilikutya (#29) üzenetére


Yutani
nagyúr

Tehát akkor Cegléd és Kecskemét között inkább Rambo kés legyen nálad, mint mobil? :DDD

Egyébként végigtoltam a játékot. Szerintem nem lett jobb, mint a BFE. Sőt, az most nekem jobbnak tűnik, de a grafikája biztosan nem rosszabb.

#tarcsad

(#31) Dilikutya válasza Yutani (#30) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ceglédi puszta, 4-6 villamos, Józsefváros, Keleti Pályaudvar... csak a Rambo kés. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32) Yutani válasza Dilikutya (#31) üzenetére


Yutani
nagyúr

Jó, így minden világos! :D

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.