Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég egyhangúnak tűnik nekem...
Ára? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

17 ezer. :D

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] :D

Tényleg annyi??

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) oriic válasza .LnB (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyi. Szoktam én hazudni? ;]

szerk: Ott a smile...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) .LnB válasza oriic (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hülyékezek. :U
Akkor nem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) waccamár válasza .LnB (#1) üzenetére


waccamár
senior tag

Tényleg nem tűnik túl extrának, pedig poén. Dobják be ingyenesként multi móddal, tuti megdobja a hotwheels eladásokat utána :D Érdekel, de teljes árú játékként nem hiszem, hogy megvenném.

(#7) Chalez


Chalez
őstag

Kipróbáltam, a sebesség megvan, de semmi különös, csalódtam kicsit. Olyan gagyi hatású az egész, aki ezért pénzt mer adni, az jól gondolja meg, ha nem biztos a dolgában.

(#8) Guitar14 válasza .LnB (#1) üzenetére


Guitar14
senior tag

PlayIT Store-ban 12k.
Annyiért én lehet beszerzem lemezesen mert jelenleg a GRIP óta a 360-as NFS-ekkel enyhítem az árkád részing szomjam. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#9) Maxxy10 válasza Chalez (#7) üzenetére


Maxxy10
addikt

Hogy próbáltad ki ha még megse jelent?

Szerk: ja így világos... :U

[ Szerkesztve ]

(#10) oriic válasza Maxxy10 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerinted? ;] Virágbolt témát fel se hozzuk mielőtt még... :R

Live-Die-Respawn

(#11) GodGamer5 válasza Chalez (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Meglestem, de nagyon gyenge, mondjuk a Milestone logót látva már előre féltem...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) Felesbandi válasza Chalez (#7) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Hatha jon majd gamepass-ba ha nem veszik. Dirt 5 is olyan volt, hogy az egyhavi gamepass árát se éri meg. ;]

(#13) .LnB válasza Felesbandi (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így van. Ez is ilyen Cini Minis dobozba való, ajándék játék szint. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Chalez válasza Felesbandi (#12) üzenetére


Chalez
őstag

A Dirt 5 ennél klasszisokkal jobb a maga nemében. De szebb, az is biztos. Jön majd a Forza, addig valahogy kibírjuk, aztán jövőre GT7, és pár évig lesz mivel autókázni.

(#15) yagami01 válasza Chalez (#14) üzenetére


yagami01
aktív tag

Az irányítás furi kicsit. Néha tud idegörlő is lenni. De vártam, nem azért mert HW, hanem azért, mert "kis autó". :) (nem mellékesen dolgoztam is rajt, de ez még nem jelentené azt, hogy kipróbálom, erre azonban kíváncsi voltam)
A grafikára szerintem nem lehet panasz, a játék szép és kidolgozott. Az IGN-es review ki is emeli ezt néhány konkrét példával. De én is látom, hogy főleg a témájához képest, szerintem eléggé részletesre sikerült. Ezzel nincsen gond. Engem legjobban az zavar, hogy nincs 21:9 támogatás. Találtam egy olyan kommentet redditen, hogy pár patch és raknak bele (elvileg, ha ez igaz), de ez lehangoló volt.

(#16) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Van tapasztalatotok PS4-PS5 verzió közötti különbségekről?

PS5 verzió újonnan most olyan 13 körül már elérhető lemezes verzióban.
Használtan nem találok sehol.

PS4 verziót találtam használtan kedvező áron, viszont ahogy tudom az upgrade PS5-re nem működik.

(#17) ztszie


ztszie
csendes újonc

Sziasztok. Valaki tudna segiteni a wheelsben? 2multis trofeara lenne szuksegem a platinahoz. Kb 10 perc az egész. Nagyon hálás lennék :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.