Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

"When you're desperate so you hire Jon Snow to keep you relevant" :U

(#2) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Kíváncsi lennék ki venné meg ha nem cod néven jönne...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy kis "érdekes" gameplay: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Kanczy


Kanczy
veterán

Én kukáznám az egész sorozatot a p*csába, ennek már semmi köze a CoD-hoz :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5) myckie2 válasza .LnB (#3) üzenetére


myckie2
őstag

Kutyámajomvisszamennyé! :Y 10 éveseknek az év játéka lesz.

(#6) Bird válasza Scholes9 (#2) üzenetére


Bird
addikt

Akkor DOC (gyk.: Duty of Call) lenne. És ez a Halo edisön. :D

Szégyen hova jutott ez a sorozat....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7) AGE-T


AGE-T
senior tag

Úgy látom divat lett szidni a COD-ot. Mi számít COD címnek? Mi van mögötte? Őszintén szólva magasról teszek rá, én imádom a Sci fi-t, és ez jónak tűnik.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#8) Scholes9 válasza Bird (#6) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szegyen, jól írod :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) oriic válasza Kanczy (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ennek már semmi köze a CoD-hoz "

No offense, de akkor már a COD4-nek sem volt semmi köze a COD névhez, meg az utána következő egyik résznek sem, lévén a Call of Duty egy világháborús játéknak indult.

Szerintem simán elleszünk ezzel a játékkal is. A kampány a szokásos filmes scifi blockbuster, a multi meg olyan amilyen, ha valakinek nem jön be a stílus akkor nem játszik vele. Rengetegen vagyunk pl akiknek a világháborús téma nem jön be. Sőt.

Live-Die-Respawn

(#10) gyuribácsi88 válasza .LnB (#3) üzenetére

És van pofájuk ezt COD néven kiadni :U

Értetlenek kedvéért; nekem a COD név például a világháborús vagy a modern hadviselést jelenti. COD 1,2,3,4,5, mw2, mw3. Az AW, és az IW már nem COD.

A Bo3 még szódával elment, de ez? Na nevettessetek már, értem én hogy valakinek nem jön be a háborús cucc (értem ez alatt a bf1-et) de ez az űrlövöldés borzalom akkor sem call of duty, azért mert azt írják a borítóra.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11) Bird válasza gyuribácsi88 (#10) üzenetére


Bird
addikt

Pedig ez a Halo előzményjátéka.... ;]

Akinek bejön ez a gyönyörűség az játsszon minél többet helyettem is. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12) .LnB válasza oriic (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"A kampány a szokásos filmes scifi blockbuster"

Szóval 1,2- 2 órás... [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) oriic válasza .LnB (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Szép lenne.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) Kanczy válasza oriic (#9) üzenetére


Kanczy
veterán

Számomra óriási (minőségbeli) ugrás van azért aközött, hogy modern puskával durrogtatunk, meg hogy robot majomkutyával szaladgálva oneshot-olunk mindent a pályán. Számomra - ahogy mondod is - még mindig a CoD2 az etalon, de megértem, ha nincs ilyesmire igény manapság. Legyen modernebb, legyen más, de ez a Halo-Crysis robotruhás-plazmagránátos-majomkutyás vonal már NAGYON nem az igazi :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#15) myckie2 válasza Kanczy (#14) üzenetére


myckie2
őstag

Lenne igény. Lásd Counter Strike.

(#16) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon gondolkozom a vásárlásán, de várok egy-két baráti visszajelzésre. :)

kengyel

(#17) ribizly


ribizly
veterán

Erre a részre halmozottan igaz:
Meg kell várni a review-kat, de akkor is fenntartásokkal kezelni, és nem feltétlenül megvenni, mert úgyis kikopik hamarosan róla szinte minden (PC) játékos. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.