Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

(#1) zsoltti

zsoltti
(senior tag)

ez tetszik, de ne 4:3 legyen kinyitva, hanem 16:10, mert az video nezeshez jobb

Asus Passziv Zenbook ultrabook elado!!! + Gamer Gep bontas

(#2) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Ha ez nem kamu, akkor grat: nekem eddig ez tetszik a legjobban. A neve legyen: MIaf*sz?

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#3) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

És akkor becsukva nem lehet vele fotózni? Vagy hogy van ezen kamera például?

(#4) janeszgol válasza sheratan (#3) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Lehet az egyik fülön. Most jön divatba a kameraluk.

(#5) Somatom

Somatom
(PH! kedvence)

MI-nek.
Ez csak gonoszkodás, mert eddig nekem is ez a hajtogatás tetszik a legjobban. Egyébként az OrigaMI sztem is nagyon találó.

[ Szerkesztve ]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#6) Marcuspeter

Marcuspeter
(újonc)

Na erre rakjál védőtokot. :)

(#7) noisia

noisia
(fanatikus tag)

Nem lesz életképes!

Nem lehet rá tokot tenni -> nagyon sérülékeny lesz -> nem ismerek olyan embert, aki legalább 1x, (de inkább többször) ne ejtette volna már el a telefonját -> amilyen drága lesz, akkor már inkább veszek egy telefont meg egy külön tabletet

+1 : autós tartóba hogyan teszek bele egy ilyet

Szóval az egész ezer sebből vérzik, de cáfoljatok meg pls

________@đĐ°ß#÷

(#8) sheratan válasza janeszgol (#4) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Azért a szelfikamerák nem szoktak ilyen értelmes képet lőni még manapság sem, hogy azt használják mindenre...

(#9) stellaz

stellaz
(fanatikus tag)

Kérdés, hogy mennyire lesz zavaró a kijelző egyenetlensége ott, ahol hajlik? Még a videón is jól látszódik.
Plusz a karcállóság kérdése, bár az cserélhető, fóliával talán megoldható, de a mechanikai szilárdságára azért kíváncsi leszek.

Amúgy a koncepció nem rossz.

Mondjuk én egy megfizethető, kvázi káva és noccs mentes 5 colos telót szeretnék. A mostani 6 colos redmi 5 plus olyan bazi nagy, hogy néha a magas lépcsős villamosra se tudok rendesen felszállni, ha éppen szűkebb zsebű (vagyis inkább normál méretű) nadrág van rajtam.

[ Szerkesztve ]

(#10) stellaz válasza sheratan (#8) üzenetére

stellaz
(fanatikus tag)

A hátlapi és előlapi fogalma itt keveredik, simán elég lehet rá egy fő kamera, ami selfi kameraként is funkcionál majd.

(#11) sheratan válasza stellaz (#10) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Igen, ez eszembe jutott nekem is, de ha megnézed a fő kamerát a telókon, annak majdnem ilyen centis széles kivágás kell, ha fényerős optikát akarsz beletenni (f1.6-1.7 körülit).

(#12) janeszgol válasza sheratan (#11) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

S8 előlapi: 8 MP, f/1.7, 25mm (wide), 1/3.6", 1.22µm, AF.

(#13) stellaz válasza sheratan (#11) üzenetére

stellaz
(fanatikus tag)

Lehet, hogy bekerül a kijelző alá.

(#14) Stabi83

Stabi83
(fanatikus tag)

Érdekes kobcepció de nekem a Motorola megoldása jön eddig be a legjobban.
Az viszont örömteli hogy megint változatos lehet a mobilpiac és nem olyan unalmas mint most.

(#15) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Engem még mindig nem vonz ez a hajtogathatós vonal. Kíváncsi vagyok, ha megjelennek az ilyen telók, a kici kínaiak milyen tokokat terveznek rá? :D Meg aztán nem kevésbé lesznek sérülékenyek. Akiknek penge telefon fétisük van, azok is lemondhatnak róla, mert h ezek nem 3 mm vékonyak lesznek, az hót ziher.
Én maradok a hagyományos telefonnál.

(#16) jFox

jFox
(őstag)

Nekem is nagyon tetszik. :K
A Xaomi-t ismerve mire sorozatgyártásba kerül megoldják, hogy kellően masszív legyen az eszköz. Mivel hajlákony a kijelző, nem volna szabad törni neki. Ha bevonják valami átlátszó gumi szerű anyaggal akkor a sérülés is ki van köszöbölve.

Az OrigaMI szerintem is jobb név lenne rá. Nekem a FolDuble jutott még eszembe. :)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#17) Ezekiell válasza stellaz (#9) üzenetére

Ezekiell
(kvázi-tag)

Pontosan, ezen az egyenetlenségen fog szerintem múlni a dolog. Ha nincs/nem zavaró, akkor venni fogják mint a cukrot (többek közt én is), ha viszont zavaró, akkor kuka az egész.

Azt viszont valljuk be, hogy összehajtott állapotban marha jól néz ki a cucc :)

"Az interneten terjedő összes idézetem igaz." - Darwin

(#18) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Üvegfólia lesz rá :DDD
Amúgy az összehajtogatás után a hátrahajtott részen gondolom majd megoldják, hogy a kijelző lekapcsoljon, mert ez így (hátrahajtja a 2 szélt és elöl megy a tartalom, hátul meg a kijelző továbbra is színesen) nem tűnik még életképes megoldásnak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) - Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#19) Juhaszatti válasza ghiottone (#18) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Valószínű hogy az új androiddal lesz majd erre is rendszerszintű támogatás. Mint a notchnál. Addig meg a gyártók mókolnak majd vele valamit, ami vagy jól működik vagy nem.

(#20) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Drága, Sérülékeny, macerás!
Ha lesz, 2x drágább lesz, mint bármilyen hasonló. És nem fog 1:1 elterjedni.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#21) GoldhandRent válasza noisia (#7) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

Hát én több mint egy év után ejtettem le először, akkor is úgy, h fel volt rakva egy polcra, és mással rántottam le :U

Nekem nagyon bejön, ez egy tech kincs lesz szvsz, érdemes lesz beszerezni egyet :K

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming

(#22) hogabesz

hogabesz
(kvázi-tag)

Igazán kikapcsolhatná a hátulját amikor össze van hajtva :U

(#23) vzsryl válasza noisia (#7) üzenetére

vzsryl
(PH! nagyúr)

Abban a pillanatban megveszem, ahogy kiadják tömeggyártásban. Két okból sosem raktam tokot egy telefonomra se.
1. A készülék kiválasztásánál a legfontosabb szempont számomra a külső minősége, illetve szépsége, és ha már sikerült kiválasztani a megfelelő típust, akkor nem fogom eltakarni valami ócska műanyaggal.
2. Vigyázok a telefonjaimra, nem szoktam őket dobálni.

Van még ilyen ember, mint én, szóval lehet piaca.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/

(#24) totgab02 válasza noisia (#7) üzenetére

totgab02
(tag)

A emberek kb 1/3a egyaltalan nem hasznal tokot, 1/3a meg az ilyen supervekony szilikon hokikat veszi ami azon kivul hogy jol alaragad a por es szetkaristolja a telot, plusszban a toknis az elso nap utan tele van karccal, semmire nem jo, a maradek resz hasznal ertelmes tokokat, de ettol emg nem lesz eletkeptelen a telo.

Amugy ez teljesen eletkepes koncepcio a flexpaial szemben, de ha osszehajtod hatul ne vilagitson mar hanem kapcsoljon ki a kijelzo vagy opciosan lehessen beallitani hannem hatteret ami megjelenik mintha, vagx csak siman a mi logo legyen, mrrt ez igy eleg tre

(#25) tuki2200 válasza noisia (#7) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

"The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt." Bertrand Russell
Nobel-díjas angol matematikus, logikus, filozófus és szociológus

Az ugye megvan, hogy nem üveg lesz, (mivel az nem hajlik ennyire) vagyis valoszinuleg kevesbe lesz serulekeny mint a mostani elol-hatul uveg "rendes" telefonok...

[ Szerkesztve ]

(#26) totgab02 válasza vzsryl (#23) üzenetére

totgab02
(tag)

Ha draga telefont veszel aminek designa kerul csak annyiba mint egy kozepkatos telo akkor nem illik ra tokot rakni, vigyazni kell ra, meg biztositast kotni

(#27) Bobó_20

Bobó_20
(fanatikus tag)

az origami az japán ez meg kínai :DDD

(#28) Herreløse válasza totgab02 (#24) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

“...A emberek kb 1/3a egyaltalan nem hasznal tokot, 1/3a meg az ilyen supervekony szilikon hokikat veszi...”

7,5milliárd ember-ből 1/3 tok nélkül,másik 1/3 szar tokkal
:DDDÉs a maradék 1/3?:DDD
Pontos adatokat kérek,mert ezt így hiszi a piszi;]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#29) sheratan válasza janeszgol (#12) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Igen ebben igazad van, csak a hátlapi kamerák ilyen 1/2,3"-1/2,5" méretűek, nem 1/3,6", szóval az f1.7 az jelentősen nagyobb nyílást igényel a nagyobb érzékelőhöz.

(#30) Wallenberg válasza hogabesz (#22) üzenetére

Wallenberg
(senior tag)

Így van. Nekem is ez tűnt fel azonnal.

Hogy néz az ki, hogy netezek rajta, a velem szemben álló meg látja, hogy mit írok, nézek a neten?

Vagy így lesz a betekintési szög 100 %-os?

[ Szerkesztve ]

(#31) Dr.NX válasza hogabesz (#22) üzenetére

Dr.NX
(őstag)

0:26-nál látszik, hogy lekapcsol a kijelző hátrafelé néző része.

Amúgy annyira valószínű, hogy a kínai cég japán nevet választ egy termékének, mint hogy egy magyar sportszergyártó pl. román nevet.

Eladó új Fujifilm X-A3 MILC

(#32) Somatom válasza Bobó_20 (#27) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

A Note meg angol. :)

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#33) hogabesz válasza Dr.NX (#31) üzenetére

hogabesz
(kvázi-tag)

Igen, 0:36-nál pedig világít :)

@Wallenberg : információ nem valószínű, hogy megjelenik a hátoldalán ilyenkor, viszont a háttérkép még látszik, plusz energiafogyasztás ez.

[ Szerkesztve ]

(#34) Dr.NX válasza hogabesz (#33) üzenetére

Dr.NX
(őstag)

0:44-nél megint nem világít. Igaz, ott az eleje sem. :)
Nyilván ez egy prototípus, céta firmware-rel.
Lehet, hogy a B20-at sem tudja még. :P

Eladó új Fujifilm X-A3 MILC

(#35) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

MiFold

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#36) hogabesz válasza Dr.NX (#34) üzenetére

hogabesz
(kvázi-tag)

Persze, minden bizonnyal orvosolható lesz sw frissítéssel, csak kicsit bele akartam kötni a cuccba :)

(#37) M@cika válasza Bobó_20 (#27) üzenetére

M@cika
(senior tag)

Sajnos ezért nem lesz ez a neve, pedig szerintem tök jó lenne.

Amúgy én használatban biztos sosem csuknám össze, csak amikor el akarom tenni a táskámba.

Aki hátsó zsebben hordja a telcsijét az meg is érdemli.

Vajon a szutyok kis "ippon" mikor koppintja le a sziamiaú ezen dizájnját? :-)))

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#38) vzsryl válasza totgab02 (#26) üzenetére

vzsryl
(PH! nagyúr)

Mi Mix 2-m van, mert jelenleg ezt tartom a legszebb telefonnak, és ugye a minősége is első osztályú (kerámia hátlap, gg4 előlap, fémkeret). Nem nevezném drágának. Biztosítás van rajta, de még azzal együtt is olcsó volt.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/

(#39) GoldhandRent válasza M@cika (#37) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

Vajon a szutyok kis "ippon" mikor koppintja le a sziamiaú ezen dizájnját? :-)))

fixen baromi hamar :C :C

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming

(#40) helixP válasza noisia (#7) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Szerintem ez a kijelző nem fog törni egy leeséstől, pont az anyaga miatt. És egyből jön stellaz teljesen jogos kérdése.
Hogy tudod beletenni autós tartóba? Pl. Kinyitva ?

Polarstar: Nyilván először minden technológia drága, lásd mobilkamera...

(#41) =Mentor=

=Mentor=
(őstag)

Tetszik, a Samsung már közzé tette a hajlítható mobilja árát 600+K lesz, a Xiaomi szerintem 400 alatt kezd :)) :DD

(#42) enginev3.0 válasza ghiottone (#18) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Látszik a videón hogy lekapcsol a hátsó kijelző

Egy dolgot nem értek

Hogy az anyag mikor behajtják, akkor az elvékonyodik, amikor kinyitják, akkor meg tömörül, ez hogy nem vehető észre ?
Elég komoly üveg vastagságnak kell lennie hogy ekkora hajlítást kibírjon

Ha egy műanyagot meghajlítunk és vissza, az is megroggyan, vagy meg bordásodik

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#43) ghiottone válasza enginev3.0 (#42) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Dehogy kapcsol.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) - Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#44) enginev3.0 válasza ghiottone (#43) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

25-26 másodpercnél egy pillanatra mintha elsötétülne, csak aztán pont kamera váltás van

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#45) Bleccs

Bleccs
(újonc)

Eddig ez az egyik legéletképesebb hajlítható koncepció az tény. :)
Viszont (én szerintem) a problémát már részben rég megoldotta az Asus a Padfone személyében. Igaz, zsebben nem fér el, de nem is járkálok táska nélkül kb. sehova, szerintem nem vagyok ezzel egyedül. :))
Most lényegében szemen köptem magam, mivel tudom, hogy nem volt sikeres a Padfone, nincs is új már egy ideje... Ennek miértjét nem tudom. :F

(#46) totgab02 válasza Herreløse (#28) üzenetére

totgab02
(tag)

Teso, ugy gondoltam a maradek 1/3 meg rendeset, amugy nemnigaz higy anlenyeg ennyire nem jott at....

(#47) dz1989

dz1989
(senior tag)

WOW. :Y nagyon jó :))

Remélhetőleg Nagyon durva harc lessz! Panasonic CM1 vs Nokia 808 vs Nokia 1020.(ehhez még egy kis idő kell) Légy bátor mint az oroszlán, de jámbor mint a dúká. Siemens mobilokat megveszek. Ha van eladó írj privátott.

(#48) judas13

judas13
(őstag)

OrigaMI sztem telitalálat, be kéne adni jók az esélyei egy végleges név használatra. Remélem mihamarabb gyártásba kerül!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#49) ghiottone válasza enginev3.0 (#44) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Igen, lehet a szoftver még nem okés, de biztos megoldják mire végleges fázisba kerül.

(#50) Giovan!

Giovan!
(senior tag)

A videóhoz csak ennyit tudok hozzátenni:

Ez az első hajtogatós megoldás, ami tetszik, remélem sikeres lesz :))

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.