Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsoltti


zsoltti
senior tag

ez tetszik, de ne 4:3 legyen kinyitva, hanem 16:10, mert az video nezeshez jobb

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha ez nem kamu, akkor grat: nekem eddig ez tetszik a legjobban. A neve legyen: MIaf*sz?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

És akkor becsukva nem lehet vele fotózni? Vagy hogy van ezen kamera például?

(#4) janeszgol válasza #16820480 (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Lehet az egyik fülön. Most jön divatba a kameraluk.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) Somatom


Somatom
veterán

MI-nek.
Ez csak gonoszkodás, mert eddig nekem is ez a hajtogatás tetszik a legjobban. Egyébként az OrigaMI sztem is nagyon találó.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) Marcuspeter


Marcuspeter
újonc

Na erre rakjál védőtokot. :)

(#7) noisia


noisia
aktív tag

Nem lesz életképes!

Nem lehet rá tokot tenni -> nagyon sérülékeny lesz -> nem ismerek olyan embert, aki legalább 1x, (de inkább többször) ne ejtette volna már el a telefonját -> amilyen drága lesz, akkor már inkább veszek egy telefont meg egy külön tabletet

+1 : autós tartóba hogyan teszek bele egy ilyet

Szóval az egész ezer sebből vérzik, de cáfoljatok meg pls

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#8) #16820480 válasza janeszgol (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért a szelfikamerák nem szoktak ilyen értelmes képet lőni még manapság sem, hogy azt használják mindenre...

(#9) stellaz


stellaz
addikt

Kérdés, hogy mennyire lesz zavaró a kijelző egyenetlensége ott, ahol hajlik? Még a videón is jól látszódik.
Plusz a karcállóság kérdése, bár az cserélhető, fóliával talán megoldható, de a mechanikai szilárdságára azért kíváncsi leszek.

Amúgy a koncepció nem rossz.

Mondjuk én egy megfizethető, kvázi káva és noccs mentes 5 colos telót szeretnék. A mostani 6 colos redmi 5 plus olyan bazi nagy, hogy néha a magas lépcsős villamosra se tudok rendesen felszállni, ha éppen szűkebb zsebű (vagyis inkább normál méretű) nadrág van rajtam.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#10) stellaz válasza #16820480 (#8) üzenetére


stellaz
addikt

A hátlapi és előlapi fogalma itt keveredik, simán elég lehet rá egy fő kamera, ami selfi kameraként is funkcionál majd.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#11) #16820480 válasza stellaz (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, ez eszembe jutott nekem is, de ha megnézed a fő kamerát a telókon, annak majdnem ilyen centis széles kivágás kell, ha fényerős optikát akarsz beletenni (f1.6-1.7 körülit).

(#12) janeszgol válasza #16820480 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

S8 előlapi: 8 MP, f/1.7, 25mm (wide), 1/3.6", 1.22µm, AF.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) stellaz válasza #16820480 (#11) üzenetére


stellaz
addikt

Lehet, hogy bekerül a kijelző alá.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#14) Stabi83


Stabi83
senior tag

Érdekes kobcepció de nekem a Motorola megoldása jön eddig be a legjobban.
Az viszont örömteli hogy megint változatos lehet a mobilpiac és nem olyan unalmas mint most.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#15) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Engem még mindig nem vonz ez a hajtogathatós vonal. Kíváncsi vagyok, ha megjelennek az ilyen telók, a kici kínaiak milyen tokokat terveznek rá? :D Meg aztán nem kevésbé lesznek sérülékenyek. Akiknek penge telefon fétisük van, azok is lemondhatnak róla, mert h ezek nem 3 mm vékonyak lesznek, az hót ziher.
Én maradok a hagyományos telefonnál.

(#16) jFox


jFox
őstag

Nekem is nagyon tetszik. :K
A Xaomi-t ismerve mire sorozatgyártásba kerül megoldják, hogy kellően masszív legyen az eszköz. Mivel hajlákony a kijelző, nem volna szabad törni neki. Ha bevonják valami átlátszó gumi szerű anyaggal akkor a sérülés is ki van köszöbölve.

Az OrigaMI szerintem is jobb név lenne rá. Nekem a FolDuble jutott még eszembe. :)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#17) Ezekiell válasza stellaz (#9) üzenetére


Ezekiell
veterán

Pontosan, ezen az egyenetlenségen fog szerintem múlni a dolog. Ha nincs/nem zavaró, akkor venni fogják mint a cukrot (többek közt én is), ha viszont zavaró, akkor kuka az egész.

Azt viszont valljuk be, hogy összehajtott állapotban marha jól néz ki a cucc :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#18) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Üvegfólia lesz rá :DDD
Amúgy az összehajtogatás után a hátrahajtott részen gondolom majd megoldják, hogy a kijelző lekapcsoljon, mert ez így (hátrahajtja a 2 szélt és elöl megy a tartalom, hátul meg a kijelző továbbra is színesen) nem tűnik még életképes megoldásnak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#19) Juhaszatti válasza ghiottone (#18) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Valószínű hogy az új androiddal lesz majd erre is rendszerszintű támogatás. Mint a notchnál. Addig meg a gyártók mókolnak majd vele valamit, ami vagy jól működik vagy nem.

(#20) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Drága, Sérülékeny, macerás!
Ha lesz, 2x drágább lesz, mint bármilyen hasonló. És nem fog 1:1 elterjedni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) GoldhandRent válasza noisia (#7) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Hát én több mint egy év után ejtettem le először, akkor is úgy, h fel volt rakva egy polcra, és mással rántottam le :U

Nekem nagyon bejön, ez egy tech kincs lesz szvsz, érdemes lesz beszerezni egyet :K

-

(#22) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Igazán kikapcsolhatná a hátulját amikor össze van hajtva :U

(#23) vzsryl válasza noisia (#7) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Abban a pillanatban megveszem, ahogy kiadják tömeggyártásban. Két okból sosem raktam tokot egy telefonomra se.
1. A készülék kiválasztásánál a legfontosabb szempont számomra a külső minősége, illetve szépsége, és ha már sikerült kiválasztani a megfelelő típust, akkor nem fogom eltakarni valami ócska műanyaggal.
2. Vigyázok a telefonjaimra, nem szoktam őket dobálni.

Van még ilyen ember, mint én, szóval lehet piaca.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#24) totgab02 válasza noisia (#7) üzenetére


totgab02
junior tag

A emberek kb 1/3a egyaltalan nem hasznal tokot, 1/3a meg az ilyen supervekony szilikon hokikat veszi ami azon kivul hogy jol alaragad a por es szetkaristolja a telot, plusszban a toknis az elso nap utan tele van karccal, semmire nem jo, a maradek resz hasznal ertelmes tokokat, de ettol emg nem lesz eletkeptelen a telo.

Amugy ez teljesen eletkepes koncepcio a flexpaial szemben, de ha osszehajtod hatul ne vilagitson mar hanem kapcsoljon ki a kijelzo vagy opciosan lehessen beallitani hannem hatteret ami megjelenik mintha, vagx csak siman a mi logo legyen, mrrt ez igy eleg tre

(#25) tuki2200 válasza noisia (#7) üzenetére


tuki2200
senior tag

"The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt." Bertrand Russell
Nobel-díjas angol matematikus, logikus, filozófus és szociológus

Az ugye megvan, hogy nem üveg lesz, (mivel az nem hajlik ennyire) vagyis valoszinuleg kevesbe lesz serulekeny mint a mostani elol-hatul uveg "rendes" telefonok...

[ Szerkesztve ]

(#26) totgab02 válasza vzsryl (#23) üzenetére


totgab02
junior tag

Ha draga telefont veszel aminek designa kerul csak annyiba mint egy kozepkatos telo akkor nem illik ra tokot rakni, vigyazni kell ra, meg biztositast kotni

(#27) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

az origami az japán ez meg kínai :DDD

(#28) HarleyCustom válasza totgab02 (#24) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...A emberek kb 1/3a egyaltalan nem hasznal tokot, 1/3a meg az ilyen supervekony szilikon hokikat veszi...”

7,5milliárd ember-ből 1/3 tok nélkül,másik 1/3 szar tokkal
:DDDÉs a maradék 1/3?:DDD
Pontos adatokat kérek,mert ezt így hiszi a piszi;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#29) #16820480 válasza janeszgol (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen ebben igazad van, csak a hátlapi kamerák ilyen 1/2,3"-1/2,5" méretűek, nem 1/3,6", szóval az f1.7 az jelentősen nagyobb nyílást igényel a nagyobb érzékelőhöz.

(#30) Wallenberg válasza hogabesz (#22) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Így van. Nekem is ez tűnt fel azonnal.

Hogy néz az ki, hogy netezek rajta, a velem szemben álló meg látja, hogy mit írok, nézek a neten?

Vagy így lesz a betekintési szög 100 %-os?

[ Szerkesztve ]

(#31) Dr.NX válasza hogabesz (#22) üzenetére


Dr.NX
addikt

0:26-nál látszik, hogy lekapcsol a kijelző hátrafelé néző része.

Amúgy annyira valószínű, hogy a kínai cég japán nevet választ egy termékének, mint hogy egy magyar sportszergyártó pl. román nevet.

Elfogadom a sütiket.

(#32) Somatom válasza Bobó_20 (#27) üzenetére


Somatom
veterán

A Note meg angol. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#33) hogabesz válasza Dr.NX (#31) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Igen, 0:36-nál pedig világít :)

@Wallenberg : információ nem valószínű, hogy megjelenik a hátoldalán ilyenkor, viszont a háttérkép még látszik, plusz energiafogyasztás ez.

[ Szerkesztve ]

(#34) Dr.NX válasza hogabesz (#33) üzenetére


Dr.NX
addikt

0:44-nél megint nem világít. Igaz, ott az eleje sem. :)
Nyilván ez egy prototípus, céta firmware-rel.
Lehet, hogy a B20-at sem tudja még. :P

Elfogadom a sütiket.

(#35) fornettisuti


fornettisuti
veterán

MiFold

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36) hogabesz válasza Dr.NX (#34) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Persze, minden bizonnyal orvosolható lesz sw frissítéssel, csak kicsit bele akartam kötni a cuccba :)

(#37) M@cika válasza Bobó_20 (#27) üzenetére


M@cika
őstag

Sajnos ezért nem lesz ez a neve, pedig szerintem tök jó lenne.

Amúgy én használatban biztos sosem csuknám össze, csak amikor el akarom tenni a táskámba.

Aki hátsó zsebben hordja a telcsijét az meg is érdemli.

Vajon a szutyok kis "ippon" mikor koppintja le a sziamiaú ezen dizájnját? :-)))

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#38) vzsryl válasza totgab02 (#26) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Mi Mix 2-m van, mert jelenleg ezt tartom a legszebb telefonnak, és ugye a minősége is első osztályú (kerámia hátlap, gg4 előlap, fémkeret). Nem nevezném drágának. Biztosítás van rajta, de még azzal együtt is olcsó volt.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#39) GoldhandRent válasza M@cika (#37) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Vajon a szutyok kis "ippon" mikor koppintja le a sziamiaú ezen dizájnját? :-)))

fixen baromi hamar :C :C

-

(#40) helixP válasza noisia (#7) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem ez a kijelző nem fog törni egy leeséstől, pont az anyaga miatt. És egyből jön stellaz teljesen jogos kérdése.
Hogy tudod beletenni autós tartóba? Pl. Kinyitva ?

Polarstar: Nyilván először minden technológia drága, lásd mobilkamera...

(#41) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Tetszik, a Samsung már közzé tette a hajlítható mobilja árát 600+K lesz, a Xiaomi szerintem 400 alatt kezd :)) :DD

(#42) enginev3.0 válasza ghiottone (#18) üzenetére


enginev3.0
félisten

Látszik a videón hogy lekapcsol a hátsó kijelző

Egy dolgot nem értek

Hogy az anyag mikor behajtják, akkor az elvékonyodik, amikor kinyitják, akkor meg tömörül, ez hogy nem vehető észre ?
Elég komoly üveg vastagságnak kell lennie hogy ekkora hajlítást kibírjon

Ha egy műanyagot meghajlítunk és vissza, az is megroggyan, vagy meg bordásodik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43) ghiottone válasza enginev3.0 (#42) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Dehogy kapcsol.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#44) enginev3.0 válasza ghiottone (#43) üzenetére


enginev3.0
félisten

25-26 másodpercnél egy pillanatra mintha elsötétülne, csak aztán pont kamera váltás van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#45) Bleccs


Bleccs
csendes tag

Eddig ez az egyik legéletképesebb hajlítható koncepció az tény. :)
Viszont (én szerintem) a problémát már részben rég megoldotta az Asus a Padfone személyében. Igaz, zsebben nem fér el, de nem is járkálok táska nélkül kb. sehova, szerintem nem vagyok ezzel egyedül. :))
Most lényegében szemen köptem magam, mivel tudom, hogy nem volt sikeres a Padfone, nincs is új már egy ideje... Ennek miértjét nem tudom. :F

(#46) totgab02 válasza HarleyCustom (#28) üzenetére


totgab02
junior tag

Teso, ugy gondoltam a maradek 1/3 meg rendeset, amugy nemnigaz higy anlenyeg ennyire nem jott at....

(#47) dz1989


dz1989
senior tag

WOW. :Y nagyon jó :))

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#48) judas13


judas13
addikt

OrigaMI sztem telitalálat, be kéne adni jók az esélyei egy végleges név használatra. Remélem mihamarabb gyártásba kerül!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#49) ghiottone válasza enginev3.0 (#44) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, lehet a szoftver még nem okés, de biztos megoldják mire végleges fázisba kerül.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#50) Giovan!


Giovan!
addikt

A videóhoz csak ennyit tudok hozzátenni:

Ez az első hajtogatós megoldás, ami tetszik, remélem sikeres lesz :))

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#51) sajti_pajti


sajti_pajti
tag

Törölték a videót? Nekem legalább is ezt írja ki.

(#52) fojtviki válasza sajti_pajti (#51) üzenetére


fojtviki
senior tag

A cikkben kozolt forras-ra kattintva meg tudod nezni:)

(#53) enginev3.0 válasza sajti_pajti (#51) üzenetére


enginev3.0
félisten

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#54) HarleyCustom válasza totgab02 (#46) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De átjött....teso (vagy tesco akart lenni):D
Csak ne hadarj,mert nem értem... :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#55) stellaz válasza enginev3.0 (#42) üzenetére


stellaz
addikt

Meg van bordásodva, ez látszik is a videón.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#56) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az első igazán életképesnek tűnő hajtogatós mobil/tablet.

(#57) troviko


troviko
senior tag

Én nem sok értelmét látom. Nagyobb a kijelző, ennyi. De továbbra sem lesz produktívabb az eszköz, nekem egy kickstand, és egy nagyon kicsi, összehajtogatható, bill, egér páros, és produktív szoftverek többet érnének.

https://www.oldtech.hu/

(#58) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nagyon tetszik ez a telefon, ha nem is az első, de második genből tuti szerzek be, az úgy is csak az eredeti megjelenéstől fél év. 😀

A hogy fogom a kocsiba beletenni a tartóba meg hasonló hülye kérdésekre a válasz: sehogy. Tesó haladja a korral vegyél új autót és használj AA-t, vagy carplayt. Azért mert neked régi szarod van, had ne kelljen ahhoz tervezni az új dolgokat is. Komolyan mondom kabaré ez a hozzá állás.

(#59) Somatom válasza INGJOKE (#58) üzenetére


Somatom
veterán

Ha az egyik kezemet a se...mbe dugom, akkor is különb felületet faragok egy Nova launcherből, mint az az ostoba AA.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#60) *Mukeey* válasza Mr.Silkó (#56) üzenetére


*Mukeey*
addikt

+1 ki ugyan erre gondoltam. Ennek egy kiforrott verziójára mondanám azt, hogy ez kéne.
A Flexpai nagyon gagyi.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#61) ferret77


ferret77
tag

Már nem érhető el a videó. Valaki lementette esetleg?

(#62) Mr.Silkó válasza *Mukeey* (#60) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek. :K

(#63) Mr.Silkó válasza ferret77 (#61) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Tessék. (YT.)

[ Szerkesztve ]

(#64) Wesder válasza Somatom (#59) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, de te Android màgus vagy. :D Egyszerű halandók meg hasznàljàk az AA-t. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65) helixP válasza troviko (#57) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem a produktivitás növelése a koncepció lényege, hanem a tartalomfogyasztás.

(#66) Forest48


Forest48
aktív tag

Mondjuk azt nem értem, hogy mi értelme van annak, hogy a hátrahajtott kijelzőrész továbbra is aktív marad.

(#67) #16820480 válasza INGJOKE (#58) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk biztos nem adnék egy fillérrel többet sem azért, hogy beszereljék azt a vacak autós entertainment system-et, ha új autót vennék :N
De amúgy miért ne lehetne ezt betenni sima autós tartóba?

(#68) elfelejtette válasza ferret77 (#61) üzenetére


elfelejtette
veterán

Twitteren még fent van.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#69) INGJOKE válasza Somatom (#59) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez igazából sokkal több információ volt, mint amire szükségünk volt. Otthon azt csinálsz amit akarsz és oda dugod a kezed ahova akarod, de itt ne reklámozd ezt köszi.

(#70) INGJOKE válasza #16820480 (#67) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem kell fizetni semmit pluszba, mert az összes tudja alapból kivéve a Toyota, de az megint más pite...:D

Azt nem én állítottam, hogy nem lehet betenni, csak ennek a tartóba helyezős szarakodásnak, már lejárt az ideje, persze Magyarországon minden szar sokáig tart...:D

[ Szerkesztve ]

(#71) helixP válasza INGJOKE (#70) üzenetére


helixP
nagyúr

Érdekes, én pont máshogy látom :)

Szerintem az autós hifiknek, autós navigációknak, egyéb minden fixen beépített rendszereknek járt le az ideje :) Simán kivált mindent egy telefon.
Minden autós navigációnál jobb egy Waze, minden autós hifinél testre szabhatóbb egy okostelefon, olyan lejátszóval, streamelt zenével, ahogy Te akarod.
Az meg személyes, hogy pl. én utálok a középkonzolra nézni lefele, egy látótérbe tett készülék nekem jobb.

[ Szerkesztve ]

(#72) Somatom válasza Wesder (#64) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem a Google nagyobb Android mágus, mint én, oszt mégse sikerül neki.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#73) #16820480 válasza INGJOKE (#70) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet, hogy rossz árkategóriában nézelődtem mindig, de a középkonzolon levő infotainment képernyő általában plusz összegért kerül az autókba. :)

[ Szerkesztve ]

(#74) INGJOKE válasza helixP (#71) üzenetére


INGJOKE
veterán

Látom nem ismered az AA és a carplay lényegét. Nézz utána. :D

(#75) INGJOKE válasza #16820480 (#73) üzenetére


INGJOKE
veterán

A suzuki vitarám nyáron 4 éves lesz. Középső felszereltségbe már van 7"-os érintő képernyő és az tudja az AA és a carplayt is. Kéttonosú fényezéssel 4,15 M volt. Nem tudom milyen árkategóriába nézelődsz. :D

(#76) #16820480 válasza INGJOKE (#75) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ennél alacsonyabban, nyilvánvalóan :D

Két és fél éve vettem egy használt Jazzt, akkor ránéztem az újra is, mert nem volt elérhetetlenül drága, de szerintem abban sem volt alapból. Sok dolog van, amiért hajlandó lennék magasabb felszereltséget választani, azért a képernyőért pont nem :N Az autó kezelése egyszerűbb gombokkal és tárcsákkal, navigációra meg teljesen jó a telefon is.

[ Szerkesztve ]

(#77) INGJOKE válasza #16820480 (#76) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nyilván én sem pont ezért választottam középső felszereltséget, hanem azért mert ez a legjobb árarányú. :D

Ez amúgy az újára volt ma már simán lehet kapni belőle 3-4 éveseket használtan. Mondjuk nem nagyon adják el mert 1,6 szívó benzin. Víz és olaj meg üzemanyag van benne kimegy a világból is. :D

[ Szerkesztve ]

(#78) helixP válasza INGJOKE (#74) üzenetére


helixP
nagyúr

Látom, nem ismered... Rosszul látod.

Életszerűtlennek tartom, hogy külön kapcsolódjak a telefonommal egy rendszerhez, amit aztán a műszerfalon nyomogathatok, ha ugyanezt megkapom natívan a telefonomtól, az ablakra téve.

[ Szerkesztve ]

(#79) INGJOKE válasza helixP (#78) üzenetére


INGJOKE
veterán

Biztos kényelmesebb egy 5-6 collos telefont feltapasztani a szélvédőre, mint egyszer csatlakoztatni a telefont és utána egy minimum 7"-os kijelzőt nézni, már ahol nem 17"-os...:D

(#80) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Amennyi savat kapnak az edge kijelzős telefonok, hogy a kijelzőjük ráhajlik az oldalkeretre...itt oldalkeret sincs, teljesen hátrahajlik a kijelző. Sérülékenység (nem üveg, valamilyen plasztik anyag, törni kevésbé fog, de könnyebben karcolódik), fénytörés, stb, az edge kijelzők összes hátránya hatványozottan lesz jelen. Kíváncsi leszek a fogadtatásra ha kijön :))

(#81) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nem rossz ez. Még jobb lenne, ha miután összehajtottad, akkor a hátoldalon lévő kijelzőrész ne világítson. De gondolom ezt fogják megoldani idővel :D

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#82) helixP válasza INGJOKE (#79) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem az, mint lenézegetni a kormány magasságába, magam mellé. Amúgy ha nem telefon van fent, akkor egy 7 és 10 collos tablet.

Jó ez már az egyéni ízlés kategória, hogy ki hova néz szívesen, arról még nem érdemes vitatkozni, de szerintem több ember használja a telefonját ilyen célokra, mint ahányan AA-znának vagy más hasonló rendszert használnak.

[ Szerkesztve ]

(#83) INGJOKE válasza helixP (#82) üzenetére


INGJOKE
veterán

Pont erről beszélek... Magyarországon mindig 10 éves szar megszokásokhoz ragaszkodunk, mert az nagyon jó és egyszerűen nem lehet leszocializálni róla az embereket, nincs bennük semmi késztetés az új megismerésére hasznosításra. Ugyan ez van a rohadt 3,5 mm jack-el, a memória bővíthetőséggel és még sorolhatnám...:D

(#84) helixP válasza INGJOKE (#83) üzenetére


helixP
nagyúr

Amellett, hogy nincs igazad, még veszélyes vizeken vagy az utolsó kettővel :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.