Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Pr3ciSioN válasza pulyka jocó (#1) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Jó múltkorában egyik kolléga írta ide Loguotra és kedved kaptam hozzá de még nagyon az elején járok mert nem sok időm van rá :( de nagyon jó játék :D

Lapa az egyik oldala olyan Scart ami a tv-be megy a másik pedig rendes vga csatlakozó olyan mint a monitoré, ha gondolod készíthetek fotót de most fényképező hiányába csak nagyon rossz minőségűt tudnék de amúgy [ilyen] csak hosszabb , a tv-n van 2 scart ( AV1 és AV2 ez van föléjük írva ) a tv elején pedig egy RCA ( vidó + jobb , bal hang ) de mikor a távirányítóval váltok akkor sorrendben úgy dobálja be hogy : AV1 , AV2 ( ez a két scart ) , SVHS2 ( erre még soha a büdös életbe nem tudtam képet varázsolni ) és AV3 ( ami pedig az RCA ) erre már annó még mikor megvolt a nagyon régi laptop akkor azon volt RCA videó kimenet és úgy össze kötöttem a tv-vel akkor volt kép , amúgy egy 2004-5 körül vett DAEWOO 55 cm-es tv amiről annyit tudok hogy SAMSUNG a képcsöve :DDD és minden kábel bolti :D Powerstrip nem tudom mire jó :B

Hieronymus Gainward Golden Sample 8800 GT a videokártyám és azon a csatlakozóba ( ne röhögj hangosan nem értek hozzá :DD ) 7 lyuk meg egy csík van :)) de ami nekem van kábel abba csak 4 tüske van meg alul a csík :F a híradás technikai boltba ahol vettem a kábelt ott azt mondták hogy olyan nincs is hogy meg van mind a 7 tüske a másik vége pedig RCA-s :F de lehet csak átb@szott az öreg mert nem volt túl sok kedve ahhoz a zsibbasztáshoz amit tőlem kapott mire elmagyaráztam hogy mit akarok :))

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.