Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Pr3ciSioN válasza ivana (#1) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Én sem nagyon tudom hogy honnan vannak csak érdekes mód mindig egyre több lett :D

orion1025 én ráb@sztam mert panel 37m2-es lakásba olyan sok helyre nem tudom tenni :D mondjuk az erkélyen még hely :DDD ha a villanyóraszekrényt befogom akkor azért letolnak igaz? :DDD :DDD

elektrotank gépház 4 db az ágyneműtartóban van , egy nagyon régi gépház be van fogva éjjeli szekrénynek ( kellemes mikor telefon elkezd ébreszteni és neki áll rezegni. Telefon is fém meg a gépház is :D eleinte úgy keltem hogy wc-re már nem kellett menni :DDD :DDD ) , egyben van a gép , meg egy van alatta hogy magasabb legyen gép :D A múzeum nem rossz ötlet bár addig nekem majdnem 50 évem van :D

Feketelaszlo nekem talán van a közelemben ilyen lerakó hely de ott is mindent egybe dobálnak szóval mintha kidobnám a sima kukába.... :U

saelin Az a baj hogy ezek már annyira régiek , hogy értelmes gépet nem tudsz belőle összerakni , ismerőseim meg ugyebár "haladtak a korral" szóval senkire még "rásózni" sem tudom :( Pedig ha valaki adna ezekért egy pisztáciás Boci csokit akkor vihetné :D

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.