Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Pr3ciSioN válasza banhammer (#13) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Nekem csak kötekedni a vizsgáztató akart csak nem jött neki össze (szóbeli) mert én mindig folytatni akartam a felkészítő tanár ült mellette és ő már majdnem lefordult a székről úgy röhögött és csak annyit mondott a vizsgáztató faszinak hogy : Nézd meg b@azd meg nézd meg , nem hagyja magát . Akkor is kiakarja magát dumálni a kérdés alól :DDD Mire a vizsgáztató csak annyit mondott : Nahát maga aztán egy nagyon huncut fiatalember. És akkor megköszönték és kifáradtam jelessel :D

rwu Köszönöm :B
Nekem a gyakszi része abból állt hogy 3 bója azok között szlalomozni kellett 3 raklap közül a 2 felsőt levenni kicsit vissza tolatni előre menetbe vissza szlalomozni megkerülni a legelső bóját és szlalomba vissza vinni a helyére aztán tolatva szlalomozni :DDD Engem főnök ( hál' istennek a cég fizette a tanfolyamot :DDD :DDD ) a vizsga előtti gyakszin szivatott meg mert a nehezítettre gyakoroltunk és belibbent aztán közölte velem hogy egy raklap amin áru van ( két fejenként 400 kilós műanyag henger ) fogjam meg és tegyel 2.75 méter magasra :D én csak annyit mondtam neki : Bárcsak én is ennyire bíznék magamba mint maga bennem :DDD :DDD Megcsináltam amit mondott odajött kezet fogott elkezdi : Gratulálok én most mentem a faszomba csak ezért jöttem be Viszlát. És eddig volt ott :DD

[ Szerkesztve ]

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.