Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Up a fórumozóknak ! :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Glory, glory, Man United! :R

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

sör, vodka már behűtve... várom a meccset :C

sz@r helyzetben vagyok, mert hiába vagyok liverpool drukker: kedvelem a manchestert is :K nagyrészt owen miatt, mert egyik kedvenc játékosom '98 óta, most pedig az a hernandez villog nagyokat: szerintem rövidesen kinevel belőle egy sokkal jobb játékost az öreg, mint krisztina volt :K

másrészt azért vagyok gondban, mert ott van messi a barcánál... ha lő pár gólt, nem bánom abban az esetben, ha a manchester még többet küld :D

a tényállás: holnap meccs, sörök, gólónként vodkával :D

#4: ez nekem kiesik, mert haverok nincsenek már a közelben évek óta... viszont van digisport+hd közvetítés :R

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) EczkE válasza mephi666 (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Én kocsmában akarom megnézni a barátaimmal. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#5) pr1mzejEE válasza EczkE (#4) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Én is azt fogom tenni :D

Amúgy velem is elő szokott fordulni, hogy más angol csapatokkal szimpatizálok vagy épp nekik szurkolok egy-egy meccsen.
Ez általában akkor szokott előfordulni, amikor a MU-ra semmiféle kihatással nincs a meccs :D
Amúgy remélem a Pool összekapja magát jövőre, mert nehogymár a cityvel versengjünk ;]

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6) EczkE válasza pr1mzejEE (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Előbb össze kéne szednem a társaságot, nem tudom a lányok, hogy reagálnának a hírre, hogy meccset kell nézni. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#7) mephi666 válasza EczkE (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, majdnem elfelejtettem: barátnőm szereti a focit és természetesen kettesben nézzük holnap a döntőt :D 1éve a német-argentín meccset úgy néztük, hogy előre megbeszéltük és gólonként nyomtuk a tequila-t (én meg pluszban a sört), ő a németeknek szurkolt ( :P ) én meg az argentínoknak... aztán iszogattunk is szépen... ahhoz képest, hogy nincs 50kg, elég jól bírja a szeszt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Ijk válasza mephi666 (#7) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom kitörölni azt a borzasztó meccset, én is ittam de nem azért mert előre megbeszéltük;]

A barcának ez lesz a legkeményebb meccs, mondhatni a világ két legjobb csapata csap össze. A real ellen könnyebb dolgom volt, mert őket ki nem állhatom. Remélem egy pörgős, tiszta mérkőzést látunk holnap, barca győzelemmel:P

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9) mephi666 válasza Ijk (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát én sem örültem, mert aznap volt a születésnapom és igazából fordított eredményt szerettem volna...

a holnapi meccstől félek, mert eszembe jut a tavalyi német-spanyol meccs... a manchester keményen végigment az utolsó meccseken... mint a németek a vb-n a spanyolokig, de ott az erőfocit megbuktatták :( remélem nem lesz hasonló a helyzet és a manchester hozza a meccset... 3:2 legyen és a gólszerzők: hernandez, rooney, owen... másik oldalon pedig messi :) ezzel kiegyeznék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) EczkE válasza mephi666 (#9) üzenetére


EczkE
addikt

Egye fene, csak a MU győzzön. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#11) pr1mzejEE válasza EczkE (#6) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Biztos találsz párat, általában szeretik nézni : D De amúgy a társaság a lényeg szerintem, nekem ez felér egy bulival, pedig csak szurkolni fogunk : D Iszonyatosan várom már, és Glory, Glory Man United!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#12) EczkE válasza pr1mzejEE (#11) üzenetére


EczkE
addikt

Lesznek csajok is. :D És a társaságra sem lesz panasz. :D Már előkészítettem a szurkolói mezemet is. :C

Asszem mindenféleképpen!

(#13) pr1mzejEE válasza EczkE (#12) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Helyes-helyes, azt én is :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#14) EczkE


EczkE
addikt

Ez nem sikerült... :(

Asszem mindenféleképpen!

(#15) pr1mzejEE válasza EczkE (#14) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Sajnos nem, de majd eljön a mi időnk is és bátran kijelenthetjük, hogy ez a Barca földön túli focit játszik. Másrészt büszke vagyok a csapatra, hogy idáig eljutottak és meg van a 19. bajnoki cím, ami nekünk szerintem sokkal fontosabb volt idén.
Grat a Barcának!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.