Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Hát nekem HP laptopnál volt olyan, hogy megszakadt a BIOS flashelés és nekem akkor úgy sikerült megoldani, hogy csináltam egy bootolható pendriveot és arra rámásoltam a flashelő programot. Gépindításnál helyreállította magát. Nem tudom ez segíthet-e neked.

(#2) pet007 válasza KISDUCK (#1) üzenetére


pet007
aktív tag

Usb-re ez finnyas szokott lenni. Bootolhato fat32es usb2es penyara tedd a kicsomagolt bios filet ( .rom valszeg) es usb2es hatlapi csatin probald.

(#3) zarayg


zarayg
aktív tag

Nekem van UEFI-s W10-em pendrive-on, hozd be hozzám, megoldjuk! (Ilka utca 34.)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#4) KISDUCK válasza pet007 (#2) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mi? Ezt most nem értem.

Én egy régi laptopos bios probléma megoldását írtam le, hátha működik nálad is. Nem kell itt nekem már semmit csinálnom vele, főleg nem hátlapi csatlakozón. :D

(#5) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Köszönöm a választ mindenkinek!
(#1) KISDUCK, (#2) pet007
Tegnap is próbálkoztam pendrive-val, most rendes MBR bootolhatóként formáztam, felmásoltam a bios-t is, de látszólag semmit nem csinál. Igazából billentyűzet sem villan fel, hogy lepost-olna, pendrive-ot abszolút nem villogtatja. Csodás ez a Crashless Bios, gratulálok nekik :) .
(#3) zarayg
Nem az UEFI boottal van gond, maga a gép nem ad sok életjelet a ventilátor pörgetésen kívül! :)

(#6) pet007 válasza KISDUCK (#4) üzenetére


pet007
aktív tag

Nem valaszkent akart menni, csak meg koran volt, bocsi :B

(#7) KISDUCK válasza pet007 (#6) üzenetére


KISDUCK
addikt

Semmi gond csak így nagyon megkavarodtam én is.

(#8) pprod94


pprod94
aktív tag

No, másik rammal, és vga-val beindult a mocsok. :D Köszi mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.