Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) benco


benco
tag

Mikor jön a következő blog "bejegyszés"?

"nem az van, hogy ücsörgünk a tengerparton és kézzel fogunk halakat" -Bog. Nexus 4

(#2) Pőze válasza benco (#1) üzenetére


Pőze
aktív tag

Hát most nagyon elfoglalt vagyok, de amint lesz időm próbálok írni.

(#3) BM1


BM1
csendes tag

Nagyon jó bejegyzések.Nagy nehezen de összejött,köszi :R

(#4) kiki89


kiki89
aktív tag

Üdv, végigcsináltam és az írja a telefon, hogy nem lett rootolva. :F Mit ronthattam el, esetleg valami jótanács? 4.3-at használok, ez lehet a problem?

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#5) ficere


ficere
aktív tag

Nekem parancssorból nem tudja kibontani a nexus4root.zip-et.desktop/cd nexus4root.
Hibával visszadob.Win 8-am van.

Machete nem ír sms-t

(#6) Pőze válasza ficere (#5) üzenetére


Pőze
aktív tag

Csomagold ki egy külön mappába.

(#7) ficere válasza Pőze (#6) üzenetére


ficere
aktív tag

Köszi.

Machete nem ír sms-t

(#8) benco


benco
tag

Hogyan lehet azt megcsinálni ,hogy ne Google Nexus ADB Interface-ként lássa hanem Nexus 4 -ként?Tehát pont a fordítottja kéne mert a windows xp nem látja a telót és szeretnék rá másolni dolgokat.(Sajnos most egy win xp -s gépem van pedig win 7 volt csak azt nem bírta a gép)

"nem az van, hogy ücsörgünk a tengerparton és kézzel fogunk halakat" -Bog. Nexus 4

(#9) mark.1337


mark.1337
csendes tag

Sziasztok,
megcsináltam a fent leírt dolgokat, és a telefonom root-ja nem sikerült. Gyári android 4.4 van fent, és a végén amikor újraindul a telefon, a SuperSU azt írja hogy nincs SU bunáris telepítve... és ha én csak frissítettem android 4.3-ra akkor manuálisan kell újra root-olni.
Arra gondolram hogy esetleg ezek a fileok már nem alkalmasak a 4.4 root-jára.

Arra gondoltam hogy ezzel lehet a probléma: recovery-clockwork-touch-6.0.2.3-mako.img
A superSU-t pegig frissítettem: SuperSU-v1.69
Valaki meg tudná mondani honnan tölthetnék le újabb verziót az .img fileból ha egyáltalán az a probléma?

(#10) mark.1337 válasza mark.1337 (#9) üzenetére


mark.1337
csendes tag

Kipróbáltam ezzel is: recovery-clockwork-touch-6.0.4.3-mako.img
De sajnos most is ugyan azt írja ki...

(#11) itanczos válasza mark.1337 (#9) üzenetére


itanczos
senior tag

Ha esetleg még aktuális lenne... :)
4.4-től a csomagban szereplő SU már nem jó, újabbat kell letölteni és azt telepíteni.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#12) fokukac válasza mark.1337 (#10) üzenetére


fokukac
nagyúr

újabb supersu kell hozzá.
[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.