Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

Hangulatos pillanatfelvétel, tetszett. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Reggel lementem, és összsszedtem a széthagyott lomot. Sokra nem mentem vele, mert Guberassonék a ház túloldalán is megpihentek.

(#3) k!nG


k!nG
aktív tag

Borzaszto ami kint megy. Nagyimek tobb, mint 20 eve elnek ott es minden nyaron meglatogatom oket, ha van lehetosegem. Anno a szemem lattara hagytak nyitva az ajtot, mert semmifele bunozes nem fordult elo a kornyeken es leven, mert pesti vagyok ez meglepett. Most Hoorbol koltoztek at Horbybe, mivel a gyonyoru kis telkuk ele csinaltak egy parkolohazat, ami erosen megkeseritette az ottletuket. (gyujtogattak este kocsikat, hangzavar, a telkuk vegebol levagtak a viragjaikat, stb.) A rendorseg meg szinte nincs is a varosukban.
Volt egy gyonyoru erdos reszen egy to, nem messze toluk, amiben 2-3 eve meg kacsak es hattyuk uszkaltak es biciklizeskor mindig etettem oket. Mostmar a to tuloldalara egy lakopark epult, kiirtottak a to novenyzetet, egy szokokut van a kozepen, persze se hattyu, se kacsa.

Azert ott se minden klappol.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#4) potyautas válasza k!nG (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Hol van ez?

Ja! a címre reagáltál :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.