Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sajnálom, hogy tönkrement, de legalább megvalósult az álom! Kevés jobb érzés van egy álom beteljesülésénél a világon :)

Nem volt már javítható, mi baja lett?

Off: én is mostanság a nyáron tervezek magamnak egy országúti versenybringát, már nagyon-nagyon régóta vágyom rá.

[ Szerkesztve ]

(#2) Zolaash


Zolaash
aktív tag

[link] :D

Rip and tear

(#3) madstunt


madstunt
addikt

apámmal ha javul az idő,felújítjuk a csepel pollóját és megkapom:)(hamár versenybringa :) )

(#4) madstunt válasza madstunt (#3) üzenetére


madstunt
addikt

Csepel Apolló akar az lenni csak lemaradt az a :B

(#5) potyautas válasza ^Clown (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Szándékom szerint arról szólt, hogy célt kell kitűzni, aztán mindent megtenni annak eléréséért. Nem a kerékpár volt a lényeg, hanem a cél, amit megtestesített.

Írtam egy bejegyzést a bal oldaláról is.

(#6) Vakegérke válasza potyautas (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lásd pöttyös labda. ;)

Nagy cucc volt ez a bringa, és boldog voltam, amikor a haver felajánlotta, hogy a vázon ülve élvezzem a sebességet. Nyomta kajakra a pedált, én pedig arról ábrándoztam, hogy egyszer én is nyomhatom kajakra a pedált, és akit viszek a vázon, az hasonlóról fog álmodozni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Nagyon szerettem volna egy SR-26-ot... Most van egy Marathon-om, persze az vagy 20 évvel újabb.

(#8) potyautas válasza zotyesz66 (#7) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Most vettem észre, hogy van egy hsz. az írás közzététele után 4 évvel. Örülök, hogy rátaláltál. Írhattam volna azóta már újabb álomról is. Szerettem volna valamikor egy vitorlást, de ma már tudnék örülni egy lakóautónak is. Na, persze hozzá illő életkörülményekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.