Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) potyautas válasza TheLázs (#20) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Bocsi, igazad van. Nehezen is értelmeztem az idézetes hsz-edet. Viisza kellett fogni magam, hogy ne tegyem ezt szóvá. Vártam, hátha valaki mellém áll. sárkány=sárkány. Nem is olvastam el mi van alatta.

x_o_n! Senki nem állította, hogy jól élünk. Rákényszerül az ember az ügyeskedésre. Az se mentség, hogy ez mindig így volt. Bizonyára kalandvágyból maradtunk itthon. Vagy ez a szülőföldhöz való ragaszkodás valami betegség, de akkor én nem akarok meggyógyulni. Fáj azzal szembesülni, hogy ez a "Rohadj meg magyarország" hajlandó lenne magyarnak lenni, ha megfizetnék.
Még egy gondolat! Köztudott, hogy a magyaroknak elenyésző része lehet Árpád leszármazottja (ha van egyáltalán ilyen) "Magyarnak nem születik az ember, hanem azzá válik" Bizonyíték erre a sok igaz magyar, akinek bizonyítottan más nációbeli az őse. Különös tisztelet azoknak, akik emellett még a nemzetiségüket is megélik! Ez az ország befogadta az őseit, otthont, hazát adott nekik. Egy részük politikai, másrészük gazdasági menekült, vagy ha nem is menekült, a jobb élet reményében telepedett le itt. Ez nyilván fordítva is így működik. Aki innét megy el más országba a jobb élet reményébe, az is vállhat a magyarsága megélése mellett (vagy nélkül) igaz német, angol...hazafivá. ez utóbbitól nem vagyok boldog, de ez így van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.