Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

Szerintem jó lett, nekem legalábbis tetszik. Muszáj szimmetrikusnak lennie?
A művészet épp attól az, ami, hogy nem gépies, nem sablonos, hanem egyedi. Ha valakit zavar az aszimmetria, vegyen fröccsöntött, automaták által gyártott darabot. ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) potyautas válasza moonlight115 (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm a vélemény-nyilvánításodat. Kedves, hogy ezt írtad, de azért vannak szabályok, amit illik követni.

[ Szerkesztve ]

(#3) moonlight115 válasza potyautas (#2) üzenetére


moonlight115
tag

Szívesen.
Nem vagyok tisztában a műköves szabályokkal, de biztos úgy van, ahogy mondod.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4) Vakegérke válasza potyautas (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mint alkotó, a szabályokat te határozod meg.

Ott például hol a szabály, amikor valami művészkém lerak pár nagyméretű követ, és bár sz*rt se ér a látvány, alkotásnak minősíti?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) potyautas válasza Vakegérke (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Más dolog alkotni valami egyedit, vagy kifaragni egy klasszikus épületelemet, amiből esetenként több tucatnak is egyformának kell lenni. Arról nem is beszélve, hogy ami szabályos, jók az arányai, az csakis szép lehet. Azt is mondhatom persze, hogy éppen ilyenre akartam ;)

(#6) Vakegérke válasza potyautas (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondjuk a faterom fogalmam sincs, hogy milyent akart, de én ilyennek akartam születni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.