Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

Nagy forma lehet az öreg! A "barátommal" pedig semmi baj nincs. Szerintem sokkal kultúráltabb mint pár amit felsoroltál.

Az öreg lekezelően hat. A havert nem mondanám idegennek. A tesó és a testvér az kisebbségi divat, de a báttyát is hozzá lehet csapni. A bátyám az nem rossz de túl régies sokaknak furcsán hathat. Az öcsém nálam olyan mint a "baszki". :DD

Nálunk konkrétan csak erdélyi kollégáktól/ismerősöktől hallottam a bátyám vagy öcsém megszólítást. :K

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2) potyautas válasza Redneck (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az "öreg" nem tűnt lekezelőnek amíg fiatalként mondtuk egymásnak. Ma már nem szeretem, de ettől még sokan így szólítanak építkezéseken. Ebben a körben nagyon ritkán kérdik meg, hogyan szólítsanak. :(

(#3) Tutu7030 válasza Redneck (#1) üzenetére


Tutu7030
veterán

Tegnap egy út széli étteremben a mellettünk lévő asztalhoz kísérte a pincér a két vendéget, egyikük egy idős bácsi volt, neki mondta a pincér, hogy; tessék bátyám, engedelmével.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4) potyautas válasza Tutu7030 (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Kórházban hallottam, hogy "nagyapa". (Nem nekem mondták) Ez nem tetszett, hisz nem is biztos, hogy az. Viszont hajdanán egy üdülőben a középkorú gondnok hölgy úgy köszönt egy teljesen idegen bácsinak, hogy "kezét csókolom" Megszólításra nem emlékszem, de ez a köszönés mindent vitt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.