Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) halkow


halkow
őstag

nem vagyok rasszista de ezek a mai roma kölykök? ( ha azok voltak )sajnos 90%-uk ilyen nincsenek megnevelve azt látják otthon hogy az apjuk veri az anyát részegen utána meg mennek lopni hogy legyen pénz piára a kölyök meg éheznek és ilyeneket tesznek....

Alcatel onetouch idol2s the king

(#2) potyautas válasza halkow (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Kíváncsi lennék kinek a gyereke. (elég sok cigányt ismerek a faluban) Nem csak az a gond, hogy neveletlen, hanem nevelhetetlen. Egyszerűen képtelenség beszélni vele. Nem véletlenül írtam az utolsó mondatban, hogy vad. Még olyan szinten sincs bizalommal, hogy feltételezze a másikról, hogy nem akarja bántani.

(#3) 8th


8th
addikt

Erről az egészről az jutott eszembe, hogy volt egy javaslat a nem olyan távoli múltban, hogy az ilyen még megmenthető gyerekeket bőrszíntől és származástól függetlenül ki kell emelni a műveletlen züllött egysejtű családjából és bentlakásos iskolába kell küldeni mert másképp sosem lesz belőlük normális ember. Rögtön megjelent a sok élősködő szenzációhajhász jogvédő szervezet és vérben forgó szemekkel rasszistázott nácizott köpte a vért. Holott ez pont az ilyen gyerekek érdeke és egyetlen esélye lenne, hogy ne Qrják el az egész életüket. Felmerült bennem néhány kérdés: Mi lesz ezekkel a gyerekekkel? Ki segít rajtuk? Ki fogja megmenteni őket saját maguktól és ki menti majd meg a többségi társadalmat tőlük? :U

(#4) Trailblazer válasza 8th (#3) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ugyan jócskán később szólok hozzá, de a tények tények maradnak. Tehát ez a családból kiemelgetősdi Ausztráliában sem jött be a bennszülöttek esetében, az ausztrál állam az egész végkövetkezményeként kénytelen volt elnézést kérni. Az abo-k kártérítést is követeltek, ám azt nem tudom, hogy végül megítélésre került-e vagy sem. "Elveszett" vagy "ellopott nemzedék" címszavakkal érdemes keresgélnie annak, akit érdekel a téma.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.