Hirdetés

2019. november 11., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Vakegérke

A történet vége meglepett. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére

potyautas
(csendes tag)
LOGOUT blog (1)

Nincs vége ;)

(#3) Vakegérke válasza potyautas (#2) üzenetére

Akár hazudhatnék is, de miért tenném? Tudtam, pontosabban éreztem, hogy a történet befejezetlen, űr támadt utána.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) muszurkefal

muszurkefal
(tag)

Not a bad one.
Azt hiszem ráfüggök a blogodra :DD
szerk.: igazából marha jó volt, csak nekem idegen ez a beteges, reménytelen, kórházi környezet, meg nem is volt olyan szereplő a történetben, akivel azonosulni tudtam volna.

[ Szerkesztve ]

Origin: Laszas

(#5) potyautas válasza muszurkefal (#4) üzenetére

potyautas
(csendes tag)
LOGOUT blog (1)

A kórház csak egy keret, nem erről szól. Szerencsére én se vagyok ismerős ebben a környzetben.

(#6) G-Guts válasza Vakegérke (#1) üzenetére

G-Guts
(aktív tag)

Köszi az írást! Hamarosan elkezdem olvasni, de megelőlegezem neked, hogy jó lett. :)

(#7) Freiherr

Freiherr
(őstag)

Jó lett, mint mindig.
A nagy has az alkeszoknál nem a máj, hanem a felgyülemlett víz nyomja ki, láttam ilyet a családban.

XXX

(#8) G-Guts válasza G-Guts (#6) üzenetére

G-Guts
(aktív tag)

Felénél tartok, eddig qrva jó! :R Holnap folytatom.

(#9) potyautas

potyautas
(csendes tag)
LOGOUT blog (1)

Köszönöm a visszajelzéseket. Sokat jelent, és kicsit segít is. Legtöbbször évekkel, évtizedekkel korábbi írásaimat rakom fel. Ez most nem ilyen. Annyi van megírva belőle, amennyit itt olvashattok.

muszurkefal! Milyen szereplőt szeretnél? Befektetem, vagy beküldöm látogatónak ;)

[ Szerkesztve ]

(#10) muszurkefal válasza potyautas (#9) üzenetére

muszurkefal
(tag)

Hm, köszi!
Nem tudom mennyire vannak kidolgozva az eddig meg nem jelent karakterek, de Jani bácsi fiát szívesen látnám, mint többdiplomás, sikeres ember, akinek remek az élete, csak Terkával, mint anyóssal verte meg az Isten. A szüleivel kiemelkedően jó a kapcsolata, és most vissza szeretné már adni az öregeinek azt a sok törődést és anyagi/egyéb áldozatot, amit azok hoztak, amíg belőle sikeres ember nem lett.
:)

Origin: Laszas

(#11) Vakegérke válasza muszurkefal (#10) üzenetére

Még a végén társszerző leszel. :)

(#12) potyautas válasza muszurkefal (#10) üzenetére

potyautas
(csendes tag)
LOGOUT blog (1)

Meglátom mit tehetek ;)

(#13) G-Guts válasza potyautas (#12) üzenetére

G-Guts
(aktív tag)

Végig olvastam. Jó lett! Szerintem ne hallgass másokra, úgy írd a történetet, ahogy az a te fejedben van! Ez a kib@szott írói szabadság! A te fejedben zajló gondolatokat, elképzeléseket szeretném látni, ne add alább.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.