Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csuda tudja. Én jól elvagyok a magánnyal. Igaz, már nem a negyvenes éveimet taposom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Sírköves koromban hallotta több öregasszonytól egybehangzóan, de egymástól függetlenül, hogy "rossz a rosszal, de még rosszabb egyedül" Vagyis még az alkoholista, verekedős, kiszolgálást megkövetelő férjeiket is visszasírták.

(#3) Vakegérke válasza potyautas (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rám találhatna valamelyikük. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) potyautas válasza Vakegérke (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

"alkoholista, verekedős, kiszolgálást megkövetelő" Ezek rád illenek? Szerintem nem. Az a minimum, hogy asztalhoz ülsz, és rámutatsz a tálban lévő húsok valamelyikére, hogy "azt szedd ki, meg amazt" Nem ám, hogy ott sündörögsz a konyhában, netán még el is mosogatsz. :)

(#5) Vakegérke válasza potyautas (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a helyzet, hogy bár az alkoholista, meg a verekedős jelzők nem illenek rám, a kiszolgálást igencsak tudnám értékelni. Világ lustája vagyok, így nagyon is kedvemre való lenne egy menyecske, aki mos, főz, takarít, nekem meg végképp nem lenne teendőm a konyhában. Nagyon megbecsülnék egy ilyen társat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.