Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Elég hangulatos az írásod. :C

Jómagam is részt veszek minden voksoláson, amióta csak tehetem (kb. 14 éve). A parlamenti, önkormányzati és EU-s képviselői választásokon meggyőződésből mindig ugyanarra a politikai erőre szavazok. A többin (népszavazás, EU tagság stb.) pedig a tájékozottságom és a jövőbe vetett hitem alapján. Sosem kellett gondolkodni egyiknél sem.

"nincs rá lezsóidő"

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Életszag." Szeretem.
Nem pesti születésű vagyok, de ismerős az érzés, amikor beleszagol az ember a levegőbe, és már annyi is elég talán, hogy elmondhassa: itthon vagyok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) potyautas válasza Vakegérke (#2) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ez tetszik, hogy kettőtöket két különböző dolog fogott meg.:) A választáshoz csak annyit, hogy nem ugyanarra a pártra, de ugyanarra az irányzatra szavaztam. Úgy érzem, következetesen álltam hozzá. A másik vonulatra jól éreztél rá Vakegérke, de ez nem újdonság tőled. Szombaton úgy eltöltött az otthoni lét okozta jó érzés, hogy még a fűnyírást is elnapoltam. Kár volt, mert vasárnap esett az eső.

(#4) moonlight115


moonlight115
tag

Tetszett, jó volt olvasni. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#5) greenity


greenity
aktív tag

Nagyon jó volt olvasni, köszönöm. :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm a visszajelzéseket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.