Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A büdös életben nem fogjuk megérteni a női gondolkodásmódot, logikát. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) kemotox válasza Vakegérke (#1) üzenetére


kemotox
addikt

Nem létező dolgokon aztán filózhatsz napestig ;]

(#3) hoffman_


hoffman_
nagyúr

ez nem szép dolog, de tény, hogy mindig picit kellemetlen érzéssel ülök be nők mellé kocsiba. nem is azért, mert veszélyesnek tartanám a dolgot, hanem mert frusztrálóan rutintalanok tudnak lenni. ennek ellenére az elmúlt 3 alkalommal, amikor hölgy (ráadásul kivétel nélkül fiatal) sofőr mellé ültem, egész pozitívan csalódtam. sőt, a legnagyobb meglepetés egy friss jogosítványos 18 éves lányka volt. ott elég komoly autóhasználat van, két szép nagy autó, napi sok 10-100 kilométerrel. meg lett neki mondva(gondolom), hogy kislányom, márpedig te most szépen felveszed a fonalat. úgy vezette a 160 pacis mondeno kombit 3 hónap után, mint aki egész életében ezt csinálta, több éve vezető férfi ismerősöket megszégyenítve. tetszett a meglepetés, ritka az ilyen :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4) Crystalheart válasza hoffman_ (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én ilyeneken nem agyalok, nem tudok vezetni azt kész. :) Így a hibákat sem szoktam észrevenni.

(#5) bambano válasza hoffman_ (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

némelyik nő mennyire fogalmatlanul vezet... lövése sincs, hogy mikor kellene gyorsítani, lassítani, sávot váltani...

mindig fekete nap, mikor más kocsijába, pláne ha nő mellé, kell beülnöm...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Vakegérke válasza bambano (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyok mai gyerek, hivatásos sofőr (is) voltam, úgy mondom a következőket.
Életem során két nő mellett ültem, akik jól vezettek. Az egyik dinamikus volt, de tudta, hogy mit csinál. A másik nyugodtabb volt, de nem nyuszi.
Mindössze kettő volt, aki megütötte azt a mércét, hogy aláírtam volna: jogosítványt kaphat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) bambano válasza Vakegérke (#6) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a korrektség kedvéért tegyük hozzá azt is, hogy a legtöbb pasi mellett is csikarom a képem :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) proci985 válasza hoffman_ (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ezen min kell meglepodni?

pl anyam egyszer az autobahnon konstatalta, hogy je, 10%os emelkedon a megpakolt V40 kombi 180nal meg milyen jol gyorsul. a legkozelebbi repterig is kb egyezik a "kesesben vagyunk a repulore hoviharban/sotetben-esoben" szintidonk. hugom talan picit lassabb, de o mostanaban kevesebbet vezet.

a vicc egyebkent az volt, hogy apam vegeredmenyben lassabb volt mint mi, hiaba vezetett agresszivabban (nem attol lesz valaki gyors, hogy kisebb kovetesi tavolsagot tart a fouton).

a rutintalansag nem fugg nemtol. 160 lo meg annyira nem eros (bar ha emelle van 300+nm az mar erdekesebb).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9) Vakegérke válasza proci985 (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

"a rutintalansag nem fugg nemtol."
Valóban. Már csak az a kérdés, hogy hány nő képes a parallel parkolásra. Sok még tolatni sem tud.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Mondjuk nekem faterom messze veszélyesebben vezet mint anyám, pedig mindketten kb. 15-18e kilómétert vezetnek évente.
Én többnyire városon kívül vezetek, úgyhogy ritkábban találkozok olyan női sofőrökkel, akik parkolásnál képtelenek belőni a megfelelő oldaltávolságot. Olyan férfiakkal viszont rendre összehoz a balszerencse, akik úgy gondolják, hogy 130-nál erős kamionforgalomban a megfelelő követési távolság 3-5 méter.

[ Szerkesztve ]

(#11) proci985 válasza Vakegérke (#9) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Es? Pl kisvarosban evente egyszer van ra szukseg

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12) hoffman_ válasza proci985 (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ezen min kell meglepodni?

a statisztikáimal megspékelve igenis meglepi. örülj, hogy te belenyúltál, mondhatsz bármit, nem ez a jellemző.

160le, 400nm

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) proci985 válasza hoffman_ (#12) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Inkabb ez talan a tarsadalmi szerepektol fugg. Nokent talan elfogadhatobb azt mondani a masiknak, hogy hovihar van, vezess te, cserebe az ember kevesbe fog megtanulni hoviharban vezetni. Vezetest meg kell gyakorolni.

160 lo / 400nm az mondjuk nagyon kellemes, Mondeo meretu kasztnihoz is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) rover45


rover45
senior tag

Én ehhez ennyit tudok hozzátenni :U

(#15) hoffman_ válasza proci985 (#13) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ebben van ráció, de nem elfogadható kifogás. ha valaki vezetni akar, akkor tanuljon meg vezetni. ha pedig meg akar tanulni, akkor megtanul :)

igen-igen, teljesen élvezhető kombó, már megy szépen, ha kell, de az átlagfogyasztás is 6-7 között van, 2 literes motorral, pedig nagy kombi és manuális. szeretem ezeket az új motorokat.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.