Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Éjféli mise... Szinte mindig elmegyek. Érdekes arcokat lehet látni. :)

a kisz tagság nem kötelező jelleggel volt választható? :)

Mentalita'

(#2) Thunderzolee

Mi a baj az éjféli misével?
Aki nem kapott vallásos nevelést, az ne menjen el, a többieket meg hagyjuk békén. Mennyivel másabb egy dec. 24.-én tartott rave-techno parti? (erre is volt már példa)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ácsi gyerekek! Mi történt? Be vagytok oltva politikával? Nem bántottam azt hiszem senkit. A kisz klubbal csak a rendszer fonákságára céloztam. Tudom, nem volt kötelező, de nem került semmibe belépni, legalább nem molesztáltak érte. Aztán meg semmi jelentősége nem volt. Tudom, én éltem abban a korszakban. Az éjféli misével sincs semmi bajom. Kíváncsi voltam rá gyerekként, aztán meg ha a csajok mentek, akkor nekem is ott volt a helyem. Ennyi.

(#4) Thunderzolee válasza potyautas (#3) üzenetére

Bocsi apu.. :B

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) potyautas válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Semmi baj, meg van bocsátva :) Boldog Karácsonyt!

(#6) Thunderzolee

Ajjajj.. Indexen kitettek magukért..
http://index.indavideo.hu/video/mise_1
Nem elég nekik, h kitiltották őket a parlamentből, most meg a templomokból fogják? Ezek direkt botrányt akarnak? :DDD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) föccer válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


föccer
nagyúr

Ki lettek tiltva a Parlamentből? Szerintem semmit nem fogunk észrevenni a közvetített anyagokból. Eddig is úgy írtak, mintha ott sem lettek volna :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8) tildy válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Velem van a baj, hogy nem botránkoztat meg?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

"senkit sem szeretnénk megbántani, célunk legfeljebb a csipkelődés." Ez a cél megvalósult. A templomba járók bizonyára elengedtek e videó láttán legalább egy rosszalló megjegyzést.

(#10) dízelracer válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


dízelracer
senior tag

Botrány? Miféle botrány? A 60éves mélyen vallásos anyámnak megmutattam ezt a videót és szórakoztatónak találta. Szerintem aki ezen megbotránkozik annak semmi humorérzéke nincs. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.