Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Viszonylag gyakran járok az alföldön (53, 5405, 5411 utakon), és bizony több helyen is látható, hogy ami még pár éve lakott épület volt, az mára már csak egy domb, egy-két gerendával a tetején.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2) potyautas válasza Tutu7030 (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Erről beszélek. Viszont Miskolcon és környékén sok elhagyott üzemépület áll az örökkévalóságig, a világ csúfjára. Csak kicsi részüket újítják fel, mert többre nincs szükség. A többit iszonyatos pénzekért lehetne eltüntetni, tömérdek hulladékanyagot kellene valahol elhelyezni. Egy új vállalkozásnak sokkal előnyösebb megoldás a zöldmezős beruházás. Pillanatok alatt felhúznak hatalmas csarnokokat, korszerű anyagokból.

(#3) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

A PVC halott disnoszauruszokból, tehénfingből és sóból készül.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#4) potyautas válasza Blindmouse (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Szoktam kérkedni a kollégák előtt a "tudományommal", és felhívom figyelmüket a sóhegyekre Kazincbarcikán :)

(#5) moonlight115 válasza potyautas (#2) üzenetére


moonlight115
tag

Ezt ismered? Rengeteg fotó régi miskolci épületekről: [link] (Én is tettem fel oda párat a régi, családi fotóalbumból, ami egy jó nagy doboz.)
Mindig folyik a vita arról, hogy bontani, vagy felújítani. Szerintem érdemes megmenteni a szép, régi épületeket. De megvan a létjogosultsága az újaknak is, elvégre minden korszak rajta hagyja az ujjlenyomatát a város építészetén, még ha, nem ritkán, elrettentő stílusban is (hogy csak a volt Húsáruházat említsem...).

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#6) Tutu7030 válasza moonlight115 (#5) üzenetére


Tutu7030
veterán

Vannak előnyei is a facebooknak. :) Paksról is minimum két oldal foglalkozik a régi fotókkal.
Az embernek sokszor csak elég kinézni az ablakon, pislog kettőt, és már meg is változott a látkép. :D
~1989

~+20 év

:)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7) moonlight115 válasza Tutu7030 (#6) üzenetére


moonlight115
tag

Tényleg így van. Jó látni, hogy milyen volt régen egy-egy környék. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.