Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Jó lesz.

(#2) bkercso


bkercso
nagyúr

Nagy fantáziád van, Fiatalember! :)
Egy élmény olvasni amúgy azokról az időkről és helyekről, amikről és ahogyan írsz - noha ez most pont kívül volt téren és koron.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#3) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Éppen gondoltam rá, hogy jöhetne már a következő írásod. :) Ismét élmény volt olvasni. :C

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez az írás kicsit csiklandósra sikerült. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) potyautas válasza Vakegérke (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Mi az, hogy "sikerült"? ilyenre akartam ;)

(#6) Vakegérke válasza potyautas (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ilyenre akartad, és sikerült. Ragozzuk még? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) joghurt


joghurt
addikt

Visszarepített úgy harminc évet. De húszat legalább.

Az elején csak néztem ki a fejemből. Az viszont érdekes kérdés, hogy ez így mennyire hűtlenség.

A tej élet, erő, egészség.

(#8) Tutu7030 válasza joghurt (#7) üzenetére


Tutu7030
veterán

"Nem megcsalás, mert…

1. Az orális szex az nem számít.
2. Ha másnapra nem emlékszel az illető nevére, akkor az nem számít.
3. Ha másnap nem hívod vissza, hogy lenne még egyszer, akkor az nem számít.
4. Ha egyikőtök sem jutott el az orgazmusig, akkor az nem számít.
5. Szex egy jó baráttal az nem számít. Az csak még egy dolog, amiben egyetértetek.
6. Ha az egész olyan gyenge volt, hogy távozáskor magadban azt mondod: ezért mostam lábat? akkor az nem számít.
7. Egy régi szerelmeddel - az nem számít.
8. A volt feleséggel, az nem számít. Vedd úgy, hogy az könyörület szex.
9. Telefonszex/internetszex - nem ér. Az csak koronázott maszturbáció.
10. Két nő ha csinálja, az csak nyalakodás, nem szex.
11. Csókolózás az nem megcsalás.
12. Egy férjezett nőt boldoggá tenni, az nem számít, feltéve, hogy nem ismered személyesen az élete párját.
13. Ha totál részeg vagy, az nem ér.
14. Az életed párjának a rokonságából valakivel, az nem számít. Ez csak erősíti a rokoni szálakat.
15. Nyilvános helyen csinálni, az nem számít. (Miért is számítana, hát nem egy jó buli volt?)
16. A kocsiban nem számít. Túlságosan szűk a hely. De ha a kocsi mozgásban van, és nem automata váltós, akkor az számít, mert az túlságosan izgalmas és erotikus, hogy ne számítson. Kivéve, ha orális szexről van szó, ez esetben az 1. pont érvényes.
17. Amennyiben semmilyen testi folyadékok nem cserélődtek, mert előbb kirántod, akkor az nem számít.
18. Ha nem történt csókolózás szex közben, akkor az nem számít. Nem elég intim.
19. Ha közben mindent neked kell csinálni, az nem ér.
20. A szomszéddal ugyancsak nem számít! Ez csak a jó szomszédság ápolása.
21. Ha a munkatársaddal csinálod, mert mérges vagy a párodra, az nem ér.
22. Ha csak akkor történik meg a dolog, amikor véletlenül összefuttok valahol, az nem ér. A szakirodalom ezt szextárs-nak hívja."

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9) gaben1117


gaben1117
senior tag

Nekem ezutan kicsit nagy ugras a Rozsdastalpuak. :) Ezen a szalon akkor mar nem varhato több sztori?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.