Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Keserédes emlék. Nem tudom miért, ez jutott az eszembe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Szerettem azt az időszakot. Egy szilveszter este elmentünk Szentesre, hajnalban pedig hazaautóztunk. Ez közel 400km egy baráti találkozóért. Meg se fordult a fejemben, hogy mérlegeljem, megéri-e odautazni. A keserűséget Nuccio miatt érezheted. Valójában sok bosszúságot okozott. Aggódhattunk érte, mint egy rossz gyerekért. Nem is tudom, miért szerettük.

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

"Te Gyuszi! Hogy tetszik neked Budapest?
Nagyon. Nagyon tetszik. Olyan, mintha hazajöttem volna.
Aztán hosszasan magyaráztam ezt az érzést."

Mint született pesti, remélem erről az érzésről kicsit (nagyon) bővebben majd fogunk olvasni a későbbieknek.

"nincs rá lezsóidő"

(#4) Vakegérke válasza petipetya (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Itt volt a feleségem. (tanfolyamra járt, ezért nem jött velem haza, amikor én egy óra gondolkodás után munkahelyet váltottam) Nekem ott van az otthon, ahol vele együtt vagyok."

Akár ez is lehet a magyarázat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) petipetya válasza Vakegérke (#4) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem, de ez a magyarázat. Nekem az érzés kell. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#6) potyautas válasza petipetya (#5) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Fél évig éltem a fővárosban. Attól szerettem meg, hogy már nem idegen, hanem (úgy ahogy) megismertem. Első időkben nagy kaland volt sétálni Csepelen, aztán autóval közlekedni Budán. Pesten már korábban is elég jól eligazodtam, de ma már Budán se vesznék el. A kőbányai barátném mondta, hogy én vagyok Pesten az egyetlen, aki szeret BKV-zni. Nem tudom egyetlen vagyok-e, de szerettem a tömegközlekedést. Voltak kalandjaim, vannak emlékeim. Azt a közhelyt se hagyhatom ki, hogy Budapest nagyon szép város. Ha valaki ebben kételkedik, üljön fel este a 2-es villamosra! ...

(#7) Viszlát


Viszlát
addikt

A kutyaütőknek akkor ennyi volt?

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) potyautas válasza Viszlát (#7) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Majd még a katonasztorikban megemlítem, de lényegében ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.