Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) afterburner_


afterburner_
őstag

mondjuk szerencsére eddig nekem csakis külföldi csomagból dézsmáltak (a repülőgépsztrájk ideje alatt), de azt is megtéríti nekem a posta. ráadásul több is lett ráirva, szóval csak jól járok :-)

itthon eddig semmi gondom nem volt a postával, ha én küldtem!!, kb havi 50-100 csomagom megy, ajánlott levél, csomagok, sima levél (ezekből már "tűnt el", úgy hogy a vevő nem tudta hol lakik , s persze magyar..., nagy valoszinuseggel meg így akart kétszer lehúzni, de mondjuk 100 ft-os cuccrol volt szó) szóval örüljön :D
a külföldre küldött termékeim is szó nélkül megérkeztek eddig, ha sima levélként, ha ajánlottként küldtem. benne van a rizikó, amit megéri sima levélként küldeni azt kockaztatom...de ha már a boríték tartalma kitapogatható, illetve nagyobb nagyságra, értékben, akkor azt csakis ajánlva,s ha valaki azon a 200 ft ajánlott fealadason akar sporolni, meg is érdemli ha ellopják! mind addig míg nem nekem küldi :DDD

úgyhogy részemről a posta megbízható volt eddig( több száz km-ért par szaz ft feladasi dij... ingyé van, aki ezen akar spórolni azt hagy ne minősítsem :DDD ), bár amikor nekem küldtek, volt aki " kólásflakont" küldött vga helyett, meg volt aki semmit ...utóbbit a mai napig küldi pl a ph-s muréna. tehát sajnos sok ilyen ember miatt is minősítik a postát... az is biztos hogy ott is vannak lopasok, figyelmetlenségek... de ha tisztességesen dolgozna mindenki hova érne a vilag, unalmas lenne de nagyon :D

off . Sajna látom, de nem csak a postán (hanem a vállakozásunkban is sok vásárló megnyilvanulasa a "bunkó-val" egyenerteku... (meg mindenhol)) és ezek vannak legtöbbször felháborodva, ha ugy all hozzajuk az ember, persze ugyan ennek van tukorképe is amikor a pult mögött ulo szemelynek minosithetetlen a hozzáállása, de ilyet szerencsére nagyon ritkan tapasztalok :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.