Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

A főoldali kiskép választó nekünk is jár majd?

(#2) Racecam válasza cizoe (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Elképzelhető, de mint főszerkesztő fenntartom majd a jogot, hogy amennyiben a "kiskép" nem felel meg a szakmai és formai követelményeknek, akkor azt szó nélkül lecserélhessem, ha az írás kiemelésre kerül.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3) cizoe válasza Racecam (#2) üzenetére


cizoe
őstag

Ez egyértelmű. :K

(#4) bacsis válasza Racecam (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szerintem az úgy van jól, hogy ti választottátok oda a kis képet :R

(#5) copin


copin
őstag

Ha nem biztos a kiemelés, akkor minek foglalkozzon a képpel? Majd a Mikulás elintézi. ;] Esetleg utólag priváton lehet ajánlani egy szabványos képet. Nem tudom mennyire rugalmasak azok, akik kiemelik az írásokat ebből a szempontból.

(#6) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Hát jól megfogyott a topikok száma a Logouton az biztos... :))
Körülbelül a 75%-ukat lezárták.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7) Racecam válasza copin (#5) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nincsenek többiek, én pedig elég rugalmas vagyok. :)
Viszont nemsokára úgysem lehet közvetlenül írásokat kirakni a címlapra, így aki tud és képes rá (amennyiben így döntünk), feltölthet képet az írásához, legfelejebb nem lesz felhasználva.

Badman 4ever: Megvannak azok a topicok. Arról nem is beszélve, hogy még a 10%-ot sem éri el a számuk. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8) #16820480 válasza Racecam (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

mi lesz akkor, ha nem lehet közvetlen címlapra írni?

(#9) cizoe válasza #16820480 (#8) üzenetére


cizoe
őstag

Beixel, elment, elbírál, kikerül.

[ Szerkesztve ]

(#10) bambano válasza Racecam (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"Viszont nemsokára úgysem lehet közvetlenül írásokat kirakni a címlapra," ezt lécci bővebben.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) Racecam válasza bambano (#10) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Majd, ha eljutunk odáig, akkor lesz róla RIOS blogbejegyzés. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12) #16820480 válasza cizoe (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

ezt nagyjából értem, de akkor amíg nem kerülnek (esetleg egyáltalán nem) címlapra, addig hol vannak? meg akkor mi lesz a különbség a címlapos és szamélyes bejegyzések közt? vagy nem lesz különbség, és a jobbakat kiteszik majd a címlapra?
mindegy, majd elválik, ha megcsinálják.

[ Szerkesztve ]

(#13) Racecam válasza #16820480 (#12) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Addig az űrben lebegnek. (Most hol vannak az előredátumozottak? :) ) Szerintem azért ez nem olyan bonyolult, hogy ne lehetne kitalálni, hogyan fog működni... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14) #16820480 válasza Racecam (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, ezt is értem :) csak arra voltam kíváncsi, hogy akkor most milyen mértékű változás lesz. illetve ha mondjuk nem kerül elfogadásra egy bejegyzés, akkor az törlődik, vagy marad lebegve, vagy átkerül a személyesek közé?

(#15) Lenry válasza #16820480 (#14) üzenetére


Lenry
félisten

gondolom megy személyesnek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) cizoe válasza #16820480 (#12) üzenetére


cizoe
őstag

A programozás nem fizika, míg a fizikában mindennek kell lennie egy elfoglat helyének, addig itt vagy aktív valami, vagy (még) nem. Szóval logikus, hogy a még nem elfogadott írások várakoznak valahol. :) Na ezt jól továbbvittem, kicsit túlflesseltem de na, ilyen, ha az ember fejébe száll a sör. :B

[ Szerkesztve ]

(#17) twollah


twollah
nagyúr

Ebbol en mar kimaradok.

Adios amigos!

(#18) Vakegérke válasza twollah (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Magyar létemre magyarul mondom.

Szervusz twollah, hiányozni fogsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) DarkByte válasza twollah (#17) üzenetére


DarkByte
addikt

Miről maradtam le? :F Ezeknek a módosításoknak a hatására lépsz ki vagy egyéb okokból?

[ Szerkesztve ]

(#20) blokad válasza twollah (#17) üzenetére


blokad
senior tag

istenem, legalább itt ne.

(#21) KillHates válasza blokad (#20) üzenetére


KillHates
nagyúr

:D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.