Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vcsabika


vcsabika
tag

beteg :DD :C

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Már a címből tudtam, hogy bacsis cikk. :DDD :R

(#3) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Áááá nagyon beteg :D Jó cikk lett, grat! :R

(#4) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Jó lett! :C
Nem hittem volna, hogy ilyen hatékony a porszívó :DDD

sweetlou6.wordpress.com

(#5) XuChi


XuChi
addikt

Megláttam a címet és tudtam hogy csak te lehetsz ilyen őrült MESTER :R:R

Lehetek a Padavan-od :D??

Ui: Ha szóltál volna kölcsön adtam volna a Zepter Porszívómat. :D A parkettát is felszdi úgy szív :D

Ui2: Lehet hogy az aqua computer nem véletlen árúl már porszívókat is???? Ők is rájöttek a trökkre.

Ui3: A multkori tesztedhez ahol lekvárral meg egyebekkel teszteltél ajánlanék egy ujjabb hűtő anyagot tesztelésre. Mégpedig egy sexuális segédeszközről lenne szó: SIKOSÍTÓ :D:D.

Mekkorát röhögnél mennél a sex boltba 3 flakon sikosítóért:D Kérdezné a csaj: Na mi van este party lesz? Nem neeeem. Csak tuningolok :D:D

(#6) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Állat vagy, majd énis kipróbálom mennyit bír a procim porszívóhűtéssel!!! :R :R

Szerk: XuChi: LOL, szerintem ez mindennapi jelenet egy szexshopban! :K

[ Szerkesztve ]

(#7) jookomak


jookomak
őstag

A porszívó csövére rá kéne szerelni valami nagyobb nyílást ( tölcsér? ), és akkor egyszerre szívna az egész bordáról, és nem kéne mozgatni, valamint lehet hatékonyabb lenne.

(#8) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Pihent...naaagyon pihent, hoztad a formádat bacsis. :R

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#9) #27483136


#27483136
törölt tag

Igen sokat fejlődtek a porszívók a 70-es évek óta :)
(De ezek a "PAKETA" porszivók még mentek az orosz űrállomáson is :) A másik az nem Hausmaister akar lenni?)

(#10) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

A Rakéta porszívó elpusztíthatatlan és örök. Az egyik vége szív, a másik fúj, mindkettő felhasználható. Mai napig nincs még egy olyan jó porszívó...

A teszthez :C :R

Harrrr!!!!

(#11) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

de ha hirtelen nem rendelkezünk komoly CPU hűtéssel, és szeretnénk egy jót tuningolni, ahová már kevés a gyári, vagy az alsó-kategóriás hűtőborda, oda tökéletesen ajánlott a porszívó! hát ez nagyon nagy:D
de jó az ötlet :C

(#12) Tom5


Tom5
addikt

És nem is porosodik a gép. ;)

(#13) Pocok256


Pocok256
veterán

Hát ez nagyon beteg :D Grt ! :DD :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Köszi srácok :R

(#15) madstunt


madstunt
addikt

erre már mit lehet mondani?:DDD te mindig tudsz meglepetést okozni.a zanussi hűtést alig várom

(#16) Traxx


Traxx
őstag

A Rakéta porszívós képet már láttam a Cooler Master nyereményjáték oldalán, tehát kapásból sejtettem, kié a cikk :D Hoztad a formádat, a szokásos beteg ötletet, grat :DDD És még jócskán meglepő is lett az eredmény...szegényebb lenne a fórum nélküled :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#17) Khaal


Khaal
őstag

Ki kellett volna próbálni valamiféle kürtővel kombinálva, hogy a borda egész felületéről szívja a levegőt ne csak egy pontban, de így is impresszív teljesítményt nyújtottak a porszívók. :C

(#18) total90


total90
veterán

A tegnap esti buli után élni nem volt kedvem, de most új értelmet nyert az életem :DDD A megszokott minőségű teszt, köszönjük :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#19) copass válasza Khaal (#17) üzenetére


copass
veterán

én is erre gondoltam, lehet úgy hatékonyabb lett volna!
de így is elég beteg!:)

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#20) Lauda


Lauda
félisten

Grat a cikkhez, a cimbol tudtam mi lesz. :C Ezen a porszivos videon es a kepen ahol fogod a porszivot sirva rohogtem... :))

[ Szerkesztve ]

(#21) nixx-21 válasza D1Rect (#2) üzenetére


nixx-21
senior tag

asszem ezzel mindneki így van PH-n :DDD :C :C

bacsis mindig is egy vadbarom volt :DD :DD :C

nagy rizspekt :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#22) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ez az utolsó kép... :DDD

(#23) zazahoho


zazahoho
őstag

szerintem valaki próbálja ki a vizes porszívót :DD :DD
mert ugye van a léghűtés és a vizes :DDD

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#24) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Inkább a ventilátor...

(#25) Lauda


Lauda
félisten

Ezen a kpen megint behaltam [link], nem birom gyerekek.. :C :DDD

(#26) Tomcat


Tomcat
őstag

Ez a teszt odaver rendesen! :C
Szereintem is lehetne úgy továbbfejleszteni a "technológiát" hogy egy tölcsért kell a szívócső végére tenni és azzal nagyobb felületről szívja el a meleget. :)

Tomcat

(#27) Füleske


Füleske
addikt

:DDD
Értelme mondjuk nem sok van , a zaj miatt és mert a hó végi villanyszámla kissé sok lenne.

[ Szerkesztve ]

(#28) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

háháXD, azért megnézném melyik állat hűti porszívóval a gépét XDXD, de tesztnek jó volt

(#29) bacsis válasza Lauda (#25) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Most ezzel a hűtéssel tuningolom ebben a percben is az 566os cerkám, próbálom a 150%-os OC-t űberelni, szóval ne szóld le, lehet ezzel lesz meg az új világrekord, de a 2. hely már rég megvan ;) :R beteg, de nagyon is hatékony :C :DD
Füleske! De van értelme! 20fokot javított, és egy 1-2órás tuninghoz ha használod nem fogja megdobni annyria a villanyszámlát, a hang pedig mellékes ;)
Cannabis7! Pl. én :K ;)

[ Szerkesztve ]

(#30) Chaser


Chaser
titán

:))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31) #27483136 válasza bacsis (#29) üzenetére


#27483136
törölt tag

Ha ezt még kombinálod a hűtőszekrényessel, 200% OC is lehet :)

(#32) Lauda válasza bacsis (#29) üzenetére


Lauda
félisten

Nem leszolas, epp ellenkezoleg :C :DD nyomassad csak, hatha meglesz a wr! :C

tenyleg. fagyasztoladas teszted mikor lesz? :DDD

bacsis: nem is kell kipakolni belole, elfer a cucc a jegkrem meg a zoldborso mellett is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) bacsis válasza #27483136 (#31) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ami késik, nem múlik ;) ;]
Lauda Sajnos a csládba senki nem engedi hoyg ilyen célokra használjam a fagyasztóládát, így késik a project, de nicns elfelejtve :R

[ Szerkesztve ]

(#34) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Bacsis! Próbáld ki légyszi, hogy mennyivel lesz jobb a hűtés, ha a porszívót odaszorítod a venti pereméhez, ergo 2-3x olyan gyors lesz a venti. Én kíváncsi lennék rá. :))
Kéne a hyper212-re valami jó kis tölcsér, jöhet az 1kW-os ETA porszínyó, és hajrá. :DDD
mod: egy ötlet:
A fagyasztóba tedd be a "vizestartályt", és akkor olyamatosan hűl. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#35) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

A rakéta :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#36) Ygg


Ygg
senior tag

Állat :DD :C
:R

(#37) Móci


Móci
addikt

Ismét: :R!
Elvetemült ötlet, nagyon tetszett a cikk! Én anno egy ETA porszívóba akartam bepakolni a gépet, de letettem róla. Pedig szép ám ez a 'ház'! :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#38) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Le a kalappal mester. A címből tudni már h. ki követte el. :) Grat!

[ Szerkesztve ]

(#39) Killing


Killing
addikt

"Méltó régi nagy híréhez". :DDD
Remélem van még ötleted. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#40) gbors


gbors
nagyúr

kitűnő teszt, köszönjük :R
és hangozzék bármilyen viccesen a koncepció, ha valaki 3DMark rekordokra tör, és nincs kéznél LN2, akkor ez a porszívós megoldás még mindig óriási előrelépés egy sima léghűtővel szemben :C

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#41) Matthu


Matthu
aktív tag

:C Nagyon korrekt!

(#42) daninet válasza XuChi (#5) üzenetére


daninet
veterán

tűzoltók szexshopban vásárolnak vazelint a csövekhez.. szóval nem hiszem h akkora poén az eladónak

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43) eszgé100


eszgé100
őstag

most elképzelem, hogy az ilyen ember családja mit gondolhat a gyerekről? :DDD

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#44) bacsis válasza eszgé100 (#43) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Büszkék rám :P

(#45) L4R$()n


L4R$()n
tag

Ötletes megoldás :R és videókat is csinálhatnál a tesztjeidhez :B szívesen nézegetném :D

(#46) bjay


bjay
tag

nem rossz, kombózni nem tudnád, mondjuk egy átalakított hajszárítóval? ami hideg levegőt fúj? :) amúgy grat :) :C

- Katona! Mit érez, amikor látja hazánk zászlaját lobogni? - Szelet. :D

(#47) L4R$()n válasza bjay (#46) üzenetére


L4R$()n
tag

A mi hajszárítónkon van egy gomb, amit ha megnyomsz, akkor hideg levegőt fúj :C jó ötletet adtál :R

(#48) twollah


twollah
nagyúr

Ezt a poent a porszivoval mar ellottem mult ev novembereben.

Itt.

(#49) fereg


fereg
tag

Nagyon állat lett. :D

;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.