Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) duvi


duvi
nagyúr

Ezek betegek, de a jobbik fajtából :DDD

(#2) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Jó, ez kész. Előrendelve.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ok. A kreatív fegyverek felkeltették a figyelmem. Lehet az OuterWorlds mellett elfér nálam még egy fps idén

Life, Uh, Finds A Way

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Borderlands feeling befigyel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Viper26


Viper26
nagyúr

A remek első rész után, ezt meglehetősen nehéz értelmezni... :(

Pixel 7 | FR955

(#6) KillBorn


KillBorn
senior tag

Az első rész nagyon jó volt, csak rövid. Ez egy komolytalan, beteg folytatás, de jöhet. Bulletstormot is imádtam.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#7) Jhonny06 válasza Viper26 (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Remek? Egy bughalmaz volt az a játék..

(#8) mg1992mg válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Akkor teljesen más játékkal játszottunk. Nálam nem volt bug, dlc-ben sem.

Nagyon bejövős trailer amúgy, várom a játékot, a Doom Eternal mellett. :)

(#9) #78687232 válasza mg1992mg (#8) üzenetére


#78687232
törölt tag

+1, nálam idén ez a két játék viszi majd a goty címkét szvsz.

(#10) Xaels válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Az első Rage-nél nem a Megatextúrás megoldás miatt volt a sok hiszti? Nekem nem rémlik, hogy amúgy különösebb gondok lettek volna a játékmenetben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) mg1992mg válasza Xaels (#10) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én is csak arra emlékszem.

(#12) laceszgamer válasza Xaels (#10) üzenetére


laceszgamer
addikt

99%-ban amiatt, bár azt sem nagyon értettem, lehet csak tényleg szerencsés voltam, de anno mikor kijött, két HD4850 volt a gépben, szóval ha úgy veszem duplán hátrányban kellett volna lennem, mert egyrészt elvileg a Radeonokat amúgy sem szerette, mellé még ott volt a CF is. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) nubreed


nubreed
veterán

Nekem csak az a bajom ezzel, hogy a Bethesda a kiadója ennek az alkotásnak (ami amúgy engem is érdekel). Jó, a trailer alapján nem látni nyilván, hogy a Bethesda mennyire szólt bele a végleges játékba, de a Fallout 76 óta felkerült a Bethesda ugyanarra a polcra, ahol az EA, Activision is van, a leggyűlöltebb fejlesztő/kiadók közé.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14) exedoc


exedoc
senior tag

Mint játék szép, tetszik, frankón megcsinálták. Rage folytatásként viszont nálam nem pálya. Az első rész nekem nagyon bejött, ez egy más feeling. A Doom Eternal jöhet, ez viszont (már csak időhiány miatt is) kimarad.

(#15) s912 válasza exedoc (#14) üzenetére


s912
aktív tag

+1

Köze nincs már a Rage-hez a nevén kívűl. MadMax-os svéd arcok csinálják meg pár id-s. Sad :(

[ Szerkesztve ]

(#16) batman91


batman91
őstag

Ez az egész valami ultra gagyi.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#17) GodGamer5 válasza Viper26 (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

Az első rész komorabb horror jellegűbb volt, ebből meg egy Far Cry féle rózsaszín f@szságot csináltak, ráadásul poénra vették az egészet. Nem túl szimpi ez így.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) laceszgamer válasza GodGamer5 (#17) üzenetére


laceszgamer
addikt

Marketing... Igazából bármilyen néven kihozhatták volna, de ez így kb ingyen reklám.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.