Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viszlát


Viszlát
addikt

Sajnos ez ma már teljesen mindennapos jelenség, ezt eredményezi a kényszervállalkozás...

Egy kis kritika, az első írásodban figyeltél mindenre, ebben egy kicsit elfeledkeztél a helyesírásról, stilisztikáról - megéri figyelni :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2) Polly89 válasza Viszlát (#1) üzenetére


Polly89
csendes tag

köszi a tanácsot, legközeleb figyelek, de alig van időm, csoda, hogy ezt megírtam :P

(#3) ttower


ttower
aktív tag

Én haverommal voltam pesten és elmentünk a mekibe enni. Rendeltem hambit meg kólát. Hambit megkapom és látom hogy a srác körülnéz, gyorsan odasiet a távolabbi italautomatához, és egy ott álló pohárból áttölti a kólát az én poharamba. Vígan hozzta és letette a tálcára. Miután érdeklődtem a kóla állapotáról, töltött egy másikat, odanyújtotta és széles behízelgő képpel kérdezte: Meg vagy elégedve? NEM
manapság alig van olyan ember aki figyel a másikra, és ez nem csak a boltokban van így. sajnos :O

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#4) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Itt megint csak az a tipikus itthoni jelenség érhető tetten, hogy egy adott vállalkozó/vállalkozás/eladó nincs tisztában azzal, hogy ő abból él meg, ha a polgár odaviszi a pénzét. Egyébként nem lehet valami nagy forgalma az üzletnek, ha az eladó bezárta és átment a szomszédba trécselni. Ez mutatja, mennyire életképes az adott vállalkozás...

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.