Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

Háh! Mit költesz te ennyit? 2009 óta úgy 45k van a gépemben, ebből 2k egy billentyűzet, a maradék egy VGA + rája egy hűtő.
Szerintem az 5770 még mindig elég 1080p-ben a legtöbb mai játékra értelmes beállításokon (nem 64x-es AA hanem mondjuk csak 2x-es, nem ultraveriháj textúrák, hanem csak háj vagy médium) és szépen megy kb minden. BFBC2-t még azthiszem a 4850-nel toltam, szal nem tudom 5770 hogy teljesítene DX11-ben.

Ja és 2009-ben se volt egy csúcsgép. Csak akkor került bele a Q6600

[ Szerkesztve ]

(#2) #19617792 válasza veector (#1) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem anno 2 éve ~120k volt a konfig (mert egy 6 éves szutykot váltottam le, amiből semmit nem lehetett átemelni), aztán tavaly még 16k-ért lapot és procit cseréltem. :DDD Idén ha netán lesz munkám, akkor a suli mellett még azt akarom megoldani, hogy ne legyen ilyen traktor-jet hangja a gépnek. :W

(#3) danih


danih
addikt

Mindjárt ideírják, hogy
"És 2009 előtt mennyit költöttél rá? Azt is add hozzá ám!" :)

(#4) Löncsi


Löncsi
őstag

Igen, a PC hardver drágább mint a konzol.

Problem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5) Polllen válasza veector (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

Teljes konfig csere volt, 3400+ (s754-s) gépről, amiben még 2600xt volt... :DDD


danih

:DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) darál0w


darál0w
Jómunkásember

én az utobbi 4 évben valahogy mindig ugy szálltam ki, hogy egálba voltam...aztán most másfél éve leragadtam...ebből viszont kimászni nem tudok költségek nélkül az 100%...viszont meg sem fordult a fejemben konzol....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7) Thunderzolee

Fene se tudja, nekem a PS2-höz folyton új joy kellett, mert szétb×sztam őket..

Azért ez sem mellékes ám! :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.