Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Félreértés ne essék nem a gépekkel van a gond, meg nem is szidkozódni akarok, hiszen gyártsák csak ha van piaca, de ezek csak amolyan tipikus sznobmérőnek tűnnek.

(#2) B4nd1t4 válasza antikomcsi (#1) üzenetére


B4nd1t4
tag

Ezzel részben egyetértek Én is... Játékra ez overkill.... Főleg a 750-es.

Vagy ahogy egyszer mondták: "Értelmetlennek értelmetlen, de milyen nagyszerű..."

Alamuszi Nyuszi nagyot ugrik... :)

(#3) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Most akkor mindbe 2 ATI VGA van CF-ben? Mert a kép mást sugall ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Azért a házat elfogadnám, jól elférne benne a kis konfigom.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#5) Olajbogyesz


Olajbogyesz
tag

Hát a képeken nem látok CF rendszert. Kár, rontja a hitelességet. :F

(#6) Horbal


Horbal
őstag

Tetszik a ház, a kék ventilátornak látszó tárgyakat kitenni belőle jó kis sFlexet vagy hasonlót bele, és egészen csinos lesz. Persze akkor ugrott a Gámer életérzés :D .

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#7) Ayg0


Ayg0
senior tag

5150 dodó * 198 + fa, az annyi mint... ~1,25 millió magyar pengő. szép. ebből (szerintem) egy skulltrail-es masina is kijönne, ami azért odacsapkodna bármelyik f1x-nek. :)

#6

amióta nézegetem ezeket a high-tech konfigokat, egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ennyi zsetonért miért nem bírnak egy normális, csendes ventit belerakni. a plexi oldalaihoz pedig mehetne egy-egy neon ha annyira gamer-feelinget akarnak... :N

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#8) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Szerintem ez a cucc megérdemel egy "Tetszett" plecsnit, remélem hamarosan letesztelik. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#9) joi29


joi29
őstag

Szép nagy haszon van rajtuk, de aki megveszi az meg is érdemli,
hogy jótékonykodjon pár 100k-t. :K

(#10) PH-User


PH-User
addikt

Igen tetszetős kis kuckó. :K

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#11) antikomcsi válasza Ayg0 (#7) üzenetére


antikomcsi
veterán

Mert ha jönnek a vendégek, és nem hallják, akkor nem tudják megkérdezni, hogy "Mi ez a búgás a nappaliból?".

És akkor nem lehet mondani, "Ja, ez csak az új gépem, most vettem xy-ért nézd meg".

Na látod, ha értenél ehhez a kategóriához, nem kérdeznél csacskaságokat. ;] :DDD

(#12) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Jól néz ki.
Hol lehet rendelni?
:N
Nekem főleg a ház tetszik.
És ez sem semmi...
Kár hogy külön csak a házat nem rendelhetjük.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#13) Retekegér válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Lehetséges piac itt a tehetős szülőkkel rendelkező Vérpistike, akinek az a fontos, hogy röccenésmentesen fusson a krájszisz.

<< Heimdal >>

(#14) antikomcsi válasza 7Heads Drago (#12) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ha nekem ilyen házam lenne, hogy minden zsinórt a tetejére kéne kötni speciel az összes madzag törne, mint az állat.

Egyenlőre még nem vagyok felkészűlve, az ilyen elforgatott "felsőhátlapos" házakra lelkileg. :DDD

(#13) Retekegér

És kis szerencsével fog is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) Móci


Móci
addikt

A ház nekem is tetszik, no meg az ára is jól jönne. Amúgy nem nagyon éri meg a pénzét.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) bandras0226 válasza 7Heads Drago (#12) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Ilyen házat rendelhetsz Engusznál is.
Úgy látom ez az:[link]
Ha minden igaz van fekete is. :)

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#17) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Elég állat!

Romani ite domum.

(#18) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Ismételten olyan gépek, amik nagyon túl vannak árazva. Hogy az ilyennek mi értelme?

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

1millió forint? Kicsit sokallom...

(#20) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Beteg. És az is, aki megveszi...

"...amihez egy 2,93 GHz-re tuningolt Core i5-750 társul..." - Komolyan megrántották az egyébként 2,66-on ketyegő procit! ;]

Alléz Olympique de Marseille!

(#21) @aMoRF


@aMoRF
tag

Nem gyenge konfigok de szép nagy és nehéz vasak nem járnék ilyen géppel lanpartira... :DD
Bár ha lenne sok "guba" akkor kérném az önjáró lánctalpas opciós csomagot is.... :))

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#22) Zoli1222 válasza yakuza.tora (#20) üzenetére


Zoli1222
őstag

Inkább vhogy így kellene kinéznie a címnek:
Pokoli árat kínálnak az új Maingear gépek, mert a pokoli teljesítménytől messze vannak. 5770CF minek? Egy db 5850 és kész. Semmivel sincsenek előrébb így Pl.
Nagyon komolytalan ez a hír.

[ Szerkesztve ]

(#23) 7Heads Drago válasza hemaka (#19) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Kicsinyes vagy.
Végülis kapsz egy Házat!!! Épp csak a beköltözés lesz egy kicsit szoros... :DDD

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#24) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az egész cikk emlékeztet engem valakire :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) moha21 válasza 7Heads Drago (#23) üzenetére


moha21
addikt

Igen a ház az baráti.:) De ennyi cash-ért lökhettek volna bele valami erősebb VGA-t.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#26) mephi666 válasza Zoli1222 (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

és az 5750cf-nek mi értelme van? én ott leragadtam kicsit... :( főleg azért az árért... az 5770 már legalább egy fokkal jobb... nem magyar piacra találták ki ezeket... ennyi pénzből helyreállna az anyagi helyzetem és összeraknék egy legalább ilyen gépet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) Pixelmaster


Pixelmaster
tag

álmaim gépe a 750es hehe
nekem a haz ami nagyon tetszik, azt nagyon nagyon elfogadnám :C
syemtelenul draga ez is biztos :)

-=The digital artist of the darkside=-

(#28) Dassler


Dassler
őstag

A vindózon kívül vmi más szoftver(eke)t is adnak hozzá? Mert úgy esetleg emészthetőbb lenne az ár, mert a HW az kb a felét teszi ki értékben. Egy win meg azért 200k-ért húzós. Vagy esetleg jár hozzá 0-24 órás support, "házhoz megyek" emberkékkel, vagy vmi hasonló, akkor még aszondom, hogy vmit kap az ember a pénzéért.
De ha csak a vas ennyi, az picit drága.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#29) EczkE


EczkE
addikt

semmit sem apróztak el :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#30) Dassler


Dassler
őstag

Jah, felárért van Office meg support...hurrá.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#31) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Van aki ilyet vásárol, mások belekínozzák a kutyájukat egy ruhába és kirakatják gyémántokkal, ez a világ már csak ilyen.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#32) David75


David75
őstag

Enyiért már alianware gépet kapok. 3,86 ghz-ig húzott i7 975-el meg két ati 5970-et cf-ben.Persze csak ha vagyok olyan hülye hogy erre elköltök ötezer dollárt.Amiből böven csinálok én is ilyen configot.jóval kevesebből.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#33) David75 válasza Dassler (#28) üzenetére


David75
őstag

Azt kapod hogy nem neked kell összerakni a gépet.Ugyanis külföldön az már informatikus aki összetud rakni egyet.Az pedig hekker aki jailbreakelni tud egy iphone-t. Pedig aztán rohadt nehéz öszerakni.Ithhon már a 14-15 éves gyerekek maguk rakják össze.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#34) whiz


whiz
aktív tag

A 750-es jöhet. Ha lenne rá pénzem, én se szaroznék, megvenném és kész.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#35) Horbal


Horbal
őstag

He-He okos nagyon:

"MAINGEAR proudly features Silverstone power supplies up to 1.2KW (for those of you keeping score at home, you'll still need to go 88 miles per hour to go Back To The Future.)"

Kell ez nagyon bele...ilyenkor szégyellem, hogy én is tanultam marketinget... persze sose voltam jó belőle, valszeg az én hibám...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#36) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Az igen!
Majdnem megeri :D ;]

...

(#37) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Gyorsan számoltam egyet árgépen:

i7-975 - 215k
1,5TB HD - 24k
80gb SSD - 60k
Blu-ray - 25k
12gb RAM KIT 90k
2x hd5870 - 180k
hasonló HÁZ - 40k

összesen kb 634k HUF =3 207,85 USD

(#38) RI/OS


RI/OS
őstag

De jó, hogy nekem erősebb konfigom van fele ennyiből se.

Nem tudom elképzelni hogy tudják ezeket eladni ennyiért...

[ Szerkesztve ]

(#39) Black-core


Black-core
aktív tag

Kíváncsi vagyok hogy aki most megveszi 1.25 millió pénzért az kiugrik e a haja alól jövőre vagy azután amikor meglátja h akkor menyit ér. ;]

(#40) szajoho


szajoho
tag

Pokoli teljesítmény-ördögi áron Vérpistikének! :D :DDD :DD

Ennyi pénzből inkább ezt:

-Gulftown: ~250k

-Alaplap: ~80k

-12GB Ram: ~120k

-2db HD5970: ~280k

-2db intel 80GB MLC SSD: ~120k

-2db 1TB HDD: ~50k

-Blu-Ray író: ~50k

-Ház+táp: ~150k

-Vízhűtés mindenre: ~150k

18 éve a PH-n. Nem ma kezdtem és nem is tegnap előtt! :-)

(#41) FRENK1988 válasza Black-core (#39) üzenetére


FRENK1988
veterán

itt mennyit ajánlanának érte. ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#42) brd válasza RI/OS (#38) üzenetére


brd
nagyúr

Sok olyan ember van, akinek jóval több a pénze, mint a hozzáértése. Ők a látványból, és a featurelista hosszából próbálnak leszűrni valamit.
Na, pont nekik.

The only real valuable thing is intuition.

(#43) TESCO-Zsömle válasza brd (#42) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van pár hely, ahol az ilyen készreszerelt gépekhez combos 24/7 support párosul. Na az megér(het)i az árát, ha a tulaj nem konyít hozzá.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44) brd válasza TESCO-Zsömle (#43) üzenetére


brd
nagyúr

Ha az árban ez benne foglaltatik, legalább 1, vagy 2 évre, akkor valóban. Azért úgy sejtem, nem sok ilyen cég van, aki ilyet nyújt. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#45) Duree


Duree
veterán

A ház az nagyon jól néz ki az jöhetne bármikor,de a belsejét inkább magam raknám össze,talán jóval olcsóbban

duree54

(#46) Robi BALBOA válasza szajoho (#40) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát igen az okosabbak így csinálnák, de ügye sokan nem érekek hozzá és inkább egyben megveszik, ilyen gazdag kefíres nebáncs virágoknak jó lesz. :DDD

Amúgy a ház az bejön, de gondolom külön soha az életben nem lehet majd kapni vagy ha mégis akkor horror áron! :O

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#47) szajoho válasza Robi BALBOA (#46) üzenetére


szajoho
tag

A házat be lehet szerezni,csak elég borsos az ára: ~75k :U

Konkrétan: Silverstone TemJin TJ10B-W:

[link]

Nagyon minőségi darab! :)

A plexire feliratot vagy ábrát könnyen lehet garvíroztatni! :K

18 éve a PH-n. Nem ma kezdtem és nem is tegnap előtt! :-)

(#48) Robi BALBOA válasza szajoho (#47) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

:R

75k :O

Még ha olyan 30-40k között lene akkor talán vettem volna egyszer, de így csak ha nyerek a lottón! ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#49) Dassler válasza David75 (#33) üzenetére


Dassler
őstag

hát 1500$-os órabérért én is összedobok napi 3-4 gépet :)
Amúgy sajna van valóságalapja annak, amit írsz, az emberek készen szeretnek kapni mindent. Nálunk még a nagy áruházak polcairól fogynak a 99.990-es gépek. Ez u.a tehetősebbeknek.
Tisztaára, mint egy autó konfigurátor :)

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#50) Dassler válasza brd (#42) üzenetére


Dassler
őstag

Meg a jóízlés is hibádzik elég sokukból sajna....Mondjuk ők mindent így vesznek, belélük élnek meg a "prémium" autógyártók is.
Persze a gyártókkal semmi bajom, jól teszik, hogy kihasználják a sok "hozzáértőt", munkát adva közvetlenül és közvetetten elég sok embernek.

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.