Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ASTON117


ASTON117
tag

:C Gyönyörű cikk! Le a kalappal :D

(#2) atike


atike
nagyúr

Pokoli jó cím... :DDD

(#3) pilóta


pilóta
nagyúr

Mondjuk amíg egy képernyőre elfért az összes tartalom, nem is volt égető szükség egy keresőre, szóval nem késtek el vele...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) rodrigez válasza pilóta (#3) üzenetére


rodrigez
senior tag

Pont ezt akartam kérdezni, hogy egyáltalán még indokolt volt egy ilyen előremutató fejlesztés implementálása ahhoz a pár játékhoz. Egy abc sorrend szerintem még jó ideig elégnek bizonyult volna. :D

(#5) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Érzek némi szarkazmust a címben. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#6) htc07 válasza [Prolixus] (#5) üzenetére


htc07
addikt

én örülök neki hogy bontogatja a szárnyait, de van, akinek semmi sem jó.. :N

végre van valami, ami megtörheti a steam monopóliumát, de a savazás megy csak :U

lehetne már a ph-n is pokoli nagy újítás egy normális mobilos nézet.. ;]

(#7) csako válasza htc07 (#6) üzenetére


csako
veterán

Remélhetőleg már nem sok van hátra és átveszi a prohardver és a többi tagja is a fototrend vagy a hardverapro reszponzív dizájnját.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elolvastam és rögtön gondolkodtam, hogy ezt orii írta??! Aztán megláttam, hogy ki volt.. :((( Maradhatna a PH-nál csak, ott is elég.. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Feco78 válasza htc07 (#6) üzenetére


Feco78
csendes tag

Itt nem azzal van a baj, hogy a szárnyait bontogatja. (Az mindenkinek előnyére válna hosszú távon.) Hanem, ahogy csinálja. Még az alapvető szolgáltatások is hiányoznak. Ha ennyire ambiciózusak, legalább rendesen álljanak neki.

[ Szerkesztve ]

(#10) hardzsi2 válasza Feco78 (#9) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

Egyetértek. Ha hosszabb távon 5-nél több játékot terveztek rajta keresztül menedzselni/értékesíteni, akkor a keresést, többféle nézetet és listázási lehetőséget, illetve hasonló alapfunkciókat már induláskor bele kellett volna tervezniük, függetlenül attól, hogy a startkor, pár játéknál ezeknek nincs még érdemi szerepük.

Így olyan érzésünk lehet, mintha az egyik épp szabad fejlesztőjüket megkérték volna, hogy délután sürgősen tákolja össze a store-t, mert másnap indulniuk kell vele - kb. ennyi látszik/érződik belőle.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#11) Feco78 válasza hardzsi2 (#10) üzenetére


Feco78
csendes tag

Pontosan!...

(#12) [Prolixus] válasza htc07 (#6) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A versenytárs jó, de ahogy az EPIC csinálja a dolgokat az gusztustalan. Én élénk versenyt akarok, de egy új launcher nem igazán. Szóval menjenek és dugják fel az Epic store exkluzív címeiket a s*ggükbe. Nem ezzel kellene vásárlókat elszívni steam-től, hanem hasonlóan jó vagy jobb szolgáltatásokkal, meg alacsonyabb árakkal, ha már több share-t adnak a fejlesztőknek. De nem ezt csinálják (vagyis nem teljesen), alapvető dolgokat nem tud a rendszerük, cserébe tolják az exkluzívokat.

Alacsonyabb ár, cool, free titles cool, de exkluzívok és pocsék funkcionalitás tolerálhatatlan. Szóval no, fuck the Epic Store.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nem győzöm kapkodni a fejem, akkora újítások ezek... Ja nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) noPublicFG válasza .LnB (#8) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Nekem bejön, nagyokat nevettem! :D

plus ça change, plus c'est la même chose

(#15) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Hínnyeazannyáját! Dübörög a zepicnél a zápdrégvonat!

(#16) laceszgamer


laceszgamer
addikt

:D Azt tudtam, hogy forum meg achi rendszer nem votl, de még keresés sem?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) nubreed


nubreed
veterán

Elképesztő mértékű a fejlődés... Ja, nem. :P ;] :DDD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18) [Prolixus] válasza laceszgamer (#16) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Semmi nincs. Full barebone az egész. Mintha most indult volna a steam. Csak közben eltelt...hány év is?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.