Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

mi a sz@r ez a pokemon izé.....vki mutatna vmi olyan videót, ahol látni lehet a játék "lényegét"?:U:R
vagy egy ingame videó?:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) Thodeus válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Szerintem youtube-on rákeresel és találsz "pár" videót róla :P :K

(#3) TGArtist válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


TGArtist
tag

RPG-ként igencsak mély, és jó játék, ráadásul hetekbe telik mire kijátszod. A rajzfilmsorozatot nem ismerem, de játékként kifejezetten tetszett.

xbox live gamertag: XGabrielThornX

(#4) - = Zk = - válasza Thodeus (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lusta voltam, na. reméltem, vkinek van esetleg egy "beragadt" ctrl+v linkje a játékról! :U
;]

(#3) TGArtist
megyek, lesek vmit tube-on. ahogy már fentebb kaptam az instrukciót erről:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) - = Zk = - válasza TGArtist (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem sem a film/sorozat sem a játék nem jött "át"... :U
értetlenül állok, eme eladási rekodok előtt. megmagyarázhatatlan és felfoghatatlan számomra.. :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) luw2win


luw2win
őstag

Japan 2.5millio eladott peldany, hat az nem sok, mivel annyi gyerek szuletik egy nap, es akor meg kinarol ne is beszeljuk.

Az eladott peldanyok egyenesen aranyosak az ujszulott gyerekek szamaval azsiaban.

Foleg ezek kapnak az ilyenre

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#7) D1Rect válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Ilyet én kerestem is, de nem bírtam rájönni mi lehet ez.

(#8) - = Zk = - válasza D1Rect (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor kezet foghatunk.. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) WayneGace válasza luw2win (#6) üzenetére


WayneGace
őstag

Te ennyire ostoba vagy? Vagy szándékosan írsz ilyen baromságot?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#10) Zigur válasza luw2win (#6) üzenetére


Zigur
senior tag

Hülyeség, a Black és a White-ot pont hogy az idősebbek veszik, kifejezetten jól sikerült megújulnia a Pokemon-nak.

A hülye gyerekek azok pjú-pjúznak a puskájukkal meg zümmögnek a kisautójukkal, a felnőttek meg pokemonokat nevelgetnek :D

(#11) Phvhun válasza Zigur (#10) üzenetére


Phvhun
őstag

Foglyon össze még pár kázi-tag hogy eggyütes erövel
fójtatodhasson a trolkkodás!

Csakigy to-vább.

[ Szerkesztve ]

(#12) Nashaba válasza D1Rect (#7) üzenetére


Nashaba
tag

A Pokemonnak valami olyan varázsa van, amit vagy szeretsz, vagy a végletekig utálsz. Talán az egyetlen olyan mai RPG, ami valóban megérdemli az RPG jelzőt, hisz adva van a nagy világ, és annak a lehetősége, hogy "mikor, mit, hogyan és miért" teszel.

[ Szerkesztve ]

(#13) Saccco válasza Nashaba (#12) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1
GBA emuval szoktam játszani. De nagyon jó. :)
Egyszerű és nagyszerű.

Nem mellesleg az emu szinte mindenen megy. Anno PSP-n küzdöttem vele, de megy androidos telefonokon is. :))

Itt egy IGNes video review. (Nem néztem végig, de néha fenntartásokkal kezelni az IGN tesztjeit.... :N )

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14) Razuel válasza Phvhun (#11) üzenetére


Razuel
aktív tag

Annyira imádom az ilyen "vén rókákat" akik csak úgy beböfögnek ilyen okosságokat azért, hogy gyűljön a hsz. Fele annyi ideje regiztél mint Zigur, csak ő nem trollkodik be mindenhová, mint te.

Eddig csak a régi gba-s pokemonokkal játszottam, de jónak tűnik ez a black/white. Majd töltök valami emu-t és kipróbálom. Nagyon sok jó rpg-t láttam DS-re. Kár, hogy box/ps3 ra nem jönnek ilyenek.. :(

(#15) PHM válasza Razuel (#14) üzenetére


PHM
addikt

Egyetértek.
Amúgy szvsz elsősorban azok fikázzák a brand-et, akiknek amúgy is
teljesen más az érdeklődési körük játékok terén.
Tiszta sor, kinek a pap, kinek a papné.
De akkor minek kell hozzászólni?
Én se járok mondjuk az aktuális COD topikba trollkodni csupán azért,
mert nekem nem fekszik a stílus...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#16) Karma válasza TGArtist (#3) üzenetére


Karma
félisten

+1, bár én tisztában vagyok a rajzfilmmel és a kapcsolódó merchandise-zal is. Az első Pokémon játékok, még a sima GameBoyra, a rajzfilm és a pénzgyár beindulása előtt jöttek, és durván jó anyag volt, szerintem.

Igazából a játékok még mindig nagyon jók, bár a linearitás egy kicsit zavar, a sok grindelésre meg annyira nem érek rá, de ez utóbbi nem a játék hibája :)

“All nothings are not equal.”

(#17) drstupid


drstupid
tag

nintendo game boy feeling :DD :DD

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#18) RootRulez


RootRulez
félisten

Nekem megvan az összes pokemon tazó amit anno cheetoshoz (vagy talán lays-hez) adtak :DDD Nem néztem a sorozatot, de volt mit gyűjtögetni...

mod: pontosítanék. Az első széria van meg, utána már variálták... Voltak másfélék is ha jól rémlik, de 1től 100akármeddig megvannak. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#19) Phvhun válasza Razuel (#14) üzenetére


Phvhun
őstag

Engem annyira nem érdekel ki mikor regelt, és hidd el hogy az hogy hány hsz-em van, az még kevésbé. Trollkodást meg ugy gondolom hogy éppen ő kezdte el. ;)

(#21) Razuel válasza Phvhun (#19) üzenetére


Razuel
aktív tag

Nem tudom, hogy mit láthattál a hozzászólásában trollkodásnak, de szerintem elnéztél valami. Na mindegy hagyjuk.

(#22) Zigur válasza Phvhun (#19) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem trollkodni akartam (szerintem nem is az volt).
Egyszerűen fárasztó néha, hogy az emberek elkezdenek fikázni valamit, miközben lövésük sincs az adott játékról.

(#23) Phvhun válasza Zigur (#22) üzenetére


Phvhun
őstag

Igazából fogalmam sincs mi volt akkor a gondolatmenetem, de az biztos, hogy vajnénak nem tetszett a hsz-e, nem tudom hogy kerültél képbe. De legalább lett 3 új hsz-em, juppí!

Szerk: a gameboy-os pokemonok egész jók voltak. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.