Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Az LG régebben nagy ász volt, mára kifogyott. Azért a moduláris merészségért még mindig megkapja a plusz pontot (G5). Illetve a kamera jó, mint minden csúcs LG-ben, de csak ott.
Miért késhet a G6 itt? Nem tudom, de nagyon kíváncsi vagyok az okokra. Mostanában több megrendelése is van (Google, sőt a Samsung is állítólag), lehet ezért a csúszás.

(#2) UnA


UnA
Korrektor

Végigelemezted a számokat és az adatokat, de igazából az számít, amiről az utolsó bekezdésben írtál. Mert az átlagember a pletykák, hangulatok és hiedelmek által keltett impulzusok alapján vásárol. ;)

(#3) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát igen...
Ezek egy az egyben meg lettek már fogalmazva bennem korábban, de így szöveges formátumban látva tényleg gáz.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azt ugye nem gondolja senki, hogy az MWC-n látva a G6-ot a Samsung áttervezte a már jó ideje készülő S8-at, hogy mindenben kicsit jobb legyen?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Polllen válasza Csapoati (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

Már bőven ez előtt tisztában voltak szerintem a G6 tudásával és biztos figyelembe vették. Dél-Koreáról beszélünk.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) Syl


Syl
nagyúr

>a G6 0,1 mm-rel vékonyabb. (Gondolom, lecsiszolták a hátulját, hogy egy dologban pontot szerezzenek.)

Ööööö? :F
Előbb jelent meg a G6 és mégis tudták mennyit kell "lecsiszolni" a készülékből, hogy "pontot szerezzenek"?
Itt hagytam fel az olvasással...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Utolsó reménysugár, hogy talán kapunk a G6 mellé exkluzív Temple Run pályákat. :F

[ Szerkesztve ]

(#8) Kasya válasza Syl (#6) üzenetére


Kasya
nagyúr

Valamit biztosan tudtak azert egymas keszulekeirol, mert biztos nem a veletlen muve a keparany es a lekerekitett kijelzo sem.

Ugyanakkor a vastagsagra valo utalas szerintem tul lett gondolva.

Mas:
Az LG osszekaphatna magat. Megvan a lehetosege hogy novekedjen valamelyest, de valahol mindig elrontjak.

(#9) Syl válasza Kasya (#8) üzenetére


Syl
nagyúr

Azért a Samsungnak sem kell a szomszédba menni a hülyeségért.
Az S8-on az az ujjlenyomat-olvasó... :W Ennél bénább helyre már nem is rakhatták volna.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10) Kasya válasza Syl (#9) üzenetére


Kasya
nagyúr

Engem meg mindig jobban zavar az idiota uj nyujtott betutipusok a rendszerbe, valamint a lekerekitett sarkak. De gondolom, hogy sok embernek lehet gond a leolvaso.

(#11) #72042496 válasza Kasya (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

A betütípus csak a Samsungnál ilyen, más Nougat alapú rendszeren nem? (Nekem se tetszik.)

[ Szerkesztve ]

(#12) Kasya válasza #72042496 (#11) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak a Samsungnal.

(#13) papi77 válasza Kasya (#12) üzenetére


papi77
addikt

Ma volt szerencsém az s8 párost megnyomkodni,és mit mondjak elégé mókusvakításnak érzem a jelenlegi szériát!
Nekem túl vékony kijelző,és a fogása se kényelmes...szerintem sokan fogják leejteni.
Viszont a kijelző mintha nem lenne annyira ívelt mint az s7e-nél.

Az első: NOKIA 1611

(#14) Pubszon


Pubszon
veterán

Ha egy autó ki tudná fejezni, hogy "buta vagyok", na az pont ilyen arcot vágna.

;] :DDD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#15) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Én sem értem ezt a bénázást az LG-től. Hol a picsába van már a G6? Nem értem mi a fenéért nem képesek valami konkrét információval előállni, hogy mikor lesz pontosan kapható itthon is főként azt, hogy mennyibe fog kerülni. Ennyire balfcán módon csinálni a dolgokat, úgy érzem az LG mindent megtesz azért, hogy az emberek akik kíváncsiak a telefonjukra se náluk költsék el a pénzt hanem a Samsung-nál. Egy G5 bukta után az lenne a minimum, hogy nem balfaszoskodnak a készülékek leszállításával és konkrét időpontot mondanak mikor lesz elérhető. Erre már tavaly fel kellett volna készülniük. Venném már nagyon a G6-ot, de még mindig szart se tudni róla pontosan mikor lesz elérhető és mennyibe fog kerülni, és ez annyira dühítő. Semmi mást nem vált ki a márkával szemben csak ellenérzést ez az egész. Ha a MWC után 2 héten belül elérhetővé teszik világszerte akkor komoly eladásokat is produkálhattak volna vele, de amilyen töketlen az LG megint egy szép buktának néz elébe, mert innentől kezdve jönnek az idei processzorral szerelt csúcsmodellek és nem fog mellettük labdába rúgni akármilyen jó is maga a készülék, mert marketing alig van mögötte ami tolja előre a szekeret mint ugyebár a Samsung-nál. Hát gratulálok LG!

(#16) rdt89


rdt89
addikt

Jó cikk lett nekem tetszett és a szarkasztikus megfogalmazások is átjöttek (a Temple Run az egyik ami nagyon tetszett) :)
Nekem G5 van és bármennyire is bukta meg elfuserált készülék lett, nem cserélném le a G6-ra de az S8-ra se, mert nekem az elfuserált ízlésemnek tetszik minden apró porcikája és kamerába se lenne előre lépés a G6 annyira, és telefontól már bőven elég a G5 fotó szint szerintem, hisz már kompaktokat megszégyenítő minőséget lehet kicsalni ezekből a kütyükből. :)
A G5-ről olvastam a fórumába (sajnos a szerzőt már nem tudom), hogy nincs annál remekebb érzés, hogy kipattintod az akkumulátort, beteszed a másikat és 1 perc alatt 0-ról 100-ra töltötted a készüléket nincs jobb érzés. Jó cserébe a G6 meg IP67, akit ez vonz, bár a G5 meg házilag is hihetetlen könnyen szerelhető. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) tomboy0013 válasza rdt89 (#16) üzenetére


tomboy0013
veterán

"...már kompaktokat megszégyenítő minőséget lehet kicsalni ezekből a kütyükből"

Főleg, hogy brutál jó manuál módja is van az LG kamera szoftverének, nekem most elsődlegesen ezért nagyon várós a G6, na meg főleg a széles látószögű szenzor miatt. Teljesen más élmény fotózni vele mint egy normál kamerás telóval, de nyílván ezt te tudod :) Nálam pl ezért esett ki a Samsung (javarészt), meg az összes többi gyártó készüléke. Meg mondjuk a katonai szabvány sem egy utolsó dolog már ezeknél a telóknál aminek a G6 megfelel (MIL-STD 810G), ezt sem nagyon kínálja más, pláne a kettőt egyben.

(#18) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Sztem ezt nagyjából senki sem érti, h nemrég még minden nap volt valami G6, aztán egy jóideje a nagy büdös semmi, ez mitől van? Egy csúnya rablóbanda betört a gyárba és ellopta az összes G6-ot, vagy mi? Semmi nem lett a tervükből, h előbb jelennek meg, mint az S8. Ez nagy hiba volt részükről.
Egyébként ha választanom kéne a két telefon között, egyértelműen G6-ot vennék. A Samu külseje nekem pont nem jön be. Rühellem ezt a edge kijelzőt. Sokkal elegánsabb a G6. De mivel soha a büdös életben nem adnék ennyi pénzt egy telefonért, nem választok. :D

(#19) bwoay válasza rdt89 (#16) üzenetére


bwoay
nagyúr

"A G5-ről olvastam a fórumába (sajnos a szerzőt már nem tudom), hogy nincs annál remekebb érzés, hogy kipattintod az akkumulátort, beteszed a másikat és 1 perc alatt 0-ról 100-ra töltötted a készüléket nincs jobb érzés."

de azért lássuk be, hogy egy G5 akksi áráért akár 10'000 mAh/QC 2.0 powerbanket lehet venni, ami korántsem csak ezt a készüléket tudja villámgyorsan feltölteni.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#20) Kasya válasza SkyLine3000 (#18) üzenetére


Kasya
nagyúr

Vagy veszel hasznaltan G5-ot, S7-et. Eleg jo arban vannak.

(#21) bwoay válasza Kasya (#20) üzenetére


bwoay
nagyúr

újonnan is: az Expansyson a G6 254 (raktáron van, valós ár), a G5 pedig 122. Kevesebb, mint a fele. Ez számomra konkrétan döbbenetes. Főleg azért, mert a G4 viszont nagyjából egy árban van a G5-tel. És ez nem azt mutatja, hogy a G4 milyen jó készülék volt, a G5 meg milyen szar. Ez maximum a népszerűségüket jelzi. Viszont a G6 sem lesz túl népszerű ilyen konkurencia mellett a jelenlegi árával. Az S8 mindössze 14 (!) rugóval drágább és az a 64 GB-os modell. Sosem voltam oda a Samsung telefonokért, az LG-t meg a Nexus 4 óta szeretem, de ha választanom kellene, hát nem meginognék, hanem nyúlnék az S8-ért, mert bár jobban tetszik a G6, ár/érték arányban a Samsung jelen pillanatban egyértelműen jobb választás.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#22) rdt89 válasza bwoay (#19) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem 5500ft hazai áron az akkumulátorért nem olyan nagy összeg és a Power Bank több helyet is foglal, valamint szerintem praktikusabb dolog. :)

(#23) safizoo


safizoo
tag

Látom mindenkit ugyanaz bosszant.
Imádom a széles látószögű kameráját, ami hibája van, azt a g6-ban kijavították. 10 fokkal beljebb vették a látószöget és megemelték a pixel számot.
Ami viszont még visszatart a vásárlástól, azon, kívül, hogy nincs itt a telefon, hogy az Eu-s piacra szánt telóban nem lesz qi töltő.
Sajnos utálom állandóan töltőre dugni a telefonom, ezért volt jó nekem a g5, mert 3 aksim van, de ha nincs qi töltés, sajnos nem fogom megvenni. Sőt akkor még mást sem fogok venni, amíg valamelyik nem felel meg a kamera kitételnek és az egyszerű tölthetőségnek. Még a vízállóság sem hat meg, pedig vitorlázom, de nem fogok állandóan töltőt dugdosni. Ha kiderül, hogy sokat bír az aksija (egyiké sem bír SOT 10 órát), akkor, de max akkor érdekel.

Van vkinek ötlete milyet vegyek? - Ne legyen giga nagy.
Izgi lehet még az oppo r11 a soklencsés dupla kamerával, ha majd egszer megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#24) Kasya válasza bwoay (#21) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az LG mindig gyorsan veszít az arabol. Hamarosan olcsóbb lesz az, jóval, mint a Samsung. Csak terjedjen el a piacon.

(#25) tomboy0013 válasza bwoay (#21) üzenetére


tomboy0013
veterán

Erre csak annyit tudok mondani, hogy valaki az igényeihez mérten ad ki pénz egy adott termékre, mások meg összehasonlítják a piac más termékeivel és a mérleg már nem az igények felé billen hanem, hogy papíron melyik mutat jobban. Az első táborra minimálisan hat a marketing a másikra viszont annyira erősen, hogy tojik a saját igényeire. Én pl. az első tábort erősítem, mert hiába tud többmindent egy S8, ha nincs széles látószögű szenzora ami nekem kiemelkedően fontos akkor megette az egészet a fene és értelmetlenné válik számomra a váltás ha a legfontosabb ponton nem kapok jobbat mint ami jelenleg van. De ez csak egy példa volt arra, hogy nem feltétlen a több a jobb.

(#26) bwoay válasza rdt89 (#22) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem is azt mondtam, hogy nagy összeg, hanem azt, hogy az árából kijön egy olyan eszköz, amit tölteni is lényegesen egyszerűbb, tetszőleges készülékek tölthetőek vele, és kapacitásban a többszörösét nyújtja. valamint ha az életszerű használatot nézzük: tényleg könnyebb szétszedni a telefont és belerakni egy újabb akksit, aztán bekapcsolni, mint rádugni egy hordozható töltőt? nekem cserélhető akksis telefonom van, de ha merül, rádugok egy powerbanket, és úgy telefonálok, ahelyett, hogy azt mondanám a másik félnek: bocs,de most leteszem, hogy visszahívhassalak, miután szuperpraktikus módon akksit cseréltem :) nem vitatom, hogy előny a (házilag) cserélhető akksi, de az előnye szerintem nem itt, hanem az elhasználódásakor mutatkozik meg. szóval olyan 3-4 évente, ha valaki használ addig egy telefont...

tomboy0013:
abszolút nem vitatom azt, amit írtál, de a tömegek leginkább a második táborba tartoznak, ezért lehet az újabbnál újabb telefonokat eyecandy feature-ökkel is horror áron eladni. viszont ha a széleslátószögre szűkítjük le a dolgot, akkor végülis van egy alternatíva a G6 árának a feléért, és amennyivel gyengébb a képminősége, meglátásom szerint az sem indokolja a több, mint kétszeres árkülönbséget.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#27) rdt89 válasza bwoay (#26) üzenetére


rdt89
addikt

Nagyon jó érveket mondasz te is és tudnék én is még, csak sajnos off témába torkollunk, de maradjunk annyiban, hogy mind két megoldásnak vannak előnyei és hátrányai. :)

(#28) bwoay válasza Kasya (#24) üzenetére


bwoay
nagyúr

tisztában vagyok vele, de szerintem jelen pillanatban úgy korrekt, ha a launch árakat hasonlítjuk össze, hiszen ez az az ár, amit még nem a fogadtatás alakított. bár szerintem az, hogy a Samsungok kezdőára mindenkit meglepett, kb annak is betudható, hogy nekik volt lehetőségük a közvetlen konkurenshez igazítani.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#29) tomboy0013 válasza bwoay (#26) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nyílván nem csak a széles látószög a fontos, de az az alap ami kell. A G5 sok egyéb miatt sem jó számomra és ezek a különbségek nekem megérik a felárat. Gondolok itt rögtön a küllemre, a kijelzőre (azt olvastam vannak gondok a minőségével -mert sokaknak "beég"-, a fényerővel, na meg számomra kicsi, ellenben méretes házban van), a bootloop hiba is esélyes a G5-öknél, az anyaghasználata sem jön be plusz még a moduláris felépítés miatt sem tetszik, na meg a széles látószögű lencsével készült képek minősége is láthatóan sokat fejlődött a G6-nál. Tehát nyilván több tényezőt is figyelembe veszek, de a széles látószög fontossága miatt a konkurencia kapásból kiesik, igazából csak erre akartam kilyukadni.

(#30) safizoo válasza bwoay (#26) üzenetére


safizoo
tag

Ha rádugod a töltőre a telefonod, akkor minimum fél órát rajta kell tartanod, ha hívnak közben és mozogsz, akkor leveszed és megint rádugod, vagy pedig a power bankkal sétálgatsz, amit zebre dugsz etc.
Tehát nem egyszer dugom rá, hanem állandóen fel le, fel le.
Nekem cseréllhető aksim van, egy a zsebemben mindig, egy töltőn. Ha 15 százalékra lemegy kicserélem, mert akkor ha még használnom kell, mielőtt lemerül még van rá időm.
De ez annak kell aki tényleg a telefonon csinál mindent.
Ha nem és van nyugalmi idő, mert irodában dolgozik vki, ahol ott a laptop, annak ez tök felesleges.

Ha g6-ot vennék, akkor ezt úgy oldanám meg (csak qi töltős), hogy vennék egy qi töltős power bankot.

[ Szerkesztve ]

(#31) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Érdekes hogy a hazai felhasználók körében és persze számomra is az lg nem is igen opció.
Nem is kapható a support sem kimagasló és a kampánya is gyenge illetve az alatti.
A Samsung legalább időt pénzt áldoz rá hogy győződjön : haho neked pont ez kell!
Ezért is választom a samsungot. Meg azért is mert sokkal jobb.
Minden szempontból! 😊

(#32) tomboy0013 válasza Nyugis (#31) üzenetére


tomboy0013
veterán

Olvass visszább és rájössz, hogy nem egyértelműen jobb hanem az igények szabják kinek mi a jó. Nekem például annyira nem egyértelmű a dolog, sem a kamera sem a kijelző miatt. Az LG-nek a lassúság az egyetlen igazi baja. Mert egyébként igazán jó telókat csinál és valóban hasznos innovációkkal is kísérletezik (Flex széria, modularitás, széles látószögű lencse stb.), mégha nem is jön össze mindig nekik. És tetszik hogy nem csak fossa ki ugyanazt évről évre erősebb procival.

(#33) SkyLine3000 válasza bwoay (#26) üzenetére


SkyLine3000
addikt

De az egy külső, hordozható akksi! Külön kell cipelni. A bepattintható akksit meg betolod a helyére és kész. Nincs plusz cucc, amit cipelned kell és nem lóg ki a telóból. Annyit meg csak kibír a 2. akksival, h legyen idő áramra dugni. Külső akksinak akkor van értelme, ha lemerült az akku és épp nem megy az ember sehova, de konnektor sincs a közelben és le tudom rakni a telót tölteni. Amúgy csak egy plusz nyűg, amit a teló mellett cipelni kell. Egy 10ezres powerbank meg azért méretre sem kicsi, meg súlyra sem pihekönnyű.

Nekem is van powerbankom, de még sosem használtam. Még egyszer sem jártam úgy, h lemerült volna napközben a telóm. Minimum estig mindig kihúzza, de még tovább is. Ha meg már este van és nem használom, mehet a madzagra.

[ Szerkesztve ]

(#34) bwoay válasza SkyLine3000 (#33) üzenetére


bwoay
nagyúr

na várjunk, nem pont az volt az érv mellette, hogy útközben kicseréled a lemerült akksit egy tartalékra, amit magadnál hordasz, akár egy powerbanket? akkor hogyne lenne plusz cucc, amit cipelsz? nyilván egy powerbank nagyobb és nehezebb a telefon saját akkujánál, de teherbírástól függően egy kicsi és/vagy lapos 3-5-10'000 mAh-s lithium-polimer darabot simán farzsebre vág az ember, és mehet bárhová, telefonálás közben meg kényelmesen össze lehet fogni a mobillal, nekem legalábbis ez még sosem okozott gondot.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#35) SkyLine3000 válasza bwoay (#34) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Mint írtam, nekem magányosan kallódik vhol a powerbank, mert még egyszer sem volt rá szükségem. De ha G5öm lenne, és vmi különös oknál fogva úgy hozná az élet, h napközben akksi csere és se szivargyújtó, se konnektor, akkor is inkább vennék hozzá egy plusz bepattintós akksit, mint h egy powerbankot kötözzek a telóra és cipeljem a farzsebben... Nekem egy külső akksi max arra kell(ene), ha napközben szükség lenne rá (meló közben), h rádugjam a telóra és addig letegyem az asztalra.
Amúgy meg a bepattintósat nem kell madzagon lógatni, farzsebben hordani és ez a nem mindegy. De nekem ez nem téma, mert még nem jutottam idáig. Még egy telómmal sem volt olyan helyzetem, h kellett volna a powerbank, úgyh tök feleslegesen vettem...

(#36) Bastee válasza Pubszon (#14) üzenetére


Bastee
tag

Tökéletes a hasonlat! :D Főként azért, mert aki bitrokolta, vagy csak próbálta, elismeri, hogy nagyon jó autó, csak a formaterv minimum "érdekes" :)

(#37) safizoo válasza bwoay (#34) üzenetére


safizoo
tag

Ha nálad van a Power bank, akkor még csak ott vagy, hogy nálad van, de még nem töltötted fel vele a telefont, nem beszélve arról hogy lassabban tölt, hacsaknem persze olyat veszel, amelyik gyorstöltős, de az meg nem is olcsó.
Az akkumulátort meg csak simán berakod és tele van.

[ Szerkesztve ]

(#38) bwoay válasza safizoo (#37) üzenetére


bwoay
nagyúr

pedig elég olcsó, 5-6000 Ft egy kiváló minőségű, QC 2.0-ás darab. szerintem nem szükséges amúgy gyorsan töltenie, ha egyszer a telefon töltés közben is használható - én gyakran beszélgetés közben dugom rá, szerintem ez sokkal egyszerűbb, mint akkut cserélni. mindegy, távol álljon tőlem, hogy bárkire is ráerőszakoljam a véleményem, és valóban totál offba torkollott ez a diskurzus, egy dolog azonban biztos: ha csak a telefonokra szorítkozunk, akkor az első powerbankem már vagy 4-5 készülékemet (céges és privát) szolgálta ki az évek során. szóval nekem az egy elég nagy előny, hogy mindegyikkel tudtam használni :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#39) safizoo válasza bwoay (#38) üzenetére


safizoo
tag

Sztem a qc 2 tök kevés, másfél óra minimum a 100 %. Tényleg a használaton múlik, ezek szerint neked nem kell, de 5 óra SOT az nagyon karcsú. Kényelmetlen zsebre dugott, bekábelezett töltővel machinálni. Ugyanis az nem mobil telefon, hanem zsinóros, vagy kábeles.

(#40) bwoay válasza safizoo (#39) üzenetére


bwoay
nagyúr

az 5 óra SOT az mire vonatkozó adat, mármint milyen kalkuláció eredménye?
egyébként a vezetéknélküliség és a mobilitás az két különböző dolog.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#41) safizoo válasza bwoay (#40) üzenetére


safizoo
tag

Annyit tud egy G5 hellyel-közzel.
Szvsz, ha egy telefon be van dugva a töltőbe az nem mobil, lévén hozzá van kapcsolva egy madzag. Egy mobiltöltővel ellátott zsinóros telefon.
De ne mondd már, hogy nem érzed a különbséget, hogy milyen az amikor be van dugva a telefon és milyen az amikor nincs.

[ Szerkesztve ]

(#42) bwoay válasza safizoo (#41) üzenetére


bwoay
nagyúr

rendben, nem mondom

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#43) #82729984 válasza Nyugis (#31) üzenetére


#82729984
törölt tag

"Nem is kapható a support sem kimagasló "

Hát ööö... Attól függ mit értesz support alatt. Konkrétan kb. az LG-nek van a legjobb szervize az egész országban.

Egyébként ez a G6 nagy bukás lesz igy az LG-nek. Mire megvásárolható lesz, már boldog boldogtalan samsunggal fog nyomulni és 1 évben 2x nagyon kevesen fognak telefont cserélni. A tavalyi hardver pedig szintén egyre gázabb lesz ahogy haladunk előre 2017-ben.
Arról nem beszélve hogyha sokáig húzzák még, akkor annyira lemehet az S8 ára hogy olcsóbb lesz mint a G6 nyitója. Na akkor fognak vele padlót fogni.

Pedig én nagyon vártam mert a G4-emnek potenciális utódja lehetne.

(#44) Bastee válasza #82729984 (#43) üzenetére


Bastee
tag

Nem szoktam nagyon adott márkákat reklámozni, viszont az LG szervize tényleg jó, kevés a probléma. Ellenben, hogy ne rugaszkodjunk el a cikkben szereplő másik márkától, ott több kényelmi funkcióval jár a legtöbb szolgáltatás, és gyorsaságban is jelentős a különbség. Persze így is mindkettő gyorsabb bizonyos prémium gyártó(k) szolgáltatásánál, ahol a biztonsági előírások miatt hetekben kell gondolkozni csak a bevizsgálás miatt is, csere készülékről pedig álmodni is merész erre az időre :)

(#45) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Az LG ezt elkúrta. Nem kicsit, nagyon. A G6 nekem alapból rohadtul tetszik, talán a legszebb telefon. Csak lehetne nagyobb, meg olcsóbb. Nem baj, hogy gyengébb hardverben mint az S8, ha cserébe olcsóbb lenne 50-60 ezer forinttal

Huawei Mate 9

(#46) Puculo


Puculo
aktív tag

A Samsung telefonokat a Super Amoled kijelző és az igényes dizájn adja el elsősorban. Viszont a televíziók terén érdekes az Lg van előbbre az Oled panelekkel. Nem igazán értem hogy a mobil részlegen miért nem térnek át az IPS-ről. Sajnos én is osztom a véleményt, hogy az Lg mindig elcseszi valahol, pedig tényleg jó telefonokat tesznek le az asztalra. Azt viszont nem lehet elnézni nekik, hogy Európa butított verziót kap! Kapják be!

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#48) H.Istvan25 válasza safizoo (#47) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ma naptol? Tegnapelőtt már ki volt rakva a mediamarktban

Huawei Mate 9

(#49) bwoay válasza safizoo (#47) üzenetére


bwoay
nagyúr

gonosz vagyok, de már előre várom Ken Hong jövő évi nyilatkozatát arról, hogy mit rontottak el a G6 megjelenése kapcsán. csak mert legutóbb Bochának azt taglalta, hogy mennyit tanultak a félresikerült G5 launchból, és hogy most jobban odafigyelnek majd a G6 megjelenésre. és tényleg! ;]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#50) Kasya válasza bwoay (#49) üzenetére


Kasya
nagyúr

Lehet a fontosabb piacokon előbb ott voltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.