Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sotho


Sotho
őstag

Napi átlag 27 GB írással is kb 8 évig jó a 128-as . :))

[ Szerkesztve ]

(#2) AxBattler válasza Sotho (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, átlagembernek bőven jók az alapkategóriás darabok, csak kicsit oda kell figyelni a terhelésükre - ne innen oszd meg az X db linux disztrót... :K

Jó hír, várom az árcédulákat! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) secretgarden válasza Sotho (#1) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Atyagatya, napi 27TB? En eleg sokat hasznalom a gepemet, tobb mint masfel eve van benne SSD, ehhez kepest a Samsung Magician szerint most tart 2.3TB-nal. Kb. 4GB iras naponta. Elobb dobom fel a pataimat mint hogy elerje a 75TB limitet. Es persze a limitet elerve nem megy tonkre, lehet hogy kibirja a garantalt limit 2-3-4x-szereset is...

(#4) SaGaIn válasza AxBattler (#2) üzenetére


SaGaIn
senior tag

"Linux distró"

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#5) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nahát, én azt hittem a Nanya tönkrement a pár évvel ezelőtti nagy ram-gyártók halálakor, ezek szerint mégsem, vagy felvásárolták?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) icp1970


icp1970
senior tag

Jó hír.reméljük jó áron érkeznek majd.

(#7) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nem akarok kötekedni, de egy másik oldalon TLC csipeket írnak, nem MLC-t!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) AxBattler válasza secretgarden (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

27 GB, és nem TB!

(#4) SaGaIn
Not sure... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) secretgarden válasza AxBattler (#8) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Bocsanat, GB akart lenni. 27GB naponta rengeteg, nekem atlag kb. 4GB naponta, pedig rengeteget hasznalom. Igaz nem toltok le filmeket :-)

(#10) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"lineáris olvasási és írási műveleteknél 560/530 MB/s-nál tetőzik"
Tehát csak az értelme hiányzik az M.2-nek.

(#11) twollah1976


twollah1976
őstag

Tesco gazdaságos SSD-t a népnek!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) pusszycat válasza secretgarden (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"Igaz nem toltok le filmeket :-) " Ja persze, én meg 6 éves vagyok, kislány és szűz... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Jó lesz ez,persze az ár a lényeg,jelenleg az olcsóbbaknál már Gb/100ft alatt van az ár most is,remélem ha ebben a tempóban csökken az ssd-k ára akkor nagyobbak is elérhetők lesznek a kis pénzűeknek.

Wasabi...

(#14) Kronos3000 válasza pusszycat (#12) üzenetére


Kronos3000
senior tag

Mivel sosem láttalak,a logód alapján el is hiszem :DD

Wasabi...

(#15) pusszycat válasza Kronos3000 (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

avatar ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) Bundyta


Bundyta
tag

... hamarosan elérhető lesz 128, 256 és 512 GB-os tárkapacitással, ... ... a tárkapacitás növekvő sorrendjében 256 MB, 512 MB, 768 MB DRAM gyorsítótárral kiegészítve – ez alól kivétel az 512 GB-os M.2-es foglalatú modell, amibe 1 GB gyorsítótár kerül.

Tehát:
128 GB - 256 MB
256 GB - 512 MB
512 GB - 768 MB

Ez után írjátok:

ez alól kivétel az 512 GB-os M.2-es foglalatú modell, amibe 1 GB gyorsítótár kerül.

Most akkor a 512 GB-s modellbe 768MB gyorsítótár, vagy 1 GB kerül?

Vagy keverederek valamit?

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#17) Sotho válasza Bundyta (#16) üzenetére


Sotho
őstag

2 féle 512 van.

512GB SATA-768MB
512GB M2 -1GB

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.