Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Jónak tűnik...

(#2) joey04


joey04
titán

pofás

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) prolad


prolad
őstag

Érdekes összecsukva elég fura, de nagy előrelépés. Már csak a védelemmel és az árral kezdjenek valamit.

(#4) rigoberto


rigoberto
őstag

Alakul ez. A vastagsága még megoldandó kihívás a jövőre nézve.

(#5) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon frankó lenne ha tényleg valami hasonló kialakítást kapna.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

Végre. Ez legalább kinéz valahogy.

(#7) babosmiki


babosmiki
addikt

Ez így király lenne!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8) #24536576


#24536576
törölt tag

Remélem ez a sz*r veszi át a Note széria helyét, aztán nem fogom tovább pénzelni ezeket az idiótákat. :K

(#9) Noukoum válasza prolad (#3) üzenetére


Noukoum
veterán

Az árra még várhatsz szerintem sokáig.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) Plug Life


Plug Life
senior tag

1,5 millióra tippem az árát.

(#11) dz1989


dz1989
senior tag

Na erre kíváncsi vagyok. :Y Ha nem is lessz IP67 vagy 68 de legyen 3,5mm jack és Bővíthető memória. Akkor onnantól kezdve kell egy. :))

#10 Plug life
Sajnos ebben az esetben ez a tipp abszolút reális. Jobb esetben 1 misi alatt.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#12) Noukoum válasza dz1989 (#11) üzenetére


Noukoum
veterán

Komolyan Jackbe reménykedsz? :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) prolad válasza Noukoum (#9) üzenetére


prolad
őstag

Ha a tartósságot megoldják kezdetnek már az is jó. Meg ha nem fog drágulni, lassan a többi csúcsgép megy fel a Fold 2 ezer dolláros nyitóárához.

(#14) Noukoum válasza prolad (#13) üzenetére


Noukoum
veterán

Pontosan. Egy normális telefon 400-500ezerbe kerül sajnos, ez meg felette lesz még jóideig.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) Rodi 4.80 válasza Plug Life (#10) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Lassan úgy kell hitelt felvenni a nyamvadt telefonokra mint egy lakásra. :DDD

(#16) #10949376 válasza Noukoum (#12) üzenetére


#10949376
törölt tag

Engem is érdekel kinek kell jack nekem egy buds+ van tökéletesen megfelelő hangzás 12ora üzemidő nincs kábel s20 tulajtol vettem olcsóbban így megérte most sok van eladó jo áron vagy más olcsó 5.0 vezeték nélküli tws headset van ami jó,nem értem ezt a jack hisztit akinek tellik csúcstelefonra de kell jack mert nincs pénze jó tws headsetre vagy mi van?

(#17) xsjado93 válasza #10949376 (#16) üzenetére


xsjado93
senior tag

Vagy csak van egy jó minőségű kábeles fejese (ami minőségben garantáltan kettéhugyoz egy tws headsetet és meg töltögetni sem kell), és nem szeretne átalakítókkal szórakozni. Mondjuk egy jobb fejeshez elkél egy jó belső/külső dac is, egy külsőnél meg jön vele a jack port is

Your life is a lie.

(#18) Noukoum válasza xsjado93 (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Aki fejhallgatóhoz vesz telefont, az vegyen olyat amin van jack :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) dz1989 válasza Noukoum (#12) üzenetére


dz1989
senior tag

Optimista vagyok.
Szeretem pár évig nem teszik bele utána "ujra feltaláják" és bele fogják.
Minden esetre ez VISSZAFEJLŐDÉS. Anno a SonyEricsson a némely Nokiánál, Sagemnél, Siemens volt ez probléma.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#20) dz1989 válasza #10949376 (#16) üzenetére


dz1989
senior tag

Nem azért mert nincs pénz. De számomra a egy ilyen vezeték nélküli nem éri meg mivel abból már olyan fejhalgatót veszek ami komolyabban szól. Valamint ne szorakozzunk már átalakítókkal. :W kb mint 15 éve. Valamint nem kell töltögetni sem.
Továbbá elvi kérdés hogy ely ilyen méreg drága cuccban legyen jack és ne akarják helyettem eldönteni hogy nekem mi a jó. Majd Én eldöntöm az Én pénzenem hogy mi a jó. Föleg ha ez is alap hangon 7-800e lessz. Ez úgy hívják hogy tisztelik a vásárlukat. Valamint némi tartás kéne lennie hogy nem utánozzuk a bizonyos alma márkás válalatot. Mert ő nem tesz bele. És?! Kit érdekelKb ez olyan lenne mint ha egy 40 misis AMG Merciben nem lenne pl.: ülés fűtés . Valamint az is a tartás része lenne hogy ne magyarázzák meg valami blöd dumával. Érdekes a 10e forintos gombosokba jutott jack.

Amúgy szerintem a Samsungnak a Note 4 ig megvolt teljesen tartása (utána jött a Beépített akku. :W) Teljes akkor vesztette el amikor már Jack-t sem tett bele. Meg ezek a külsök is katasztrófa, bár annyi érvet erre elfogadok hogy úgy is tokot teszrá az ember. Az FMrádió kihagyását is megértem mert online Rádióval pótólható.
Okés hogy üzlet de az elötte is bőven megvolt bőven az anyagi része.

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#21) barabbas


barabbas
kezdő

Szerintem ezt nem kéne telefonnak nevezni. Ez egy összecsukható tablet.
Egyébként csak számomra tűnik az arany verzió egy Escobar Fold 2-nek? :DD

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#22) stellaz válasza dz1989 (#20) üzenetére


stellaz
addikt

Az FM rádió meglétét én mondjuk kötelezővé tenném. Túl a környezetvédelmi/egészségügyi megfontolásokon a lakosság szinte csak a netre támaszkodik és ha az kidőlt valami vészhelyzetben, akkor nem lehet infót átadni a tévén kívül.
Ez stratégiai kérdés. A koronavírus is rámutat, hogy mennyire hamis biztonságban voltunk eddig.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#23) dz1989 válasza stellaz (#22) üzenetére


dz1989
senior tag

Abszolút elfogadom az álláspontodat. :R :R Ilyen szempontból fontos lenne. Csak a Rádióba ne a baromságot tejesszék.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.