Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Ez azért borítékolható már egy ideje

YNWA

(#2) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az iPad 5 nyilván "mevárja" az IPhone 5S-t, mivel annak a procija (vagy procivariánsa) fog belekerülni és megvárja a telóval érkező iOS 7-et is, szóval szeptember végéig tuti nem érdemes rá számítani.

Én meg az eheti "jön az olcsó iPhone", "jön a színes iPhone" és "jön az iWatch"-híreket várom, ja bocs, az utóbbi már pipa.

Nem a lényeg a fontos.

(#3) fogtunder válasza dreamdancer (#2) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én ebben annyira nem vagyok biztos, a 3. generáció után, mikor gyakorlatilag a csatlakozó miatt volt modellváltás, a hardvert is felturbózták kicsit. mivel a felbontás nem fog nőni, lehet úgy hagyják az soc-t.

a méretbeli csökkenés gyakorlatilag borítékolható.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4) Mr President


Mr President
senior tag

Teljesen jó döntés a nagyobb modellt is a mini dizájnjával kiadni. Az ipad mini dizájn nagyon el lett találva. Valamint én mindig is utáltam azt a baromi nagy keretet az ipad körül.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#5) Robertoq válasza Mr President (#4) üzenetére


Robertoq
őstag

+1 Én sem értem úgy tableteknek mindek akkora keret.

(#6) viktorhmv válasza Robertoq (#5) üzenetére


viktorhmv
senior tag

A vastag keret kifejezetten praktikus szerintem egy 10"-os tablet eseteben. A mininel ertheto a vekony keret ugyanis azt egy kezzel is meg lehet fogni portrait modban. Viszont egy 10"-os gepnel szukseg van a keretre a biztonsagos fogas erdekeben.

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#8) Ádám16 válasza Mr President (#4) üzenetére


Ádám16
addikt

Szerintem is. Még az első iPadnél "elnéztem", de 2013 van, és a konkurencia termékei bizonyítják, hogy felesleges az az óriási keret, azon kívül, hogy rondít.

(#9) wody21 válasza viktorhmv (#6) üzenetére


wody21
tag

Így van, csak az panaszkodik a "vastag" keret miatt, aki nem használt még ilyen eszközt (rosszul mondom, aki nem élt még együtt ilyen eszközzel). Nekem nem lenne kényelmes ennél kisebb keret mellett rendesen fogni + tapizni a gépen. Kíváncsi vagyok, hogy fognak a "keret nélküli" 10"-os tabletekkel operálni' a vastag keret ellenzők.

(#10) asysoft


asysoft
aktív tag

Szerintem sem rossz a keret, iPad"3"-amat (avagy a régi-"új iPadet" :DDD) mindkét tájolásban használom, és mérete miatt "ráfogok" az oldalára, amely keskeny káva esetén már a kijelzőt jelentené.
Egyébként a harmadik generációs tulajokkal jól kiszúrtak, iOS7 airdrop funkcióját sem kapják meg...

(#11) buzuss


buzuss
tag

Szerintem is jo az a design egy 8 colos izébe, de én nagyon szeretem a nagynak a keretét.Nekem a mini praktikusabb, a nagy meg szebb.

(#12) fogtunder


fogtunder
nagyúr

a mininél is megcsinálták, hogy ha úgy fogsz rá, hogy az ujjad a kijelzőre lóg, akkor azt nem érzékeli érintésnek, ezen annyira nem kell kiakadni.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.