Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petya1992


petya1992
tag

2 GPU azért nem lenne gyenge. :Y
De jó lenne már hivatalos infók :)

[ Szerkesztve ]

(#2) #52815360


#52815360
törölt tag

Olyan cikket is olvastam hogy nem lesz már benne DVD/BD meghajtó, csak egy kártyaolvasó. Majd ha bemutatják 2014ben, akkor elhiszem, addig csak találgatás.

(#3) Thodeus válasza #52815360 (#2) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Szvsz '13-ban már kint lesz az.

(#4) tDr1v3r válasza Thodeus (#3) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor esetleg bejelentik... én is '14-re tippelem a gép megjelenését.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) Brutális eb


Brutális eb
addikt

állandó netkapcsolatot kenjék a hajukra.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

még jó h pletyka,annyi hirértéke van,mintha a nyugdijas szomszédasszony mondta volna...majd ha az MS mond vmit az már igen,de ezek a kacsa blikk szintű hirek =0-val :)

(#8) M107


M107
addikt

Kalózkodás nevetséges

Ezt akarják megoldani álladó internet kapcsolattal :C

Most is van kalóz w7 xp stb és állandó internet kapcsolat mellett és mégis fríssit.

Amit levédelnek az fel is tudják törni az orosz és lengyel hackereknek nem fognak max 1-2 nap álmatlan éjszakát okozni.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#9) Angel1981 válasza petya1992 (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

A 2 GPU számomra fake gyanús...

(#10) kovsol válasza Angel1981 (#9) üzenetére


kovsol
titán

Én azt még csak elhiszem, de a proci, hogy 1 mag OS, 1 mag kinect és 2 vagy 4 jut alkalmazásoknak na az ami számomra kevésnek tűnik. Na jó a 4 az már oké, de a 2 az kevés szerintem, hacsak a GPU be nem segít az általános számításokba is és akkor nyer értelmet a 2 gpu és azok függetlenül felhasználható mivolta.

Viszont ami engem igen csak bosszantana az az offline mód hiánya :( Ledobna a Live és máris kidob a játék ? :F Nem kicsit lenne bosszantó számomra. Vagy akkor ha folyton net kell neki akkor ne kéregesse be minden indításnál az eredeti játékokat, ha meg offline játszik valaki akkor kérje továbbra is be a lemezt.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11) kapeti07 válasza Brutális eb (#5) üzenetére


kapeti07
senior tag

Hát igen és akinek csak mobilinternet van az hova dugja az USB stick-ét?
(Senki ne gondoljon obszcén részre :) )

Mert tuti, hogy a konzol USB aljzata nem fogja támogatni az tuti.ó :(

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#12) aram01


aram01
nagyúr

ezek a paraméterek (2012-ben) már nem hoznak lázba

kapeti07:pedig én pont arra gondoltam :D

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) #52815360 válasza Thodeus (#3) üzenetére


#52815360
törölt tag

E3 2014
Kinect HP2 announce
Xbox PU announce

(#14) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem hiszem, hogy két gpu -t tennének bele, a túl sok magos CPU is fura lenne.

Én egy 2-4 magos APU + 1 GPU párosra tippelnék. Remélhetőleg zöldebb lesz, mint a jelenlegi XBOX, ami 100 wattot fogyaszt idle módban is. Biztos, hogy több lesz, mint játêkkonzol, de smart tv, médialejátszó, internet funkciókat csak nagyon alacsony fogyasztással érdemes párosítani. Menüben, médialejátszáskor és arcade játékok esetén csak az APU működne, HC játékoknál meg a GPU is. Az is lehet, hogy kap valami ultralow fogyasztási kategóriás beágyazott aput, vagy soc-ot.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#15) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nem vagyok xbox fan, mert eddig még nem volt, de ha ez kijön, akkor veszek egyet.:)

(#16) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Egy másik pletyka szerint lesz benne ndk turmixgép is, a kivehető ajtójú féle.. :U

De most komolyan, konzol állandó netkapcsolattal? :F

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) Tigerclaw válasza Zirowe (#16) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ez várható már egy ideje. Gondolom a PC-s játékok esetén is egyre többnél lesz kötelező valamilyen autentikáció minden indításnál. Később majd elmennek abba az irányba is, hogy egyre több játék lesz kliens-szerver alapú, vagyis önmagában nem lesz működőképes, csak ha lóg a neten a szerverére kapcsolódva.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) Zirowe válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na jó, egy pc viszonylatában még talán elmegy és megmagyarázható (nem!), de egy konzolnál?

Fogom magam, lemegyek a hétvégére a nyaralóba, ahol áram alig van, nem hogy internet, és szórakoznék a kemény pénzem megvett konzollal és játékokkal, de nem, nem tudok.

Nem hinném, hogy ez életképes lesz.

Ha meg tényleg ez lesz, akkor megint a legális vevők fognak szopni, mert lefogadom, hogy röviddel megjelenés után lesz offline törés.

Ők tudják.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19) Manbal


Manbal
senior tag

Vicces lenne ezekkel a paraméterekkel az új koksz, fogyasztana vagy 6-700W-ot, ami kicsit sok egy konzoltól. :) de majd kb. 1 év múlva megtudjuk a hivatalos paramétereket, és még örülhetnek azok akik egy ilyen "csodára" vágynak, ha 1,5 év múlva kézhez kaphatják...

(#20) kovsol válasza Manbal (#19) üzenetére


kovsol
titán

miért lenne 600-700W ?
nézd meg pl a 7700-as VGA szériát mennyit fogyaszt, beleraknak abból kettőt az mondjuk 100W procit is kihozhatnak 6 magosat 100W ból simán.

May the Force be with you!

(#21) aram01 válasza kovsol (#20) üzenetére


aram01
nagyúr

300-ba bele is férne,és nem s bánnám ha ez lenne benne

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ezek csak pletykák, majd akkor lesz érdemes hőbölögni aminor hivatalos lesz minden .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) Slade92


Slade92
aktív tag

Hüha folyamatos internet kapcsolat a kalozkodás ellen!Mintha nem fognak majd olyan "törést" csinálni ami átveri majd a gépet hogy van internet kapcsolat!Eggyettlen dolog amit a kalózkodás ellen lehet tenni az a PC esetében lenne jelenleg szerintem megvalósítható ez is CSAK a Onlive és hasoló redszerekre kiadni a játékokat!

Bluray lejátszóra nagy esélyt látok mivel a DVD ellegé elavulóban van és új adathardozót formátumú lemezt meg nem lenne értelme csinálni/kiadni mert a bluray van feltörekvöben meg a HDDVD-vel is bebukták a Xbox 360-nál!
(SONY majd kihasználva a lehetöséget biztos jó drágán adja a Bluray technológiát ;] )

[ Szerkesztve ]

(#24) wikings2 válasza Brutális eb (#5) üzenetére


wikings2
őstag

Addigra már ingyen adsl is lesz hozzá :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#25) keIdor válasza Zirowe (#18) üzenetére


keIdor
titán

Dehogy lesz. PS3-at is nézd meg mennyi volt feltörni, több év. És a mai napig nem lehet csak úgy tört játékkal játszani, tiszta szopás lenne az egész. Bár nem követem egy ideje, nem vagyok warezra szorulva.
Ezt ha fel is törik, nehezebb lesz, mint a PS3-at valszeg, majdnem 8 év lesz közöttük.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) Zirowe válasza keIdor (#25) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem tudom.

A boxokat majdnem rögtön törték, a wiiket is.

Ps3-al addig nem is igazán foglalkoztak, ha jól tudom, amíg nem tört ki a linuxos balhé, utána meg majdnem rögtön kikerült a törés.

Azt, hogy mennyire szopatós nem tudom, nekem csak wii-m van. :)
De már a törés puszta léte is elég szerintem, nehézségi foktól függetlenül.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#27) Manbal válasza kovsol (#20) üzenetére


Manbal
senior tag

ha így lenne, akkor meg a teljesítménye lesz igen csak necces, főleg 2013 végén... én majd akkor alkotok igazi véleményt ha megkaptuk a hivatalos specifikációt, és valami prezentációt is mellé! :)

(#28) kovsol válasza Manbal (#27) üzenetére


kovsol
titán

Itt nem a PC -s erőviszonyokhoz kell hasonlítani a GPU kat, itt minden teljesen rá van optimalizálva, na meg persze tuti nem 1 az 1 be rakják rá a gpu -t hanem konzolhoz igazítanak rajta.

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.