Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

"Mindezek mellett akár filmet és zenét is lejátszik"

gondolom, az mkv-val továbbra is hadilábon áll a Sony... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) ldave válasza anulu (#1) üzenetére


ldave
félisten

Mondj egy céget, aki árul filmeket és enged mkv-t a saját gyártású lejátszóján.

A Slime draws near! Command?

(#3) anulu válasza ldave (#2) üzenetére


anulu
félisten

a felvetés nem erre vonatkozott. hanem arra, hogy az egyszeri user akár úgy is gondolhatná, hogy tényleg médialejátszót kap a pénzzéért. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) oriic válasza anulu (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Túl szép lenne.

Live-Die-Respawn

(#5) Vinyard#


Vinyard#
aktív tag

Még a végén jól jönnek ki ebből a Vita dologból is. Az szerintem biztos, hogy az androidos olcsókonzolokkal szemben ez a Vita TV sokkal csábítóbb, a játékok kezelőfelületének átalakítása meg szerintem nem lesz nagy pénz nekik, mivel a hardwer ugyanaz. A két fronton harcolva talán még nyereségük is lesz a Vitán. ;]

(#6) ManUnited válasza anulu (#3) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Ugyanezt gondolhatja az Xbox One-ról is. Aztán...

(#7) KisDre válasza anulu (#3) üzenetére


KisDre
senior tag

valaki felvilágosítana hogy mi a baj az .mkv-vel? általában olyanban nézem az animét :U

KisDre.artstation.com

(#8) Slade92 válasza KisDre (#7) üzenetére


Slade92
aktív tag

Arról van szó hogy a PS3 nem játszik le kalóz mkv filmet csak eredeti bluray lemezt, persze kalóz dvd-t és xvidet igen!
Mert ugye a bluray a sonyé és valami pénze van az eladott bluray filmekböl ha jól tudom és kétséges hogy ez a cucc le fogja játszani a kalóz mkv filmet!

(#9) anulu válasza Slade92 (#8) üzenetére


anulu
félisten

másolt bluray-t is lejátszik :)

igen, licenszdíjat kap a filmstúdióktól.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Slade92 válasza anulu (#9) üzenetére


Slade92
aktív tag

De a letöltött mkv féljt a amit ráraksz pendrive nem játszik le! :)

(#11) KisDre válasza Slade92 (#8) üzenetére


KisDre
senior tag

Ééértem, de olyan szempontból akkor viszont hülyeségnek tartom. Hogy 20 millió féle videó formátum van, most ha valami .mkv , már egyből kalóz? Bármi más is lehet az, az megint más kérdés, ha épp pont az .mkv a legelterjedtebb a kalózok közt, de ettől még nem oldódik meg a gond. Mérsékelődni is csak addig amíg át nem konvertálják valami másba azt a szerencsétlen .mkv-t.
De mondjátok ha valamit rosszul tudok mert amúgy nem vagyok szakavatott eme témában.

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#12) Slade92 válasza KisDre (#11) üzenetére


Slade92
aktív tag

Az mkv formátumba vannak a HD filmek 99%-a azért probléma hogy nem játszik le kalóz mkv-t!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.