Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én szívesen láttnám az UK Store akcióit, híreit is, mert a többség ott van.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Avicularia


Avicularia
veterán

Kicsit OFF

Asszony akar venni a fiának karácsonyra ilyen 12GB-os ps3-at,elég jó áron van az MM-ben.
Kérdésem,hogy ehhez lehet kapcsolni usb-s külső wincsit, illetve mire elég ez a tárhely?

(#3) zolkorsj válasza Avicularia (#2) üzenetére


zolkorsj
csendes tag

Múlt héten vettem egyet:

1. a rendszer 2 Gb
2. A book of spells (eredetileg volt rajta ) 3gb
3. Felraktam a gran tourismo prologue játékot 4 Gb
Maradt 3 Gb

Ha mindig csak 1 -2 játék van fent, akkor elég lehet, de én már nézem is a bővítést (keret 2500 plussz a vinyó 10-15 körül)
Én úgy tudom, hogy külsőről nem mehet a 12 Gb-s, mindenképpen bele kell tenni a merevlemezt.

Ha hülyeségeket írtam javítsatok ki nyugodtan, még nincs sok tapasztalatom.

(#4) Avicularia válasza zolkorsj (#3) üzenetére


Avicularia
veterán

Én abszolút hülye vagyok hozzá azért kérdeztem. GT5-öt megvenném hozzá, az tetszett régebben mikor kijött.
320-as wincsim van elfekvőben, de gondolom nem lehet szétszedni úgy, hogy ne ugorjon a gari.

(#5) zsigus válasza Avicularia (#4) üzenetére


zsigus
őstag

Mindegyik PS3-ban garivesztés nélkül lehet vinyót cserélni. Keress rá youtube-on: PS3 HDD Upgrade.

2,5" notebook HDD-t kell venni, de fontos hogy szabványos (azt hiszem 9,5mm magas) legyen, mert magasabb nem fér bele.

Lehet hozzá csatlakoztatni USB-s HDD-t is, de csak FAT32-re lehet formázni, tehát a 4 GB-nál nagyobb fájlokat nem kezeli. Telepíteni viszont amúgy sem lehet a külső HDD-re, de videólejátszáshoz jó lehet, viszont a 4 GB korlát maximum mkv lejátszásnál lenne gond szerintem, de ez amúgy sem támogatott a PS3-nál.

[ Szerkesztve ]

(#6) Avicularia válasza zsigus (#5) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi a választ :R
Van elfekvőben 320-as 2.5-es 9.5 mm magas laptopwincsim amit nem használok, akkor ez éppen jó lesz erre a célra.

(#7) Avicularia


Avicularia
veterán

Mivel csak 300 koronával volt drágább az 500 gigás wincsis inkább azt vettük meg. Mivel a wincsikeretet nem is adja hozzá a sony, inkább ez a verzió maradt meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.