Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof01


Prof01
veterán

A PS4 kínálat se marad érintetlen. Január 8-án jön rá a Don't Starve és távozik a Contrast. Benne van a videóban. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Megint kitett magáért a Sony, sokkal ütősebb mint a karácsonyi kínálat.

(#3) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Durva.Plus szolgáltatást előfizetem egy évre, és az árának a többszörösét visszakapom. :Y

(#4) Schuerue válasza Prof01 (#1) üzenetére


Schuerue
csendes tag

Azon a folyón majd akkor kelünk át, ha odaértünk. :)

(#5) ledgeri válasza ProEvoFan (#3) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mennyi egy évre?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) mentoloshypo válasza ledgeri (#5) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

40 font egy évre.

(#7) ledgeri válasza mentoloshypo (#6) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:F (köszi!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) ProEvoFan válasza ledgeri (#7) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

13000-15000 forint.Attól függ hol veszed.

(#9) ledgeri válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én is átszámoltam, csak átgondoltam, hogy én hogy és mennyit költöttem, nomeg milyen game-re...
Bár most még-egyszer átgondolva (úgy hogy pc-s vagyok) más ...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10) dilipok válasza ledgeri (#9) üzenetére


dilipok
veterán

tenyleg sokallod a 40 fontot havi 1-2 nem regi AAA es 1-2 kisebb jatekra? Az baratok kozt is legalabb 12-15 AAA jatek. Ezt pc-re sem tudod tulsagosan kevesebbol osszehozni... Vagy igen? :F

nem is sokkal a hir elott volt egy osszefoglalo az ezevi jatkokrol a psn+ kereten belul. Ezt te mennyibol tudtad volna osszehozni pc-re, ha mar az annyival "masabb"? [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11) Jeanne d'Arc

Nem rossz! :) :K

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) Xahsio válasza dilipok (#10) üzenetére


Xahsio
csendes tag

Hát, ha Steam-en (is) elérhető játékokról van szó, akkor kis szerencsével elég baráti áron lehet bevásárolni.
Persze nyilván nem jön ki egységárra levetítve olcsóbban, mint egy ilyen előfizetős megoldás, de olcsóbb mint kiskerben venni.

(#13) dilipok válasza Xahsio (#12) üzenetére


dilipok
veterán

igen, en ezt ertem, jatszok pc-n is. Viszont nem ertettem, hogy valaki miert sokall 40 fontot egy evnyi jatekert... Olyan indokkal, hogy o pc-s. Gondoltam meg is tudja indokolni :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#14) ledgeri válasza dilipok (#13) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem gondoltam át, mert igazából nem tudom beleélni a váltott, és váltó konzolosok helyébe, mert nincs...
(nem néztem át a kínálatot, nem tudom, hogy mi tetszene/kéne belőle stb)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15) sien válasza ledgeri (#14) üzenetére


sien
aktív tag

tehát semmilyen módon nem kapcsolódsz a topic témájához, remek :)

(#16) dilipok válasza sien (#15) üzenetére


dilipok
veterán

persze, hogy nem, csak nagyon fontosnak erzik sokan, hogy elmondjak, hogy ok pc-vel jatszanak... Esakkormivan :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#17) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Van valahol egy nagy PS4 topic ahol kérdezni lehet a többiektől? Ha igen linkelné valaki? :D

(#18) dilipok válasza AeSDé Team (#17) üzenetére


dilipok
veterán

no offense, de ennyi ido alatt, mar rajohettel volna, hogy van kereso... [link] Legyszives a jovoben hasznald.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#19) AeSDé Team válasza dilipok (#18) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Igen de nem tudtam hogy PH-n vagy itt keressem, mobilról vagyok és gyorsabbnak találtam feltenni itt a kérdést :D
Köszönöm a választ, és bocsi :)

(#20) Garada válasza Prof01 (#1) üzenetére


Garada
őstag

:W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.