Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Xperia 10 , PS gombokkal ez igen SE nagyon ügyes :C Szerintem Android nem alkalmas hogy ez PS mobile legyen..... A lényeg hogy sok játék legyen rá de egyedi nem olyan ami minden mobil platformon van, hanem Sonny dolgok.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) plus44


plus44
veterán

Szerintem kifejezetten ronda, Vivaz-ra hajaz...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) SZ4B


SZ4B
tag

Remington hajszárító telefont akarok... :(

szigNÓ

(#4) Inarus


Inarus
addikt

Ugly. Nagyon. :(

(#5) gombsadi


gombsadi
aktív tag

Ronda, de finom, lesz(remelem)! csak konyorgom, a frissitesek ne csusszanak "eveket"! Habar van ra remeny, ha az uj gingerbred-del is tesztelik
Persze "tudjuk", az androidon "nem lehet jatszani sem":DDD.

[ Szerkesztve ]

(#6) Karma válasza gombsadi (#5) üzenetére


Karma
félisten

Hát túl sok mindent nem.

Mondjuk szerintem már ott halott ügy, hogy ARM-alapú, és nem MIPS (hol az Android nagy hardverfüggetlensége? :P), így visszafelé 100%, hogy nem kompatibilis az eddig megjelent PSP játékokkal (hacsak nem raknak be PSP hardvert is az alaplapra, a'la Emotion Engine a PS3-ban).

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#7) b4ndee


b4ndee
csendes tag

leírtam már gamepodon is, de:

természetesen fake.

1. eleve, hogy néz már ki.

2. most akkor PSP, vagy Android? vagy írt volna a sony egy PSP emulátort Androidra? Minek? Az android megfelelő hardverrel elég erős játékplatform önmagában is, a mostani csúcskészülékek nagyrésze bőven veri a PSP-t, és az Android nyíltságának köszönhetően egyszerűbb rajta a játékok fejlesztése/terjesztése/beszerzése.

3. Azok ott a "földarabolt" X10 gombok felett a Motorola androidhoz használt szimbólumai.

4. Írd be google-ba, hogy playstation phone, és ézd meg a képeket. Lelkes fiatalok mindig is tudtak remek koncepciókat gyártani, Az Engadget-et nem értem, hogy miért foglalkozik ilyenekkel. Ha képeknél rákeresel az iPhone 4-re, még mindig majdnem több fantázia készüléket dob ki a google, mint valódit, pedig már mióta megjelent.

5. Ha valóban PSP játékokat futtatna, akkor SONY néven kéne árulniuk, ha pedig telefon lenne akkor csakis Sony Ericsson néven.

tanulság:
Az elképzelhető, hogy a SE csinál egyszer egy direkt játékra szánt androidos gépet, de annak semmi köze sem lesz a SONY PSP-hez. (és főleg nem így fog kinézni)
de lehet velem fogadni

[ Szerkesztve ]

(#8) gombsadi válasza Karma (#6) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Meg szeretnem kerdezni, hogy ki beszelt a platform fuggetelensegrol? Vagy az Iphone az? Vagy valamelyik masik rendszer? Dehogy! De programozo szemmel irhatnal egy olyan dolgot, ami tenyleg hatrany. Ezt komolyan kerdezem! Szivesen veszek barmit, ami boviti a tudasom. Tehat no offense!

b4ndee:

A sony is rebesgette, hogy szeretne, de a keppel kapcsolatban igazad lehet siman. Minden esetre az emulator is megoldas lehet. Szerinetem. Lassan a hardverek is megfeleo teljesitmeny tobblettel fognak rendelkezni.

[ Szerkesztve ]

(#10) Karma válasza gombsadi (#8) üzenetére


Karma
félisten

Azért van a Dalvik VM, hogy ugyanaz az Android alkalmazás fusson az összes architektúrán. Nem voltál ott az 1.0 bejelentésénél és fényezésénél?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11) gombsadi válasza Karma (#10) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Akkor most platform fuggetlen???
En arra voltam kivancsi, miert nem valosithato meg? Akar a psp(persze irtad a hardvert, en meg mondom emulator), akar mas jatekok(komolyabbak) futasa, irasa androidra? Tenyleg erdekel, nem tamadasnak!

[ Szerkesztve ]

(#12) bok92


bok92
addikt

Ez valami nagyon ronda lett! ;]

(#13) Steven válasza b4ndee (#7) üzenetére


Steven
addikt

Egyet értek veled.... lehet ,hogy lesz psp phone ,de hogy nem ilyen lesz az biztos és szerintem, nem is most lesz az tuti...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#14) Karma válasza gombsadi (#11) üzenetére


Karma
félisten

Na mégegyszer.

1) Az NDK-t nem használó Android alkalmazások architektúra-függetlenek, tehát módosítás nélkül futnak ARM-on, X86-on, MIPS-en, meg ki tudja még hány más architektúrán titokban. Ez az egész Dalvik lényege.

2) A PSP MIPS architektúrájú, a saját hardverét maximálisan kihasználó eszköz. Szerintem gyakorlatilag nem lehetséges, hogy egy teljesen más architektúra (ARM), nem nagyságrendileg nagyobb teljesítménnyel majd ezt futtatja... Nézd meg, milyen vas kell a PS2 emulációjához például.

3) Ezek fényében írtam azt, hogy sokkal több értelme lenne a PSP-hez hasonló hardverre (MIPS, marhasok RAM-mal, mert az Android kövér) átportolni az Androidot, hogy natívan fussanak a régi játékok. Azokhoz foghatóak úgysincsenek Androidra (iPhone-ra is csak alig, ld. pl. Chaos Rings).

“All nothings are not equal.”

(#15) gombsadi válasza Karma (#14) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Hm... Pedig en arra gondoltam, hogy az uj SoC-ek lesznek a segitsegere ebben. Ugye egy Iphone szintu keszulek megfelelo SoC-el, rammal. Mondjuk azt elfelejtettem, hogy a psp nem arm. Vajon melyik lenne nehezebb, a psp jatekokat portolni, vagy az androidot? Edekes meglatasod, viszont ha megtalalom a kis cikket, linkelem majd, amiben a sony beszelt arrol, hogy szeretne uj psp-t, es szamit a sonyericsson tapasztalatara. Abban emliti a sony a droidot. De konkretum persze abban sincs(miert is lenne).

[ Szerkesztve ]

(#16) Titan44


Titan44
tag

Analóg joyok nélkül PSP-vel játszani???

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#17) oO7 válasza gombsadi (#15) üzenetére


oO7
őstag

valszeg az android -os játékokat lenne egyszerűbb portolni, ugyanis azokat nem kellene portolni, mert az architekturális különbségeket elfedi a futtatókörnyezet...
nyilván az eszközre meg jelennének meg exkluzív, natívan futó játékok amik meg nyilván kőkeményen kihasználják a psp procijában lévő teljesítményt

(#18) Karma válasza gombsadi (#15) üzenetére


Karma
félisten

Az Androidot MIPS-re könnyebb, hiszen referencia-implementáció már létezik.

oO7: Persze, amíg sudokuról meg helloworldről van szó, addig ez igaz, de ha valami komolyabbról van szó, akkor már az NDK keresztbehúzza ezt az elképzelést. Mint írtam az egész elején is.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19) EczkE


EczkE
addikt

Kíváncsian várom! :K

Asszem mindenféleképpen!

(#20) gombsadi válasza Karma (#18) üzenetére


gombsadi
aktív tag

oO7:

Erre gondoltam en is, viszont karma feljebb irta az NDK-t, az bezavar, mint ahogy o is most irta.

Ezt nem is lattam meg, ujdonsag. De akkor a te szavaidbol azt veszem le, hogy mind a ket megoldas jar problemakkal. Egyik sem tokeletes. Az viszont elkepzelheto, hogy a sony felhasznalja ezt a portot, nem? Ugy veszem le a hirekbol, hogy szeretne valamit mutatni ujra(eros konkurencia). Tobbszor olvastam mar, hogy ossze hoztak oket androiddal, persze ezek csak fejtegetesek. Amugy kosz, hogy leirtad.

[ Szerkesztve ]

(#21) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Na végülis nem fake? :Y

(#22) gombsadi válasza koxos:8] (#21) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Ossze vissza vannak a hirek, sokan fake-nek tarjak, ez elobb epp karma oktatott, hogy mik lehetnek problemak. Szerintem is kacsa, habar siman kineznem az android portot ezektol a pspre.

(#23) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Van benne UMD-cati? Ha nincs, aakkor eleve bukásra van ítélve.

Xperia mini pro 4.0.4

(#24) Spancho válasza johny dragon (#23) üzenetére


Spancho
őstag

Azt irták csak letölthető játékok lesznek rá.
Ez 1 sima teló lesz egy nyomi joy-al az alján.
Volt már ilyen anno talán valami K szériás sonye-re lehetett übergagyi játékokhoz kapni kis joystick-ot amit az alsó töltő csatiba kellett dugni.
Kb akkora fos lesz ez is :)
PSP játékokkal nem kompatibilis , sima androidos játékokkal fog menni annyi különbségel hogy nem csak a képernyőt maszatolod össze hanem talicskolod a gombokat.
A letölthető játékok meg... ugy is minden fent lesz a neten rányomják memcard-ra és annyi.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#25) Yeffy válasza EczkE (#19) üzenetére


Yeffy
veterán

Szintúgy! :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26) #16820480 válasza johny dragon (#23) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, nem tudom, de nekem sosem tetszett az umd ötlete... inkább tettek volna bele annyival nagyobb akksit, mint amennyi helyet elfoglalt az umd olvasó, akkor bírta volna vagy 15-20 órát játékkal. tartalmakat simán ki lehetett volna adni memóriakártyán, vagy akár valami másolásvédett letölthető formában. a warezt úgyse állította meg az umd sem, csak lassú és körülményes...

(#27) peterk válasza Karma (#18) üzenetére


peterk
senior tag

Nem ismerem a PSP platformot, de amennyit a gyerekek kezéből láttam belőle, elég kerek egy cucc. Wifi, internet, sns, stb. lényegében a játék mellett mindent tud amit egy mai okostelefon, kivéve a telefon funkciókat. Nekem is furcsa, hogy miért az android felé indultak, logikusabbnak tűnt volna, ha saját meguk megírják a telefon funkciókat hozzá. A potenciális vásárlói réteg úgyis játékgépnek venné, ami tud telefonálni is, nem pedig telefonnak, amivel lehet játszani is. Az androiddal pont a legnagyobb erősségét lövik ki az egész koncepciónak, a PSP kompatibilitást.

Aztán az is lehet, hogy az egész csak egyfajta teszt. Gondolom a Sonyt is csábítják az okostelefon piac eladási darabszámai, és így "néz körül", hogy hogy is juthatna be. Aztán az alapján, hogy ezt az elgondolást pofánverik, vagy örömmel fogadják, eldönti, hogy mire tegyen hosszabb távon.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#28) johny dragon válasza #16820480 (#26) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Azért lenne fontos a PSphoneba, mert így az eddig megvett PSP játékok mennének a telefonon->PSP tulajoknak megérné venni.

Xperia mini pro 4.0.4

(#29) Karma válasza johny dragon (#28) üzenetére


Karma
félisten

De mint korábban prédikáltam erről, az UMD meghajtó a legkisebb probléma csupán a PSP játékokkal. Meg egyébként a PSP Go-n sincsen UMD drive.

peterk: És itt jön be, hogy az egész csak spekuláció. Elég balf... merész lépés lenne az Androidra fogadni, mint életképes játékplatform.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#30) #16820480 válasza Karma (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

lehet, de milyen más platformra fogadjanak? az összes életképesebb(nek) kikiáltott az a konkurencia kezében van. vagy csinálnak egy sajátot, amire nincs is akkora szükség, meg nagy falat lenne egy gödörben levő gyártótól, vag egyszerűbb, ha nem lesz pspphone.

egyébként ha megnyitnák a psp platformját, azért az eléggé izgi lenne, mert amúgy szerintem egy kellemes rendszer, de jelenleg inkább csak játékra.

(#31) gombsadi válasza #16820480 (#30) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Nagy +1

[ Szerkesztve ]

(#32) Karma válasza #16820480 (#30) üzenetére


Karma
félisten

A PSP System Software-re főleg. ;)

“All nothings are not equal.”

(#33) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

én már lesz@rom megmondom őszintén engem tökéletesen kielégít a mostani psp is.
Innentől azt csinál a sony amit akar

+ warez-re mondok valamit ÚGY IS FELTÖRIK én is betudok rippelni UMD lemezt és igen csináltam is, nem akarok mindig lemezt magammal hordozni bele is bolondulnák

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#34) skrabi


skrabi
senior tag

nekem ez nagyon nemkéne... szerintem ott bukott ötlet ahol van, nem nagyon fogják venni, és pár év múlva olyan ritkaság lesz mint ma az ngage

ja és persze ronda és sztem fake;)

szerk.: helyesírási hibák javítva :B

[ Szerkesztve ]

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#35) eddie17


eddie17
addikt

Az a kép miért nincs kint amin xbox gombok vannak a képernyőn?
Úgy talán észrevehető, hogy egyelőre kamu az egész. Legalább is a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#36) Probber


Probber
őstag

Minél több részletet látok belőle, annál inkább nem tetszik. ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#37) hbalu


hbalu
tag

Szerintem elég nagy félreértések vannak it már most.. Én legalábbis azt olvastam más oldalakon, hogy ez a PlayStation Phone. Nem PSP Phone, hanem Playstation, ami csak azért fontos, mert én inkább úgy értelmezem, hogy ez nem egy telefonos psp, hanem egy olyan telefon, amin vannak játékgombok, te alapból csak egy telefon. Az android egyébként szeirntem se a legjobb választás, alig vannak rá normális játékok, eetleg az a pár régi iphone darab amit a gameloft androidokra is portolt, de az iphone szintet sose fogja hozni az android, az iphone pedig nem hozza a psp szintet hiába közelíti pár játékban meg. Ezektől függetlenül persze elhet, hogy fake az egész, én biztos enm cserélem le az iphoneomet se androidra se pspre, akkor se, ha a SE ötvözi őket :D

(#38) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hogy lehet valami ENNYIRE csúnya? :F

(#39) ferke170


ferke170
tag

Nagyon olyan, mint amit a hétvégén gyorsan összedobtak!

(#40) LA_COSTE válasza Spancho (#24) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Analóg karok kellenének bele. Vicces lenne.

(#41) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

újabb részletek???
ha jól sejtem akkor mindig csak vetítenek 1gb ram akkor a kinézet meg a többi lehetőség, most jön majd az a dolog hogy nem tudják elészíteni és akkor jön a csatt

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#42) Zunex


Zunex
tag

Ronda is meg nincs is sok értelme. Egy Galaxy S-en is tökéletesen lehet játszani,nem kell külön játékra szánt telefon. Nagyon emlékeztet engem ez az N-gage QD-re..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.