Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Amikor először láttam élőben PS3-at, egyből felébredt a mülni nem akaró birtoklási vágy. De "sajos" csak egy Xbox 360-ra futotta annak idején. Ment a Halo 3 és Gears of War 2 multi, elbohóckodtam a Viva Pinataval, Prince of Persiával és Resident Evil 5-tel - aztán megtörtént idővel a váltás, talán túl későn. Nem felejtem el azt a pillanatot, amikor életre kelt az én TV-m alatt egy PS3, hogy végre nekifeküdhettem a Resistance sorozatnak és megtapasztalhattam a God of War 3 adta nagybetűs Epikusságot ésnbele is vetettem magam a PlayStation Plus örömeibe is - azaz vetettem volna, Minden, amit addig természetesnek vettem, mint a gyors rendszer (XBLA), sok játékos (gondolok itt a Resistance 2-re, amikor még bőszen Halo 3 multiztam, azután már alig voltak R2-n), lemezek telepíthetősége, avatar, plusz egyéb aprósagok - nem voltak jelen. Ez viszonylag rosszul érintett és az se dobta fel a kedvem, hogy a Plusos címek lassan vánszorogtak le és még sok helyet is foglaltak (Xboxon amit rápréseltek egy két rétegű DVD-re, azt tömötíretlenül rárakták BD-re és kész).

De összességében mondhatni elégedett voltam a rendszerrel, Plus egy jó dolog (volt PS3-on), de a PSN közelében nincs a mai napig a Live-nak,

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Elims


Elims
veterán

Jò dolog ez a plus. Ha vki hosszabb tàvra tervez a géppel,ajànlott!

(#3) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Ingyen multi miatt többen játszanak multiba,mint boxon. Pl: bf4,bf3, cod-ok

[ Szerkesztve ]

(#4) Tegla80


Tegla80
addikt

Eleg regi motoros vagyok a PlayStation® vilagaban igy lattam,h honnan-hova jutott el a rendszer .Milyen minosegi fejlodesen es szolgaltatas novekedesen ment keresztul ezen ido alatt.Ateltem a "hacker tamadast"...reszesultem a karpotlasul adott ingyenes tartalmakban.
Kb 30honap "Plus" -t es az ezzal jaro extrakat mondhatom a magamenak,(elo elofizu eseten persze ) amit igyexem is kelloen kihasznalni.
Jelenleg 5eszkozzel hasznalom a PSN es Plus nyujtotta szolgaltatast es tartalmakat(PS4/2dbPS3/PSV/PSP ),de nem vitas,h tervben van meg1 "Vita" is. :D
En ugy gondolom,h eves szinten a ~15e az nem osszeg a rendszer adta lehetosegekre.Plane ha kihasznalja az ember amit tenylegesen tud/biztosit szamara. (minden gepbol 2lehet ugye ami 50% extra kedvezmenyt is nyujthat ...... ;) )
En elegedett vok azzal amit a jelenlegi rendszer biztosit szamomra,de minden uj ficsort,extrat szivesen latok ami majdan bekerul.(max nem hasznalom a szamomra nem kelloket,mint eddig sem . pl ilyen a YT app is,ami ha kimarad,sem fakadok sirva,de bekerul..bar nekem a konzolon nincs erre igenyem. Nem erre van kitalalva sztem,de....)
Amit nem olvastam az irasban pl ,h az accountok barmilyen regiora elerhetok es hasznalhatok itthonrol is.Igy akar olcsobban +lehet vasarolni a digitalis tartalmat vagy akar Plus szolgaltatast is.Korlatozas nincs e teren,igy sztem gond nelkul lehet elni(es kell is) a rendszer adta lehetosegekkel.Mindenki penzbol el es nekunk magyaroknak abbol van a legkevesebb ugye.
Plusz amit esetleg meg megemlitenek....
Mind3 rendszer(ps4/ps3/psv),is fent lehet a PSN-en egy azon idoben es felhasznaloneven,azt az adott eszkozzel teljes funkciokban elerve es kihasznalva.
Amugy jo es relative,de kelloen osszeszedett iras az "ujak" szamara.
Koszi

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#5) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Ket hete vettem a PS Vita-ra a The Walking Dead Season 2-t, azota sem megy. A gond az, hogy nem tudom letölteni az elsö epizodot, anelkül meg a többi sem megy. Irtam a Telltale support-nak, egy het utan kinyögtek, hogy irjak a Sony-nak. PSN-en bejelentkezve irtam a Sony-nak, ket nap utan visszairtak, hogy adjam meg az account adataimat. Ez vot 20-an, azota nagy csend, a penzemet termeszetesen köszönik szepen, eltettek. Mas PSN-es cuccom nincs, csak egy PS Vita, talan jövöre majd egy (remelhetöleg masodik generacios, csendesebb) PS4.

[ Szerkesztve ]

(#6) Kakaduku válasza Tegla80 (#4) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Viszont érdeklődnék, ha már be van regisztrálva egy account, akkor azt nem lehet átvinni egy másik régióba ideiglenesen. Jól értem? Csak újat lehet regelni Magyarországról egy másik régióba.

(#7) CimbiX válasza Kakaduku (#6) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Tudtommal igy van, igen.

(#8) Tegla80 válasza Kakaduku (#6) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem lehet...
Ezert is kell a tobb acc,mert ami eppen akcios mas regioban azt ott veszed meg,de jatszani jatszhatod azon amin alapban jatszol . (US,UK,HU acc is jo ha van sztem)
PS3 nal alapban megosztja a gepen levo osszes acc-ra a tartalmat,de pl PS4 nel "primary"-ba kell rakni azt amin vetted,mert az ott picit mas modon megy.
(a boxnal lehet valtogatni ide-oda )

Sony® & PlayStation®

(#9) gianni85 válasza Tegla80 (#4) üzenetére


gianni85
veterán

Ezen kár is vitatkozni. Aki PS3-on és Vita-n a PS+ kezdete óta előfizető, annak baromira megérte az évi kb 10ezer forint kiadás. Utólag irigykedtem is, hogy az előző generációt a "sötét oldalon" ;] sokkal olcsóbban megúsztam volna.
Sajnos nextgen-en egyelőre semmi előnye a PSN-nek a Live-val szemben, sőt! Az új játékmegosztás és a Vita remote play mondjuk ötletes dolog, de szerintem a Live stabilitása miatt még mindig dealbreaker.

(#10) Kakaduku válasza gianni85 (#9) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nem régóta vagyok Playstation 4 tulajdonos. Előtte volt egy Ps3-om és az előtt a "sötét oldalról" egy Xbox 360-om. Tény, hogy a Live még mindig előrébb jár, mint a PSN viszont azt veszem észre, hogy a PSN gőzerővel fejlődik és próbálnak extra tartalmakat hozzátenni, hogy ne csak egy snassz valami legyen (húúú, ez nagyon szakmai volt :DDD ).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.