Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dingdongkng


dingdongkng
tag

Valójában ez egy igényesen összeválogatott lista, ennek ellenére minden játékkal tudnék vitatkozni a Twisted Metal-on és az Abe-s Odessy.-n kívül. Ez szerintem jól mutatja, hogy ezek a konzolok sajnos akármennyire is próbálkoznak a készítők sajnos nem tudnak megfelelni a közizlésnek, mert valójában egy ennyire népszerű konzol ilyen változatának legalább 100 játékot kellene tartalmaznia, ahhoz hogy mindenkinek legyen mondjuk 10-15 amivel szívesen játszana. Nyilván ez megoldhatatlan.

[ Szerkesztve ]

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#2) tuki2200


tuki2200
senior tag

No CTR, no party..

(#3) stopperos válasza tuki2200 (#2) üzenetére


stopperos
senior tag

Egy Castlevania azért ráférhetett volna.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#4) dingdongkng válasza stopperos (#3) üzenetére


dingdongkng
tag

Ja, vagy a PS történetét egyáltalán nem meghatározó B listás cím mint a Gran Turismo.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Édes kevés. Olyan lista van a gép mögött,hogy valójában nincs is top10. Parappa the rapper,Tenchu,DinoCrisis,Pepsiman,SoulReaver? Csak rpg-bōl van 4-5 ami must-have
Ez így csak a gyūjtōknek ér valamit

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#6) tuki2200 válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


tuki2200
senior tag

Uu tenyleg a Tenchu nagy vagyam volt mindig, csak Demo CD-n volt meg es 1 palyat lehetett jatszani, de azt rengetegszer vegig vittuk :D

(#7) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Majd a Youtubereknek jó lesz dísztárgynak a háttérben....

(#8) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

ha majd idővel meg lehet valahogyan mókolni, hogy több játék legyen rajta akkor megéri beszerezni szerintem, de így ennyi játékkal nem sok lesz az eladási száma a konzolnak szerintem :(

(#9) l.skywalker


l.skywalker
félisten

a Metal Gear érdekelt volna egyedül, de amiatt már nem érné meg...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10) Kokzor válasza HELLAFLUSH (#8) üzenetére


Kokzor
aktív tag

A karácsonyi szezon miatt simán eladhatnak belőle egy csomót.
A "gyanútlan" szülők láthatják, hogy Playstation, meg nem is olyan drága és simán megveszik ajándéknak.

[ Szerkesztve ]

(#11) frankstork


frankstork
aktív tag

Igazság szerint ebből a pénzből veszek egy eredetit, meg egy rahedli játékot, kiegészítőt... :Y

(#12) Solten


Solten
addikt

:(

Saor Alba

(#13) chris-v válasza dingdongkng (#4) üzenetére


chris-v
senior tag

Én is úgy gondolom egy Gran Turismo 2 elfért volna a listán.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#14) hunluki


hunluki
senior tag

Háát... Én filóztam rajta hogy beszerzek egy ilyet retro mókából de hiányolok pár címet...

Crash, meghatározó élmény volt, kb ha csak azzal adnák ki is megvenném, nélküle viszont eléggé szomorkás vagyok. Esetleg NSane trilogy-val lehet majd megbékítem magam. Szívesen látnék egy tony hawk játékot is, 2-vel és a 4-el is rengeteget játszottam anno fent a telkünkön a világtól elvágva még abban a hőskorban amikor egy játékhoz elég volt egy darab CD.

Grand turismo is elfért volna csak hogy egy újabb ikonikus játékot említsek, vagy a rollcage is nagy móka volt.

Aztán volt még Marvel vs Capcom amivel anno szanaszét gyepáltuk egymást, oké, ott a Tekken 3 ami szintén legenda de jó lett volna ha ezt is hozzávágják.

Medal of Honor szintén nagyot dobott volna a vásárlási értéken nálam. Spyro detto. Meg volt anno valami toy story játék is amiben buzzt kellett irányítani, abba is napokat pakoltam bele.

No mindegy, majd legközelebb.

(#15) Wesder válasza hunluki (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Az N.Sane Trilogy megér minden forintot, ha szeretted az eredetit, akkor vedd meg mibdenféleképpen. Én 5 percig csak vigyorogtam mint a hülyegyerek mikor elindúlt, mert azok a régi szép emlékek előjöttek. :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) AAAgold


AAAgold
senior tag

gondolom a jogdíjak is szerepet játszanak abban, hogy mi került fel a listára

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#17) robogo81


robogo81
aktív tag

Azért a dualshock kontroller még beleférhetett volna,oké hogy az első ilyen volt ,de a 2 analóg joy talán beleférhetett volna még,tényleg van rezgés ?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#18) Wesder válasza robogo81 (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben a conban nem volt rezgőmotor azt hiszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Bird


Bird
addikt

Gondolom itt is elérhető majd mod a tartalom bővítéshez, mint a NES és SNES mini esetében...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#20) ceia


ceia
őstag

Amikor az első ilyen classic konzolok kijöttek, még nagyon tetszett az ötlet. A játékkínálat már egy másik dolog. De amikor kiderült, hogy elég drágák, és ennek ellenére nem szándékoznak kielégíteni a keresletet, elvesztettem az érdeklődésem. Csak egy adott darabszámban csinálják, és láthatóan a gyűjtóknek. Én nem fogok lesben állni, meg tolongani érte. Sosem volt konzolom, nem ismerem az exkluzív PS játékokat sem. De a videót látva azt modanám, főleg olyan játékokat kéne rátenni, ha már csak 20 darabról van szó, amivel sokszor lehet játszani, illetve legyenek olyanok, amit ketten is játszhatnak. Ilyenek pl az autóversenyek, verekedős játékok, és olyan akció, ill. platform játékok, amik többször is játszhatóak, mert lehet többféle megoldásuk. Vagy pl. ha jó hosszú játékmenetet biztosítanak. Szerintem még a C64 Mini lett a legjobb, legjobban kihasználható ilyen classic kiadás.

        it's more fun to compute

(#21) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A többi az lemezről felrakható? Vagy csak ezzel a 20 játékkal lehet játszani csak?

(#22) Bird válasza ceia (#20) üzenetére


Bird
addikt

"De amikor kiderült, hogy elég drágák, és ennek ellenére nem szándékoznak kielégíteni a keresletet..."

Azért mára árnyaltabb lett a kép. A Nes mini után nem véletlen jött ki a Nintendo a Snes minivel és ha még emlékszünk a Nes mini is megélt még egy nagyobb második gyártási hullámot. Most jön majd az N64 mini, nemrég adták ki a C64 minit, most itt a Ps1 classic. Szóval nagy nagy divatja lett a "gaming" retrozásnak, azaz túlárazva is vígan el lehet adni ezeket a konzolokat, főleg a karácsonyi szezonban.... Én speciel egy újragombolt Amiga 1200-at is szívesen látnék a piacon. Szerintem sokan vagyunk még így. :B

#21 HaZsolt:A stock eprom ennyit tartalmaz, de egyéb megoldásokkal a múltban más gyártónál is volt lehetőség a felhasználóbarát kibővítésre a faék egyszerű hardver és a 0 védelem miatt.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Soul Blade,Crash 1-3,Resi 2, MediEvil alap. Így elég sovány a lista.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#24) Wesder válasza GodGamer5 (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Crash 1-3 Resi2 MediEvil.
Ezekből jön/jött Remaster.
Szerintem emiatt nincs rajta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) oriic válasza HaZsolt (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz lemezolvasó a gépben. Csak ezekkel játszhatsz.

Live-Die-Respawn

(#26) GodGamer5 válasza Wesder (#24) üzenetére


GodGamer5
addikt

Igen ez mondjuk valószínű.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#27) GodGamer5 válasza oriic (#25) üzenetére


GodGamer5
addikt

Kivéve, ha jön hozzá valamilyen hardveres/szoftveres módosítás... ;)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#28) Supr@


Supr@
senior tag

Par jatek hianyzik a listarol, igy nem lesz megvasarolva.
Pl: Silent Hill, Gran Turismo, Crash Bandicoot. Ezek szerintem kimondottan ps1 klasszikusok.

(#29) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ha vinné bármelyik PS1 játékot még jó is lenne. Nincs Tomb Raider. Így kuka nálam.

Pixel 8 Hazel

(#30) ted_tris


ted_tris
tag

Ennek inkabb valami kezi konzolnak kellett volna lenni.
Ezek stuffok tv-n mar meglehotosen gazosak.
Ha a sonynak lett volna esze, kihoz egy olyan kozep kategorias telot amin az android mellett ezek nativban tudnak futni.
Mondjuk melle dobjak a kello hardvert es akkor csak az o telojukon menne.
Es ertelmet nyerne a gamer telefon.
Felpattinthato oldalso kontroller kiegeszitovel mint a switch.
Ez igy egy ket retro orulten kovul nem sok vizet fog zavarni.

"learatjuk a pálmát.."

(#31) ted_tris válasza Kokzor (#10) üzenetére


ted_tris
tag

Kijon karacsonykor.
Januarba romma perelik a sonyt
Februarban meg kifizetik a vasarlokat es el is egett a haszon marciusra... :C

"learatjuk a pálmát.."

(#32) #78687232 válasza ted_tris (#30) üzenetére


#78687232
törölt tag

Úgy elviszik majd, mintha ingyen lenne.

(#33) dingdongkng válasza ted_tris (#30) üzenetére


dingdongkng
tag

Hát ha valami az nem lett volna életképes. 15k-ért lehet már PSP-t kapni. :)

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#34) RAZR_v3


RAZR_v3
tag

Ma jelent meg a Playstation Classic.

Itt van néhány videórészlet a Youtuberól, hogyan teljesít a konzol a gyakorlatban. Rosszabb a képminőség, mint az eredeti konzolnál, és több ponton is rossz az emuláció, grafikával és hanggal kapcsolatos glitchek is előfordulnak.
Amin nagyon jót nevettem, hogy a Playstation Classicra 20-ból 9 játékból a PAL változat került világszerte (kivéve Japánt). Ez a játékélményt és a teljesítményt is negatív irányban befolyásolja, mint látható.

A látottak magukért beszélnek. :U

(#35) carl18 válasza RAZR_v3 (#34) üzenetére


carl18
addikt

Minap láttam ezt a videót, bár én nem lepődök meg semmin ez a PS Classic egy gyenge emulátor. Ridge Racer alatt az eredeti playstation beton stabilan vitte a játék a PS Classic meg dropolt. Itt szimplán az emuláció minőségi is gyenge, a hardver kelő képen erős szimplán az a gond hogy az emulátor amit futtat egy igénytelen összecsapott munka.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.