Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Legyen igaz a hír. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2) #21123072


#21123072
törölt tag

A7SIII.

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

CAN'T WAIT!!!! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) alratar


alratar
addikt

Most hogy az MS leleplezte a sajátját, itt lenne az ideje, hogy a sony is villantson.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5) Cassi válasza alratar (#4) üzenetére


Cassi
senior tag

Az elmúlt napokban megjelent egy felsorolás mindkét konzol hardveréről, de természetesen nincs megerősítés róla.

http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=241597

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jöhet minden infó amivel meggyőznek hogy azonnal megvegyem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Tegyék oda magukat rendesen, hogy az MS tovàbbra is szórhassa a jàtékokat "ingyen".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) MaraTóni


MaraTóni
tag

Nagyon kíváncsi leszek mennyivel lesz jobb, mint a PS4 pro. Valóban next gen lesz a váltás, vagy alig látunk majd valami fejlődést grafika terén...

(#9) pomorski válasza MaraTóni (#8) üzenetére


pomorski
őstag

Arra én is kíváncsi lennék.

(#10) Sirandrish válasza MaraTóni (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem szép látványos ugrás lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Wesder válasza MaraTóni (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Màr csak a dupla teljesítmény miatt is instant magömlés lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Sirandrish válasza Wesder (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem a SONY letett ebben a generációban (is) annyit az asztalra, hogy kevesebb gúnnyal lehessen róluk nyilatkozni...még akkor is ha teszem azt az illető (te) MS rajongó :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Wesder válasza Sirandrish (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Nana... Én Xbox rajongó vagyok.:P
Most is jöttek okysn jàtékok hogy a PCMustardRace sírva kéri a receptet, akkor szerinted egy 9TF-os Raytrace-es géppel mit fognak művelni? Ràadàsul ahogy hallottam a RAM megint emelkedni fog. Lehet majd szépen talicskàzni a pénzt megint a PC-kbe.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Sirandrish válasza Wesder (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én pár hónapja talicskáztam bele...most pár évig félreteszem a talicskát :D
A PS5 valszeg úgy is a polcon köt majd ki :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Prof


Prof
addikt

Ha igazak a specek akkor szerintem PS5 elobb jon ki, mint az Xbox csucsgepe es termeszetesen olcsobban. Vasloszinu mutatnak par uj jatekot PS5re a CES-en esetleg meg is mutatjak. Ha igaz az uthengerelt X alaku lapos design az vicces lesz.

Engem jobban izgat, hogy all majd az Xcloud / Stadia jovo ilyenkorra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.