Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) goro1000


goro1000
aktív tag

206.000 Ft :Y :Y :Y Madjnem 400$

(#2) oriic válasza goro1000 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Honnan is tudnák hogy mennyibe került. Tippre megint arról van szó, hogy hírverést kapnak emiatt. Az összes eddigi PS4-el kapcsolatos pletyka igaznak bizonyult(kivéve talán a használt játékos) így több mint valószínű, hogy a gép árával kapcsolatos találgatások is igaznak bizonyulnak.

Live-Die-Respawn

(#3) mephi666 válasza goro1000 (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

én várom nagyon, hogy jöjjön :K jövő karácsonyig jó lenne venni egy ps3-at és hátha a ps4 leveri szépen az árát :DDD új címek nem izgatnak, viszont gow1-2hd meg gow3 nagyon kellene (emellett meg még pár jobb ps3 exkluzív cím) ...gondolom adnak még ki egy jódarabig ps3-ra is játékokat, ha a ps2-nél is csak most álltak le

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) zsigus válasza mephi666 (#3) üzenetére


zsigus
őstag

Még talán exkluzívak is jönnek egy darabig, de aztán ha a nagyobb Sony-s fejlesztőcsapatok (pl. Naughty Dog, Polyphony Digital stb.) átállnak az új gépre már csak a multiplatform címek fognak jönni a PS3-ra (Fifa, Cod etc.).

A cikkhez: Szóval akkor teljesen automata lesz az FW frissítés (gondolom ezzel (is) akarják megakadályozni a töréseket, mert a frissítésekben orvosolni tudják majd a sebezhetőségeket). Nem rossz ötlet, kérdés, hogy hogyan állnak majd hozzá (bizonyos) emberek...

Nem lesznek átvihetők a megvásárolt játékok/mentések? Hát igen, vedd meg újból... Mondjuk az sem biztos, hogy olyan sok PS3-as Store-ból megvehető játéknál lesz PS4 átirat.

"Habár Yoshida úr elmondta, hogy "valamilyen módon" lejátszhatóvá tesznek majd egyes PSN és PS3 játékokat közvetlenül is, tehát ennek a felhő-szerver alapú szolgáltatásnak kínálatát növelni fogják régebbi játékokkal is, de ez egyelőre még a cég távlati tervei közé tartozik."

Ahha... Tehát akkor mégsem lesz kompatibilitás, csak (egyelőre) részben. Mondjuk ez érthető, mert nem olcsó mulatság a cloud gaming (és idő is kell hozzá), de akkor miért írták bizonyos oldalak, hogy kezdetben rögtön elérhető lesz a visszafelé kompatibilitás? Valamilyen alapja csak volt ennek.

[ Szerkesztve ]

(#5) JanR


JanR
addikt

200K-ért nem veszek PS4-t :D

(#6) zsigus válasza goro1000 (#1) üzenetére


zsigus
őstag

"206.000 Ft Madjnem 400$"

Sztem számold át újra. :D
220 Ft-os árfolyammal számolva az inkább majdnem 1000 dollár.

JanR: Nem is lesz annyi, maximum az országba bekerülő első (szürke importos) gépek.

[ Szerkesztve ]

(#7) goro1000 válasza zsigus (#6) üzenetére


goro1000
aktív tag

"206.000 Ft Madjnem 400$" Szerinted mért írtam?

korábban kiszivárgott értesülések szerint viszont nagyságrendileg 300 GPB (Nagyjából 100.000 HUF) környékén várhatóak az induló értékek.

(#8) zsigus válasza goro1000 (#7) üzenetére


zsigus
őstag

Akkor dobhattál volna a végére is egy smile-t. :)

(#9) Def26


Def26
félisten

Hát ha nem jelenik meg karácsony előtt akkor az nekem gáz. :D Remélem xbox kijön még novemberben EU -ban.
Biztos van értelme annak, hogy áttolják jövő évre a megjelenést, de én ezt akkor sem tudom felfogni, hogy a karácsony előtti vásárlási lázat miért hagyják ki. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) Mikeee89 válasza Def26 (#9) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Lehet azért hagyják ki a karácsony mert még nincs kész a ps4. Nem akarják félkészen kiadni, mint pl a microsoft az xbox 360-at amik sorran romlottak el az elején.

[ Szerkesztve ]

(#11) Def26 válasza Mikeee89 (#10) üzenetére


Def26
félisten

Ha US -ban idén jelenik meg (erről szólnak a hírverések) akkor az általad felvázolt elmélet nem állja meg a helyét.

Egyébként meg garanciába cserélték őket, engem nem érdekelne ha még idén kijönne EU -ban is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) zsigus válasza Def26 (#11) üzenetére


zsigus
őstag

Nem biztos, hogy tudnak elegendő mennyiséget gyártani, hogy mindhárom (fontosabb) kontinensen megjelenjen.

A fontossági sorrend: JPN -> USA -> EU -> AUS

Annak idején a PS3 is ezért csúszott ennyit Európában.

Remélhetőleg a PS Vitához hasonlóan próbálnak majd egységesebb dátumot adni (egyedül japánban jelent meg korábban, az USA-EU rajt azonos időben volt), és ha meglesz a megfelelő kezdőkészlet akkor talán itt sem kell rá a jövő évig várni. (mert gondolom, hogy az USA-ban mindenképpen tartani akarják a karácsony előtti rajtot).

[ Szerkesztve ]

(#13) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nem lesz olcsó, ha igaz az előrendelési ár. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14) mrhitoshi válasza oriic (#2) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Na ja. Eddig pl.: amit lehoztak előzetes infót a PS4-ról az IGN-sek, az mind igaz is lett, szóval én hiszek a 430-530$-os áruknak. :U

PS4

(#15) Tidus


Tidus
addikt

Olyan gépet lehet előendelni 400 dollárért amit még átlag ember nem látott, igaz az a lényeg ami benne van.
De én még várnák rá addig amíg megláthatom, és ki is próbálhatom. Főleg ha ebben is jönnek az újabbnál újabb verziók, mint az elődöknél. Ez alapján viszont az első szériákat kihagyom.

Egyébbként tudni már valami biztosat a visszafelé kompatibilításról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.