Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolopele


kolopele
nagyúr

A God Of War miatt vettem meg én is elsősorban, de azért az Uncharted végett sem bántam meg. Ami nem tetszik ebben a pro - ban egyedül az a hangos ventilátor.

(#2) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha ez így megy tovább, akkor 4,5 év alatt megelőzi a PS3 életciklusa alatt (ez kb 7 év volt) eladott kb 80 milliós darabszámot.
Azért ez nem gyenge.

(#3) Rodi 4.80 válasza kolopele (#1) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nekem csak a HDR-es játékok pörgetik a ventit, de akkor nagyon :)

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Kíváncsi lennék ebből mennyi van a felhasználóknál és mennyi van még a raktárakban. ;]

De szép eredmény. Nekem még nincs és nem is tervezem,talán majd ha nem leszek ennyit itthon(lesz munkahelyem),akkor majd érdekelni fog egy konzol. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) Medocsabi


Medocsabi
addikt

A gép is jól sikerült,én béack friday alatt próbálok bezsákolni egyet az xbox mellé,és az exclusive játék felhozatal is jó. :K Számomra az lenne a mennyország,ha akkora lenne a kövi ps mint a régi ps2!

(#6) ldave


ldave
félisten

Gratula a Sony-nak, meggyőző teljesítmény :R

A Slime draws near! Command?

(#7) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Grat!
Nem csoda, engem is átcsábított pc-ről. Bár Nekem a konzol kényelmesebb is meg az én játékigényeimnek pont megfelel.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#8) kolopele válasza kiezTe90 (#7) üzenetére


kolopele
nagyúr

Engem sosem tudna egy konzol sem átcsábítani PC - ről, de vannak olyan exlusive címek amelyek miatt muszáj venni azokat is (lásd God Of War, Uncharted, Zelda Breathe Of Wild). Nintendo Switch - et például kizárólag a Zelda miatt vettem, számomra a világ legjobb játéka (az összes részével együtt).

(#9) tuki2200 válasza Televan74 (#4) üzenetére


tuki2200
senior tag

"As of June 30, the PlayStation 4 reached 63.3 million consoles sold. That puts Sony in the lead by a mile."
"Sony also announced it has sold 487.8 million games thus far, in both digital and physical formats." Business Insider

(#10) kolopele válasza kiezTe90 (#7) üzenetére


kolopele
nagyúr

"exclusive"

(#11) Persie12


Persie12
aktív tag

Amúgy mikor lesz már új ps plus kínálat? Mármint mikor lesz bejelentve?

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#12) Rodi 4.80 válasza Persie12 (#11) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Remélem nagy játéko(ka)t dobnak be, ha már ennyire titok a hónap utolsó napján is. Jön az új Xbox pár nap múlva, villantson valamit a Sony november-decemberre, vagy megy fel az apróra a PS4 Pro :D

(Nem, nem fognak hiányozni az öncélúan brutális, erőszakos, hatásvadász dramaturgiájú exkluzív, kamu 4k-s, hűtőventilátort halálra pörgetős csőjátékaik)

(#13) Persie12 válasza Rodi 4.80 (#12) üzenetére


Persie12
aktív tag

Egy Last of Us-nak vagy egy God of War 3-nak már nagyon örülnék

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#14) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Grat nekik!
Diablo 3 miatt vettem meg, azóta lett pár új játék, csak idő nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15) Apone33


Apone33
őstag

Régen amennyire nem tetszett/szerettem a ps-t, ez a pro-val teljesen megváltozott. Remélem majd a ps5 is jó lesz. Személy szerint örülnék neki, ha visszafelé való kompatibilitás játékok terén változna.

Play Hard!!!

(#16) zsoltti válasza ldave (#6) üzenetére


zsoltti
senior tag

Ok, átadom nekik :))

[ Szerkesztve ]

(#17) kiezTe90 válasza kolopele (#8) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Jó nem azt mondom, néha én is bánom hogy eladtam a gépet de az a baj napi 1 órát jászottam és sajnáltam hogy egy olyan drága gép csak ott áll... Meg hát asszonynak se tetszett hogy annyi pénzt adtam egy "szobadíszért". :D

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#18) NandorHUN válasza Persie12 (#13) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én addig nem is veszek PS4-et amíg ki nem jöttek Day Gone-nal. :D
Majd Gen. végére már lesz annyi játék ami miatt megérje beszerezni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#19) kolopele válasza kiezTe90 (#17) üzenetére


kolopele
nagyúr

Egy asszony egészen addig nem szólhat semmit amíg neki és a gyerekeknek is mindenük megvan mellette :D

(#20) ProEvoFan válasza kiezTe90 (#17) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Napi egy óra teljesen jó.
Én a hobbimat nem adnám fel semmiért.Még akkor sem, ha csak napi fál óra maradna játékra.Ennyit megérdemel az ember.

(#21) kolopele válasza ProEvoFan (#20) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én naponta olyan 5-6 órát szoktam játszani. Hogy mikor? Általában este 9 és 2 óra között amikor már mindenki alszik :K Ez persze ki is bővülhet olykor hétvégén vagy az iskolai szünetben amikor a gyerekek is nyomják.

[ Szerkesztve ]

(#22) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Már párszor leírtam néhány topicban, de egészen brutális lesz a jövő év a PS4 tulajok legnagyobb örömére :) Teljesen megérdemlik a sikert, fantasztikusan jó játékok jöttek/jönnek a konzolra :) Jobb későn, mint soha ahogy a mondás tartja, de most épp a Bloodborne szippantotta be nem kicsit, nem is tudom, h volt e olyan játékom, amit végigjátszás után azonnal újra kezdtem, na ez olyan :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.